Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Matilda

2014. október 28.

Szerintem inkább szájfény, mint ajakbalzsam. 14-15 évesen nagyon szerettem, jó illata volt és kellemes színt adott a számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

orsipanka

2014. július 1.

Kb 130 Ft-ra leakciózva vettem, sokkal többet nem is ér. Igazából nem tudom, h szájfény-e vagy ajakápoló. A csomagolását nem szeretem, nehéz úgy nyomni, hogy pont a megfelelő mennyiség jöjjön ki. A színe narancssárgás, gyengén pigmentált, felkenve nem látszik. A szaga mű, kicsit szúrós. Ápoló hatást nem éreztem (mondjuk ahhoz ritkán is használtam), de nem is szárított. Tartóssága gyenge. Ha drágábban vettem volna, akkor még egy csillagot levonnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

eo

2012. november 21.

Az illatát nagyon kedvelem, nyárra megfelelő. Amúgy semmi extra, narancssárgás árnyalatú ajakbalzsam, a színét szeretem, a csomagolása kedves, az árát sajnos nem tudom, mert ajándékba kaptam. Amolyan egynek jól elmegy kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.