Lovely

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Simító hatású körömápoló búzaprotein kivonattal. Simítja és kiegészíti a sérült köröm felületét, javítja kondícióját. Sima felületet és rugalmasságot biztosít a körömnek.

Ár: 499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Valentine

2016. augusztus 16.

Azt hiszem én leszek itt a mumus. Maga a lakk, nekem sem olyan, mint a képen, hanem inkább testszínű, nude, ahogy már előttem is írták. Lehet, hogy én használtam rosszul, de egyrészt baromi sok idő kellett ahhoz, hogy megszáradjon, másrészt igen, lehet, hogy szép egyenletes felületet adott a körmeimnek, de másnap konkrétan levált és egyben ahogy felkentem le lehetett húzni a komplett réteget a körmeimről. Számomra használhatatlan, nem is próbálkozom vele többet, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

AppleMaple

2016. július 29.

A célnak megfelel, csak kár, hogy hamar besűrűsödik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

A célnak megfelel, csak kár, hogy hamar besűrűsödik.

neverafailure

2016. június 1.

A csodálatos advanced fortifyer sikerén felbuzdulva vettem meg. Nos, lehet, hogy rossz állapotú körmökön használtam, de magától levált az egész másnapra. 2x próbáltam, félretettem. Nem adom fel, a körmeimet a nagytesója szépen helyrerakta, holnap kipróbálom újra és ha működik, updatelem :) Addig 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

jkrisztie2

2016. március 21.

Nekem is nagyon tetszik ez a lakkocska, hozza, amit ígér. Tényleg olyan , mintha ki lenne polírozva a körmöm. Gyorsan szárad, mattra, jól lehet rá lakkozni. Édes ez a kis üvegcse is ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

t.greti

2014. április 28.

20perc kellett, hogy megszáradjon. a képen rózsaszín a lötyi, de amit én ma vettem, az bizony nude barna. persze felkenéskor már nem látszik, mintha színtelen lakk lenne.
"barázda feltöltéséről" pedig hatalmas pipa jár. selymesen sima a körömfelületem. mintha ki lenne polírozva.
fehér foltok vannak egy két körmömön, na azokat 3 nap alatt halványította.
kevésbé lakk szagú. amúgy épp akkora az üvegcse, hogy ne okozzon gondot megfogni, ecsete is megfelelő.
úgy érzem jó barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

fehér foltok vannak egy két körmömön, na azokat 3 nap alatt halványította.
úgy érzem jó barátok leszünk :)

asztromélia

2014. január 6.

Csajok ez tényleg működik!! Iszonyat barázdák lettek a körmöm felületén, ami lakkozásnál után még inkább szembetűnő volt. Nem került 500 ft-ba, 2 rétegben keltem fel és tényleg szépen feltöltögette a barázdákat. Jó, a legmélyebbekre nem hat tökéletesen, de ezt ennyi pénzért ne is várjuk. Az eredménnyel meg vagyok elégedve így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

barna.anka

2013. október 14.

Helló! Én érdeklődnék, hogy tud e nekem valaki abban segíteni, hogy hol tudok ilyen szérumot venni? Én már próbáltam/használtam, imádtam, de sajnos elfogyott, és égre-földre keresem, de sehol nem találok...
Előre is köszi az esetleges segítséget! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

Előre is köszi az esetleges segítséget! (:

ágica

2013. július 16.

Sajnos elhanyagoltam a körmeimet és ez meg is látszott, de ez sokat segített. Hirtelen felindulásból vettem, főleg mert 300 forintba került kb. Nagyon könnyű felvinni, nem csöpög (lehet, csak én vagyok béna, de néhány körömlakk elég híg és lehetetlen egyenletesen felkenni ..) és kb 2 perc alatt szárad. A végeredmény nagyon szép, fényes természetes körmök. Sajnos hamar kopik, kb 3-4 naponta festeni kell. Hosszabb távon nekem gyorsabban nőnek tőle a körmeim. Erősítő hatást nem tapasztaltam, de így is nagyon elégedett vagyok, főleg a remek ár-érték arány miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Mmelcsike

2013. május 20.

Nekem erősítette a körmöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

Nekem erősítette a körmöm.