Lovely

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fedésű, intenzív neon színű körömlakk

5 árnyalatban elérhető

Jucuus

2019. január 3.

Sajnos nagyon folyékony lakk, több réteg kell, hogy szép legyen. Egyèbként 100 ft-ért vettem annó leàrazáson (most làttam hogy màr nem kapható), ezért 4 csillagot megér mert egyébként úgy-ahogy tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Timi01

2017. július 7.

Elfelejtettem, hogy mennyien írtátok, hogy pocsék a sárga és véletlenül megvettem 😳. Hazaértem, eszembe jutott, hogy basszus ez mekkora hiba volt, úgyhogy ijedtemben fel is kentem. 2 réteg fehérre ment 1 réteg sárga, nekem így elég a fedése, elég folyós lakk, szépen elfedte a fehér alapot, szóval nálam működik. Nem tudom, hogy nálatok mi lehetett a hiba, sajnálom hogy nem jött be. Elég brutál színe van de ebben a melegben pont jó 😎. (Tartósságát természetesen nem tudom még de valószínűleg 2-3 nap után úgyis elegem lesz ebből a beteg színből és váltok. Ha addig bírja, akkor meg leszek vele elégedve és marad az 5 csillag.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

ddorcsii

2017. június 17.

Megvettem a narancsot és sima sárgát is! Narancs nagyon jó, szépen fed és a lábamon 2 hétig bírta egy magasabb kategóriás fedőlakkal, viszont a sárga verzió az maga a pokol. Nem lehet elég rétegben felkenni, hogy fedjen :( Olcsó piacos hatás, meg sem vártam hogy rendesen megszáradjon inkább leszedtem még aznap....kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Xandi0106

2017. június 17.

Nekem az 1-es, narancs árnyalat van épp a körmeimen, már a második napja. Egyáltalán nem pattog, nincs megrepedezve, pedig fedőlakkot sem használtam, csak két rétegben felkentem. Az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, és viszonylag gyorsan szárad. Nagyon szép a finish, távolról úgy fénylik, mintha gél lakkban pompáznának a körmeim. :) Nekem ez a szövegkiemelő narancs szín nagyon bejött, lehet beszerzek még 1-2 színt a kollekcióból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

malnaszorp95

2017. március 28.

Az 5-ös, neonsárga színben vettem meg. Könnyű az ecsettel dolgozni, de talán ez az összes pozitívum, amit írni tudok róla. 4 rétegben kentem fel, de még úgysem volt tökéletes a fedése, sőt.. Emiatt a színe sem volt a legszebb, de több réteghez egyszerűen már nem volt türelmem. "Szerencsére" a második napon már kopni kezdett, azonnal le is mostam. Három pontot szoktam adni a teljesen átlagos, nem kiemelkedő termékekre, de a hihetetlenül gyenge fedés miatt még azt sem érdemli meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

nicolebunny

2017. március 22.

Nekem a pink van meg, gyönyörű vidám nyári szín. Két rétegben fed teljesen, egy rétegben picit foltos. Gyorsan szárad és az ecsete is széles, könnyű, gyors a használata. Be kell szereznem még legalább a babakéket :) sajnos fedőlakkal is 2 nap után kopik kicsit a körmöm végéről, így nem kaphat max pontot de az egyedi színek miatt örök hála a lovelynak!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.