Lovely

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű körömlakk.

Bogika78

2022. április 16.

A szín nagyon szép, de valami iszonyat lassan szárad. Más lakkok 1-2 perc múlva szilárdak, ez 10 perc múlva is még képlékeny maradt. Az ecset továbbá ritka béna, túl vékony, így alig lehet vele normálisan bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

Denny

2021. augusztus 13.

Nagyon tetszettek a színek az üzletben, jó árban is volt, ezért vettem meg. Sajnos nem hozta a hozzá fűzött reményeket. Csíkozódik, csúnyán szárad, legalább 3 réteg kell a teljes fedéshez. És nagyon lassan, nehezen szárad meg. Nekem még órákkal később is karcolódik, benyomódik stb. Tartani tart, nekem 3 rétegben nem pattogzik le hamar, de amilyen csúnya 1-2 nap után úgyis leszedi az ember. Csalódás, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

vikikiwi

2021. március 19.

Az ecsete elég pici, ezért elég nehéz normálisan és egyenletesen felvinni a lakkot.. pedig más Lovely körömlakkokkal elégedett szoktam lenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

tátombák

2020. október 4.

A 4-es számú van meg és nagyon szeretem. 2 rétegben fed igazán szépen, gyönyörű "pucér" szín. A száradási idő teljesen rendben van, a tartóssága pedig jobb az Essence lakkoknál. Fogok még venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

ziza27

2020. február 5.

Nagyon szép a színe és nekem kibírt egy hetet lepattogzás nélkül. Kicsit lassan és mintha csíkosan száradna, de nem érzem, hogy emiatt nagyon le kellene pontoznom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

eszterlánc

2020. január 9.

Nagyon szép színe van de gyorsan lepattog pedig több rétegben átkentem. Türelmem sincs kivárni míg megszárad, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

kikolett

2020. január 9.

Nagyon jól döntöttem, amikor a drogériában olvasva a rossz vélemények ellenére megvettem! Én csak szuperlatívuszokban tudok beszélni ezekről a lakkokról!
A 6-os és 7-es árnyalatokat vettem meg, a színeik gyönyörűek, gyorsan száradnak és legalább 1 hetet bírnak 3 rétegben felkenve szintén Lovely fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Laroselly

2019. július 24.

Gyorsan kopik és minimum 3 réteg kell alaplakk nélkül. A színek gyönyörűek, nem nehéz felvinni. Fedőlakkal még kipróbálom, de eddig a kopás miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

viviennoo

2019. július 24.

A rossmannban alig tudtam dönteni, melyiket válasszam. Így három árnyalatot vettem belőle. A 6, 7 és 8. A 7-est rögtön ki is próbáltam, mivel ilyen lakkot kerestem pont. 2 rétegben vittem fel, alapozólakkra, nagyon csíkos, szebb végeredményre számítottam... Kár érte, mert a színek tényleg szépek, de ennyiért is már találni jobb lakkokat (pl Moyra).

2 nap elteltével visszatértem: kopik, az a kevés fénye is eltűnt szinte. Csúnya. Alig várom, hogy lemossam. A magasfényű lakktól egyébként távol áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

rosa.love

2019. április 26.

Alig tudtam valasztani a gyonyoru arnyalatok kozul! Aztan otthon jott a csalodas:ez a lakk a leheto legvekonyabb retegben sem szarad meg SOHA! Pedig labkormon hasznaltam,ahol nekem valahogy mindig minden lakk gyorsabban szarad. De ez felora utan is olyan volt, mintha ragacsos ragogumival kentem volna be, raadasul kaparassal lejott, meg lemoso se kellett hozza...
Es raadasul amugy csikozott is. Hatalmas csalodas, mert ha jo lett volna, az osszes arnyalatot megvettem volna, annyira tetszettek. Pedig regen volt egy jo lakkom a markatol, amit imadtam. Erre tessek. Penzkidobas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.