Lovely

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű körömlakk.

tátombák

2020. október 4.

A 4-es számú van meg és nagyon szeretem. 2 rétegben fed igazán szépen, gyönyörű "pucér" szín. A száradási idő teljesen rendben van, a tartóssága pedig jobb az Essence lakkoknál. Fogok még venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

ziza27

2020. február 5.

Nagyon szép a színe és nekem kibírt egy hetet lepattogzás nélkül. Kicsit lassan és mintha csíkosan száradna, de nem érzem, hogy emiatt nagyon le kellene pontoznom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

eszterlánc

2020. január 9.

Nagyon szép színe van de gyorsan lepattog pedig több rétegben átkentem. Türelmem sincs kivárni míg megszárad, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

kikolett

2020. január 9.

Nagyon jól döntöttem, amikor a drogériában olvasva a rossz vélemények ellenére megvettem! Én csak szuperlatívuszokban tudok beszélni ezekről a lakkokról!
A 6-os és 7-es árnyalatokat vettem meg, a színeik gyönyörűek, gyorsan száradnak és legalább 1 hetet bírnak 3 rétegben felkenve szintén Lovely fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Laroselly

2019. július 24.

Gyorsan kopik és minimum 3 réteg kell alaplakk nélkül. A színek gyönyörűek, nem nehéz felvinni. Fedőlakkal még kipróbálom, de eddig a kopás miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

viviennoo

2019. július 24.

A rossmannban alig tudtam dönteni, melyiket válasszam. Így három árnyalatot vettem belőle. A 6, 7 és 8. A 7-est rögtön ki is próbáltam, mivel ilyen lakkot kerestem pont. 2 rétegben vittem fel, alapozólakkra, nagyon csíkos, szebb végeredményre számítottam... Kár érte, mert a színek tényleg szépek, de ennyiért is már találni jobb lakkokat (pl Moyra).

2 nap elteltével visszatértem: kopik, az a kevés fénye is eltűnt szinte. Csúnya. Alig várom, hogy lemossam. A magasfényű lakktól egyébként távol áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

rosa.love

2019. április 26.

Alig tudtam valasztani a gyonyoru arnyalatok kozul! Aztan otthon jott a csalodas:ez a lakk a leheto legvekonyabb retegben sem szarad meg SOHA! Pedig labkormon hasznaltam,ahol nekem valahogy mindig minden lakk gyorsabban szarad. De ez felora utan is olyan volt, mintha ragacsos ragogumival kentem volna be, raadasul kaparassal lejott, meg lemoso se kellett hozza...
Es raadasul amugy csikozott is. Hatalmas csalodas, mert ha jo lett volna, az osszes arnyalatot megvettem volna, annyira tetszettek. Pedig regen volt egy jo lakkom a markatol, amit imadtam. Erre tessek. Penzkidobas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Bloom

2019. április 23.

Rendszeresen használom a 06-os árnyalatot, de a többi szín is nagyon szép. 2-3 réteget érdemes felvinni, hogy szépen fedjen, s fedőlakkot is szoktam rá használni. Így nekem 2-3 napig tart kopásmentesen. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

MissLia

2019. március 14.

Mióta megvettem szinte csak ezzel lakkozok. 05-ös árnyalatára esett a választásom és azt kell mondjam nem csalódtam. Sokáig kerestem a tökéletes nude színt, de végre megtaláltam. Az ecsete jól van kialakítva, könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, két rétegben alaposan fed. Nekem nagyon tartós, nem pattog le. Több mint egy hetet simán kibír, utána is csak azért mosom le, mert zavar a lenövés. Sokat számít a legtöbb lakknál, hogy alapból kinek milyen körmei vannak. Vékony, törékeny körmökön nem fog úgy megmaradni, mint egy erős, kemény körömfelületen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

titikutyus

2019. március 10.

Egy rózsaszín és egy barna árnyalatú nude lakkom van a szériából, és nagyon elégedett vagyok a színekkel. Az Essie nude lakkjait szeretem a legjobban, és meglepő, de a Lovely nude lakkjai szinte teljesen megütik ezt a szintet (negyedannyi pénzért). Az OPI alap- és fedőlakkjait használom mellé, illetve az Essence száradást gyorsító cseppecskéit, ezáltal percek alatt megszárad a lakk a körmömön. Nagyjából 4 napig tart ki, úgy érzem az Essence csepp egy kicsit tartósabbá teszi. Nem tudom, alap- és fedőlakk, illetve a cseppek nélkül mennyit bírna ki - így viszont azt mondhatom, nagyon jó ár-érték arányú ez a fenti kombinációm más, jóval drágább lakkokhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.