Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: allthemakeup, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   Rossmann

Zöld pasztell szemhéjtus.

sailorluna

2018. augusztus 3.

szeretem az különleges színű tusokat, de ez a termék nagyon rossz. sűrű állagú, nehezen lehet vele dolgozni. ha javítani szerettem volna, leszedte az előző réteget. a lovely matt szemhéjtusának jó minőségére számítottam, de ez borzasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Babooca

2017. március 5.

Nem lett a kedvencem. Két-háromszor kell átmennem a vonalon, hogy azt a színt kapjam száradás után, amit felkenéskor látok. Sajnos nekem sok vele a macera, a 6 év alatt ecsethez szokott kezemmel nehezen tudok ezzel tusvonalat húzni. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Emmeline

2016. augusztus 19.

A barna szememhez néha-néha jó móka. A 12 órás büfés meló izzadással c. tortúrát egész jól viselte, nem mászott el, de talán a pultba többet nem teszem fel, túl sok meglepett pillantást kaptam rá. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

kamkam

2015. december 11.

Nyáron egynek elmegy, nem olyan nagy show. Kicsit világos, ezért több rétegben fel kell vinni, hogy erősebb legyen a szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

tami99

2015. június 11.

Nem vagyok vele megelégedve. Akciósan vettem, de már hazaérve kibontásnál láttam, hogy az ecset szanaszét áll. Kipróbáltam.. A színe nagyon halvány volt, 3x átkellett rajta mennem, hogy rendes színt kapjak, nem is lett tartós a végeredmény :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Audrey21

2015. május 19.

Nyárra dupla tusvonalhoz tökéletes. Én két rétegben viszem föl, hogy igazán intenzív legyen a szín. Az ecset jól használható, kellően rugalmas, de nem nyeklik össze vissza. Az ára nagyon baráti a tartósságára pedig egy szavam sem lehet. 40 fokban mindenféle alap nélkül simán bírt 16 órát. Sajna már kivonták de az új kollekcióban is láttam ugyan ezt, csak más néven fut. Nagyon ajánlom mindenkinek, mert nagyon különlegessé teszi a sminket.
A csomagolás sajna nem a legjobb, de csak ezért nem jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

A csomagolás sajna nem a legjobb, de csak ezért nem jár az 5*

Szabszi21

2015. február 21.

Nagyon-nagyon szeretem. Most, hogy jön a tavasz, újra használni fogom. Egy vékony fekete tusvonal fölé szoktam húzni, így van egy dupla tusvonalam:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

bonbon5

2014. november 7.

Nagyon megtetszett a pasztel zöld színe ezért is vettem meg. Én sajna teljes áron jutottam hozzá de így is megéri. Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni. Viszont a csomagolás formájából már kezd elegem lenni mert tényleg nem lehet letenni az asztalra. Intenzív a színe de ahogy kihúzom vele a szemem csíkos lesz a végeredmény. :/ A szempilláimat viszont mindig összekenem vele. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

tuzki

2014. október 14.

Nagyon szép, feltűnő, de nem kihívó a színe, igazán egyedi darab (adhatna ki még a Lovely más élénk színeket is). Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve (sajnálom, hogy csak limitált kiadás). Amikor felfesti az ember frissen nem lehet építeni, de biztos kézzel az első réteg is tökéletes lehet. Az ecsetet (jó minőségű a szőr, nem áll szét, tartja magát) nagyon könnyű használni, egyenletes és pontos vonalat lehet vele húzni. Az állaga is jó, várni kell pár percet míg megszárad, de ez nagyjából csak 2-3 perc. A végeredmény nagyon szép és látványos, hátha még meggondolják magukat a cégnél vagy később is adnak ki belőle. :) (Jaj igen, nagyon tartós, 10-12 órát rajtam kibír kopás nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

szaszu05

2014. szeptember 13.

Kiárusítva vettem 150 Ft-ért. Gyönyörű a színe, bár eléggé csíkoz felvitelnél, de ha apró mozdulatokkal visszük fel, akkor ez elkerülhető. Gyorsan szárad, nem kopik. Különlegessé teszi a sminket, sokan meg is dicsérték, anyukámnak is annyira tetszett, hogy vettem neki is egyet és ő is imádja. Az egyetlen amit nem szeretek benne, az a tubusa, mert képtelenség lerakni állítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.