Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kiválasztott bázis körömlakkszín hatásos háttere lesz a gyöngyöknek.

Nessy

2013. május 24.

Nekem a halvány türkizes, mentás árnyalat van meg, és az is ugyanilyen szörnyű. Vettem kis gyöngyöket is, katasztrofális lett az eredmény. A lakk lecsúszott a gyöngyökkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

mstindigo

2013. május 24.

Nagyon rossz, teljesen pénzkidobás. A halványrózsaszínest vettem meg. Kb. soha nem szárad meg, még órákkal később is sérült. Két rétegben is csíkos... Szóval kuka. Igaz, hogy én csak magában akartam használni, de erős kétségeim vannak, hogy ha magában ennyire rossz, akkor a kis gyöngyökkel jó lenne-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.