Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Rossmann

Intenzíven csillogó metálfényű highlighter. Csíkjait együttesen használva garantálja a szivárvány színű ragyogást. A különböző és gazdag színárnyalatok révén egyéni ragyogás érhető el.

Gina1978

2018. május 29.

Bár már megtaláltam a kedvenc highlighterem (szintén Lovely), persze, hogy ezt is ki kellett próbálnom. Valóban metálfényű (hideg színekkel), mint a leírásban is szerepel, feltűnőbb és természetellenesebb, mint a Silver vagy a Gold a Lovelytől. Kicsit krémesebb is, nehezebben terül, alaposabban el kell dolgozni. Nem rossz, el fog fogyni, de nem lett a kedvencem, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

PastelGuppie

2018. április 29.

Nem szokásom highlightereket vásárolni, de ezt ki kellett próbálnom. Lovely ismét nagyon jól lemásolta a tavaly meg azelőtti nyár slágerét a rainbow highlightert amit már sok más márka piacra dobott ezért kíváncsi voltam ez mit tud. Nem rossz, de nem mentem le hídba tőle. Nagyon visszafogott csillogást ad, szóval aki ilyen ultra blinding Jeffree Staros csillogást szeretne annak ez nem fog tetszeni. Semmi szivárványos nincs benne ha felkened.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.