Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Revital Care Pen a körömhöz és a köröm környezetéhez való, nagyszerű tápláló olaj. A kényelmes formájú ecset segíti a gyors és pontos felvitelt. Olyan összetevőket tartalmaz, mint a mandulaolaj, a jojobaolaj és az E-vitamin, amelyek hidratálnak és táplálnak. A körömápoló heti egyszeri használata ellensúlyozza a körömágybőr törését. Használata után a körömágybőr lassabban növekszik, továbbá azt is biztosítja, hogy az szépen nézzen ki.

Dzsesszi

2020. december 22.

Imádom!
Nagyon szépen rendbe tette a körömágyam, pedig eléz csúnya volt mert régóta rágom már.
Hetente 4× használtam 1 hónapig, maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Imádom!
Hetente 4× használtam 1 hónapig, maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel.