Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

sailorluna

2018. augusztus 10.

mindegyik színt beszereztem belőle. elég nehéz lemosni, a tartóssága és a fedése jó. az ezüstben és az aranyban kicsit sok a nagy glitter. jobban tetszene, ha olyanok lennének, mint a fehér, kevésbé is "karcolna", bár így is tetszik, nagyon egyedi darabok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

erika88

2015. február 26.

Annyira gyönyörű így képen is! Amikor anno az üzletekben volt, még nem voltam ennyire körömlakkmániás. De azóta imádok mindenféle fedő/homoklakkal díszíteni gyűrűsujjon. És ezek a színek ráadásul olyan univerzálisak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

zsoxcore

2014. július 9.

Arany (Nr. 1) és ezüst (Nr. 3) van meg. Pedig emlékszem, annak idején a fehérért mentem be és sokáig nem találkoztam a hiányzó árnyalattal. Mind a két árnyalat nagyon-nagyon szép, külön tetszik az, hogy az árnyalattal megegyező színű glitterek vannak benne. Szépen terül, könnyű felvinni, nagyon gyorsan szárad, nagyon tetszik a textúra :) Nem mellesleg ez is nagyon tartós a körmeimen 5-6 napot simán kibír. Valamiért jobban szeretik a körmeim a homok hatású lakkokat, mint a simákat (azok 2-3 nap után lepattognak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

bea654

2014. július 1.

A fehér van meg. Önmagában szerintem nem elég a fedése (nekem nagyon fehér a körmeim vége és átlátszik) úgyhogy arra szoktam használni,hogy valamilyen másik szív felé kenek belőle és így "homoklakkosítom" :D A múltkor egy nude szín felé kentem és gyönyörű volt :) Amúgy a felülete másnapra már nem olyan érdes,kicsit kopik,de ettől függetlenül ugyanolyan szépen csillog.
Bánom hogy az ezüstöt otthagytam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Bánom hogy az ezüstöt otthagytam :(

pillepocok

2014. június 5.

Ezüstben van meg, már bánom, hogy az aranyat nem vettem meg... most nyáron annyira szép, ha pasztell lakk mellé kenem fel, olyan mint egy kis ékszer. Akár egy rétegben is csudiszép, egy világoskék lakk fölé kentem, és elképesztő lett! Pár nap alatt azért kopik a felülete, de nem pattog, meg semmi egyéb. Lemosni sem borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

WaterLily

2014. május 6.

Szerelem! Igazi Jolly-joker lakk, ha nincs sok időm a manikűrömmel foglalkozni, ezzel nem nyúlhatok mellé. Gyönyörű, gyorsan szárad, tartós... Jaj, mi lesz velem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Linuxo

2014. március 19.

Az ezüst árnyalat van meg nekem. Hihetetlenül tartós, és meglepően gyorsan szárad. Megmondom őszintén hogy nagyon idegenkedtem az ilyen homok hatású lakkoktól, de sokkal könnyebb felvinni és eldolgozni mint gondoltam. Lemosni még nem próbáltam. Valami eszméletlen szép, csillog-villog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Szabszi.

2014. március 17.

Az ezüstöt szereztem be. Nagyon szeretem, mert 2 réteg, és tökéletes a fedés, illetve nagyon tartós. Úgy, hogy mind az öt körmöm ezüst, nem használom. Fehérre vagy halvány rózsaszínre festem a körmöm és a gyűrűsujjam az ezüst. Általában a fehérre és a rózsaszínre már rá fér az újra festés, az ezüst olyan, mintha frissen festettem volna. Ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

punkyorange

2014. március 15.

Mind a hármat sikerült beszerezni, ennek nagyon örülök, mert sok utánajárást igényelt. :)
A legnagyobb csalódást a fehér okozta, hatalmas durranást vártam tőle, erre lakkozás után kiderült, hogy teljesen ugyanezt a hatást és színorgiát már évekkel ezelőtt megalkottam csillámok segítségével és valóban, akkoriban ez volt a kedvenc accent nail-manikűröm, annyira gyönyörű :). Így most kicsit uncsi volt a finishe, és bosszantott picit, hogy 4 réteg kellett a teljes fedéshez. A tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után, konkrétan pár óra múlva megpattant a végeken :(.
Az ezüst és az arany már 2 rétegben is fed és tartósabbak is, nagyon szeretem őket. Tetszik, hogy az arany inkább ezüstös, mint sárgás, az én bőrszínemhez jobban passzol ez a tónus.
Összességében 4-esre értékelem a körömlakk-kollekciót, csupán a fehér lakk fedése és tartóssága miatt vontam le csillagot, amúgy imádom mindegyik darabot :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

crazy724

2014. március 4.

Nekem is az ezüst változatot sikerül megkaparintani, szépen fed, bár az én körmeimen nem a legtartósabb, de észbontóan szép darab. Tömör gyönyör!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.