Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Rossmann

Pampilla

2018. február 10.

Lehet hogy már eleve ki volt száradva mikor megvettem,de nekem szinte meg sem látszott a szempillámon....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Nem gondoltam volna, hogy budget kategóriás spirál ekkorát tud alkotni, de nagyon megszerettem. Hatalmas pillákat csinál, tényleg "megemeli" őket, és bár nem dúsító termék, két rétegben kenve mégis dúsabbnak tűntek a szempilláim. Nem csomósodik, nem pereg le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

sofie_sz

2014. szeptember 21.

Nekem nem csomósodik, viszont giga pillákat csinál. :) Kár, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

abbey94

2014. augusztus 25.

Eddig csak pozitív véleménnyel voltam a Lovely spirálokról, ezért gondoltam őt is kipróbálom. Szerintem teljesen jól kihasználható termék, a kefe megfelelő méretű nem bumszli hatalmas, az alsó szempillákat is jól ki lehet festeni vele. Az állaga elsőnek kicsit túl folyós volt, összetapasztotta a pillákat. Így, hogy már használgatom 1-2 hete már sokkal jobb, és nem mellesleg remekül építhető és kombinálható más spirálokkal is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

kémecske

2014. június 28.

Sok dicséretet hallottam felőle, szóval gondoltam kipróbálom. Először mikor használtam, őszintén megmondom, borzalmas volt! Kis bogyók keletkeztek a szempilláimon, mert olyan sok festéket vett fel. Egy jó ideig nem is használtam, de valamikor a napokban megint elővettem, és már nem olyan az állaga... Viszont az első benyomás miatt csak 4*-ot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

dorotheee93

2014. május 8.

Ennyi pénzért megérte, natúr sminkekhez használom, a keféje is nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Ennyi pénzért megérte, natúr sminkekhez használom, a keféje is nagyon tetszik:)

kate.black888

2014. május 8.

Egynek elmegy, de nem hinném, hogy sűrűn nyúlnék utána, hiába választja szét a pillákat, hiába dúsít, még csak nem is csomósodik. De nagyon nem tartós 1 óra után kb elkezd peregni és mesés panda szemeket csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

fairynorah

2014. április 28.

Nagyon aranyos a csomagolás (menta-coral), ez fogott meg leginkább benne, na meg a nagyon alacsony ára ...Kisfejű, hagyományos spirálkeféje van. A festék picit lassan szárad, de szépen építhető....hétköznapi spirálnak tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.