Lovemore

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák

Fej: cseresznye, alma, eper

Szív: frézia, babarózsa

Alap: karamell, pézsma, vanília

Klaudia2121

2019. december 4.

nekem nagyon tartós és ami a legérdekesebb hogy magamon is sokáig érzem,más parfümökkel ellentétben.
nem igazán lehet már ilyet venni,ugyhogy tartalékolom amennyim még van,inkább nyáron használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Dorottya92

2017. március 19.

Finom, édes illata van. Nyilván nem a legtartósabb, de én a ruhámra is szoktam fújni, és így sokkal tovább lehet érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Roxxy

2017. január 15.

Szülinapomra kaptam,és hát nagyon imádom.Annyira gyönyörű az üvegcséje és a doboza is,hogy el is tettem azt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

mse02

2016. december 12.

Elsőre a boltban olyan finom illata volt, aztán magamon már nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Elsőre a boltban olyan finom illata volt, aztán magamon már nem tetszett.

Bebek

2016. október 19.

Hát, ez az egész úgy kezdődött, hogy a 2 éves lányommal a DM-ben voltunk, amikor rácuppant a legalsó parfümös sorra. Cicás parfüm, hercegnős parfüm, stb. Na és ez is ott volt. Fújkodtunk pár parfümöt, szagolgattuk. És ez valahogy megmaradt bennem... Ráfújtam a csuklómra és ezt szagolgattam. Mivel a legalsó polcon volt a vattacukros cicás parfümök között, így 36 évesen nem mertem megvenni. :D De kb 1 hónapig hetente bementem a DM-be csak ez miatt és fújtam egyet magamra. :D Na, szóval a vége az lett, hogy megvettem, kemény 1500 Ft-ért.
Szerintem ez a parfüm hűvösebb időkre való, olyan őszi-téli szerintem, az édesebb illata miatt.
Az üvege miatt azért egy fiatal lány polcán jobban mutatna... :D Na de mindegy. Az üvegje üveg, de a kupak műanyag és lötyög. Szóval nem egy minőségi darab. Meg sajnos nem tartós. Kb 2-3-max 4 óra és ennyi volt. Ruhán picivel tovább megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Jucsi10

2016. május 19.

Amikor megláttam a boltban, azt gondoltam, hogy biztos nagyon gyerekes, tömény illata lesz..
Első használatkor hatalmas pozitív csalódás volt! :) Nagyon finom az illata, tartós, egész nap érzem magamon.
Amit sajnálok, hogy csak 25 ml, így nekem hamar elfogyott, de valószínűleg újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

adrii182

2015. december 15.

Szeretem nagyon ezt az illatot, pedig én aztán finnyás vagyok :D Rajtam nincs tucatillata és nem is kislányos, hanem igazi dög :D Az egyik kedvencem. Tartóssága sajnos csak pár óra, de ez elmondhat az egyik Chanelemről is ami közel sem ez az árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Colette221

2014. október 12.

Finom illata van, de nagyon nem tartós. A kupakja lötyög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 12.

Finom illata van, de nagyon nem tartós. A kupakja lötyög.

NBetti2000

2014. március 21.

Imádom tenyleg jó illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 21.

Imádom tenyleg jó illata van

Arvael

2013. december 14.

Elsőre a cuki üvege tetszett meg, ezért szaglásztam végig a testvérkéivel együtt, de aztán ez tetszett meg legjobban. Még szerencse, hogy az én Jézuskámmal voltam ott, mert tegnap végre korai karácsonyi ajándékként az enyém lett! :)
Az illata valami mesés, engem tényleg az édességekre emlékeztet. Olyan kislányos, habos - hmm, én még mindig ilyen kislány lennék? :) Mindenesetre engem megfogott ez az illat és a csomagolása is. Összességében 4 csillagot adok rá, mert hamar elmúlik ez a finom illat, tehát nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Linalool