LR

Ár:   €38   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Ár:   €38
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás, pézsmás illatcsaládba tartozó női illat.

Fejjegyek: mandarin, szilva, körte, bergamott

Szívjegyek: jázmin, lótusz, narancsvirág, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, borostyán, vanília

Ár: 1800 Ft + posta , Eladó: dandy
Állapot: 50 ml/ fotó, Helyszín: Leányvár, fizetés: utalás után postázom

Vaslady

2016. szeptember 12.

Mivel nővérem tanácsadónő lett,az LR-nél,igy van lehetőségem,ezeket az új termékeket kipróbálni.
Egyenlőre a parfüm mintáikat tesztelem,el fog tartani egy darabig.
Először is,nagyon tetszik a csomagolás,az üveg,élőben nem láttam,de igy a katalógust lapozgatva is,megakadt rajta a szemem.
Szeretem a fás illatokat,persze aki ezekhez nem vonzódik,inkább kerülje el,mert nem fog neki tetszeni.
Érdekes,hogy elég sok gyümölcs összetevő van benne,nekem mégis a virágok dominálnak,és a fás alaphang.
Persze a gyümik is jelen vannak,adva egy kis édességet az illatba.
Tartósnak mondanám ezt az illatot is,mivel pénteken fújtam papircsikra 2 fújást,és ma kedd van,de még érezni.
Hát túl vagyok teljesitve parfüm téren :-D pedig megvenném őt is :-D na de egyenlőre hanyagolom....bár lesz még idén szülinapom...karácsony...(gondolkodó smájli) ....:-D :-D :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Egyenlőre a parfüm mintáikat tesztelem,el fog tartani egy darabig.
Persze a gyümik is jelen vannak,adva egy kis édességet az illatba.