Best of Beauty 2019

LR

Ár:   9690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Virágos - Zöld - Elegáns

Az egyik legsikeresebb szupermodell. Árad belőle a báj, a dinamizmus és a lendület. Kizárólag az LR-nél mutatja be első saját illatát. Jázmin, tubarózsa, leheletnyi vanília és egy csepp illatos méz kombinációja csábítja érzékeinket. Az illattal Karolina egyszerre varázsolja elénk a nemzetközi kifutók pazarcsillogását és tiszteleg szülőhazája, Csehország előtt.

Yeticica

2018. július 3.

Finom, kremes-feherviragos illat. Azt adja, amit iger az illatjegyei alapjan. Tubarozsas fincsiseg, eeees, rajtam egyaktalan nem tul edes!
Ellenben nagyon tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Ellenben nagyon tartos.

andrea91

2018. június 20.

Júj. Hát ez minden csak nem bájos, dinamikus vagy lendületes... Szerintem borzasztó tolakodó, erőszakos, olyan figyeljrám parfümöt viselek illat amit (bocsánat) én csak manipulatív nagyon és nyilvánvalóan műkedves (amúgy szép) nőn tudok elképzelni. Tipikusan az akinek fontosabb hogy igaza legyen mint barmi. Nekem rémálmom ez a karakter. De semmiképp sem azt akarom mondani hogy akik szeretik ilyen emberek! Egyszerűen az illat maga ilyen érzést valt ki. A tubarózsával nem valami jó a viszonyom amúgysem.

Vajon veletlen hasonlit az illat is es az uveg is az amouage honourra??? Nekem kb ennyit a LR nevrol kb, szanalmas. Bocsi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Myrtle

2017. október 26.

Abszolút őszi téli kategória, édes, mézes, virágos. Nekem kicsit barackos is, bár hivatalosan nincs az illatjegyek között. A nyitása friss, a leszaradasa krémes, kicsit puderes. Nagyon-nagyon tartós és minőségi, de az én izlesemnek kicsit túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Timi8

2017. június 13.

Előzetes pròba nélkül nem ajánlom, nekem ìgy elsőre most csalòdás. Nem az illat hibája, de teljesen másmilyen illatra számìtottam. Pedig valòban egy mézes tubaròzsa illat. Néha nagyon is kedvelem a mézes illatokat, sokszor a tubaròzsát is, de most ìgy a kettő együtt rajtam nagyon nem. Hasonlìt Madonna "fehérüvegesére", a Truth or Dare-re valamint az én bőrömön pár perc után a Guerlain Terracotta is befigyel, legalábbis folyanatosan eszembe jut ròla és nehéz tőle elvonatkoztatnom. Összességében azt kell mondanom, megértem a rajongást, mert stìlusos, igényes illatnak érződik, ahhoz képest nagyon baráti áron beszerezhető, nem az a tipikus műanyag celebillat, ami erről a kategòriáròl elsőre eszünkbe jutna. Nagyon tartòs is, ùgyhogy tényleg megéri beszerezni akinek az ilyen tìpusù illat a szìve csücske. Nekem sajnos nem lesz az, és nagyon bánom, sajnálom, mert rég szerettem volna magamnak ezt a parfümöt de nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

narcissus

2017. május 27.

Itt vettem egy igazán kedves lánytól, és nem bántam meg, sőt :)
Nagyon erős virágos illat - én főleg a jázmint érzem erőteljesen -, csupa lendület és aroma! Felfújva mintha energiát sugározna.Nagyon csínján kell vele bánni, mert picike is elég belőle, túladagolva viszont sok és tömény lehet. "Cum grano salis" viszont kibontakozik a titka... Kedvelem! :)
Ja és gyönyörű az üvegcse! Meseszép...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Itt vettem egy igazán kedves lánytól, és nem bántam meg, sőt :)
Ja és gyönyörű az üvegcse! Meseszép...

Vaslady

2016. augusztus 30.

Amikor kézbe kaptam a parfüm mintákat,éppen főztem.
Nővérem a férjemmel próbálgatta a férfi illatokat,és férjem folyamatosan nyomkodta a csuklóját,az orrom alá.
A parfümök rendesen bekeveredtek a frissen sült fasirt illattal,már a fejem fájt.
Leültem hozzájuk kávét inni,és neki sem kezdtem a tesztelésnek.
Nővérem a Haremet ajánlotta,meg ezt az illatot.
Na vele kezdtem,mindjárt bőrre fújtam.
Elvileg nem számitottam arra,hogy ilyen intenziv,és tartós illatról van szó.
Nehezen is szabadultam meg tőle.
Elsőre tetszett is,erős virágos,tartós,rajtam kissé fanyar illat.
Olajos alapúnak éreztem,ezen a virágok,a tubarózsa és jázmin.
Szép illat,de nekem túl erőszakos,és sok.
Egy idő után,nem birtam elviselni magamon,sajnos,muszáj volt lemosni.
Nem fogom megvenni.
Vannak a katalogusban jobb illatok is,legalábbis számomra.
Tartósság és üveg szempontból kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Amikor kézbe kaptam a parfüm mintákat,éppen főztem.
Leültem hozzájuk kávét inni,és neki sem kezdtem a tesztelésnek.
Nővérem a Haremet ajánlotta,meg ezt az illatot.
Na vele kezdtem,mindjárt bőrre fújtam.
Elvileg nem számitottam arra,hogy ilyen intenziv,és tartós illatról van szó.
Nehezen is szabadultam meg tőle.
Elsőre tetszett is,erős virágos,tartós,rajtam kissé fanyar illat.
Olajos alapúnak éreztem,ezen a virágok,a tubarózsa és jázmin.
Szép illat,de nekem túl erőszakos,és sok.
Egy idő után,nem birtam elviselni magamon,sajnos,muszáj volt lemosni.
Nem fogom megvenni.
Vannak a katalogusban jobb illatok is,legalábbis számomra.
Tartósság és üveg szempontból kap 3 csillagot.

Gigike

2016. június 11.

Áhh... Csak 1 szó... IMÁDOM! ❤︎
Csodálatos illata van, ritka az a parfüm amit megillatolok és egyből bele is esek, hogy ez nekem kell és ha már most a kezemben tartanám is késő lenne...
Ahogy Vanília is írta lejjebb :) A tubarózsa és vanília.. nah meg a jázmin se csendesül el mindemellett egy csöpp mézzel keverve, nem rázva... keverve...:)
Erőteljes virág illat amit egész nap tudnék illatolni, napszaktól - évszaktól vagy kortól függetlenül!
Nálam viszi a pálmát rendesen! Vagyis inkább fut vele!!! :D
Bőrön a tartóssága meglepően sokáig tart, ruhán meg el sem tudom képzelni mennyi ideig illatozna...
Az üvege valami meseszép, kár hogy itt nem látszik ezen a képen, de élőben olyan mintha egy hetedhétországi hercegnőnek csinálták volna ajándékba, a letisztult fehérség egy nagy pecsét arannyal... Ahh..
10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Áhh... Csak 1 szó... IMÁDOM! ❤︎
Nálam viszi a pálmát rendesen! Vagyis inkább fut vele!!! :D
10*

Vanília

2016. június 7.

Engem megvett:))) A tubarózsa és a vanília nagy kedvenceim és itt ugyan markánsabban, kevésbé lágyan jelenik meg az illategyveleg, mint a Diptyque Do Son-jában, de nagyon hasonló a két illat és ez azért lényegesen kedvezőbb áron elérhető. Jó lesz "dublőrnek"... Az öt csillagot tőlem mindenképpen megkapja!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Flami

2016. április 8.

Ó, nagyon finom.
Teljesen ismeretlenül rendeltem, főleg Piri11 véleménye alapján és abszolút nem bántam meg. Tényleg mézes, jázminos, virágos, annyira nőies! Kicsit féltem, hogy fájni fog a fejem, mert a nagyon édes illatokat nem bírom, de szerencsére nem.
És végre!!! egy olyan illat, ami igazándiból tartós rajtam.
Egyik kedvencem lesz, az már biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

Ó, nagyon finom.
És végre!!! egy olyan illat, ami igazándiból tartós rajtam.
Egyik kedvencem lesz, az már biztos!

Piri11

2016. március 2.

Zöld jegyek, jázmin, tubarózsa, méz, vanília

Kifújáskor erőteljes, lendületes illat, tényleg olyan, mint a leírása :). Majd nagyon finom virágos illatát válik, puha és ölelő. Nagyon kellemes érzés, krémes kicsit testápolós illat. Nagyon emlékezet egy másik illatra, de sajnos nem jövök rá, hogy melyikre.

Update: Szóval a fentiek az illatjegyeket kivéve nem erről hanem Karolina másik illatához tartoznak.
Hát igen ... néha nagyon béna bírok lenni, és összekevertem a két Karolina Kurkova illatot.

És itt jött először a kellemetlen, majd a nagyon kellemes meglepetés. Ugyanis tévedésből ezt a parfümöt vettem meg. Amikor megérkezett már fújtam is magamra. És mivel nem őt vártam majdnem elsírtam magam. Annyira csalódott voltam a saját hülyeségem miatt, hogy nem is figyeltem az illatra. Azonnal úgy döntöttem, hogy eladom, és már vevője is lett. Aztán ahogy telt múlt az idő, ez gyönyörűség ott illatozott rajtam, és annyira, de annyira szép volt, hogy visszamondtam az eladást. Soha még ilyet nem tettem (és nem is áll szándékomban a jövőben sem), de most már azért sírtam volna, ha el kell válnunk egymástól.

A nyitása elég intenzív virág illat, majd gyorsan és nagyon szépen puhul és krémesedik. Én nem vagyok egy jázmin rajongó (sőt inkább kerülöm azokat illatokat amiben jázmin van), de itt a mézzel és gondolom a tubarózsával együtt valami olyan mesés édes puha virágillatot áraszt, hogy azt alig tudom szavakba önteni. Teljes szerelembe estem vele :)
Tartóssága 2 fújással min. 10 óra, hatósugara szerintem normális, nem túl nagy, de nem is bőrközeli. Részemről csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

Zöld jegyek, jázmin, tubarózsa, méz, vanília

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isoeugenol, Farnesol, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.