Lumiere Minerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi alapozó normál, kombinált és zsíros bőrre, közepes-erős fedéssel, matt hatással.

ercsike76

2013. március 28.

Már egy éve tesztelgetem, nem napi szinten de próbáltam nyáron-zsírosabb bőrrel és télen-száraz bőrrel. Mindig szuper, nem irritál, nagyon szépen fed és azt különösképp szeretem benne, hogy nem full matt hanem természetes bőrfénye van. Még sosem sikerült "sütifejet" produkálni vele :-)
Több árnyalatot is rendeltem belőle és lehet keverni is a színeket. Pattikra szoktam pöttyözni rosszabb napokon (mint egy korrektort) és tökéletesen elfedi.
Mennyiségre rengeteg, sosem fogy el :-) de újravenném!
A felvitelét próbáltam kabuki ecsettel is és macskanyelv alapozóecsettel is, mindenhogyan szép volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Mennyiségre rengeteg, sosem fogy el :-) de újravenném!

Kormios

2012. november 19.

Nem gondoltam volna, hogy egy ásványi poralapozó ilyen szuperül tud fedni. Egész nap kitart, illeszkedik a bőrömhöz, és nem tömíti el a pórusokat. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate