Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RitaL, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

"Szerezd vissza legendás bőröd az enzimdús, frissítő almalével és a tonizáló zöld teával. A varázsdió nem trükközik, ha antibakteriális és összehúzó hatásról van szó. A szicíliai citromolaj és a brazil narancsolaj fényesíti a bőrt, míg a neroliolaj jókedvre derít. Ha szeretsz kecses hattyúként körbeúszkálni, adj neki egy esélyt."

Black Fairy

2019. július 12.

Nekem a termék kinyerésével és eldolgozásával és lemosásával sincsen gondom. Kényelmes a használata, viszont a hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerintem valamelyik összetevőjét nem bírja a bőröm (ez nagyon gyakran megesik természetes kozmetikumoknál velem, annak ellenére is, hogy sose találok semmit az összetevő listán, amire érzékeny lennék...a Lush termékeivel eddig nem is volt bajom - az epreseket leszámítva, de az eperre erősen allergiás vagyok, szóval azt tudtam előre, mire vállalkozok).
Az első használat után elkezdtek kis pattanások előjönni, a második használat utáni reggelre (este használtam) pedig olyan lett az arcom, ami sok összezavart hormon háztartású kamaszét is megszégyenítené...Most másfél hete nem használtam már (előtte is összesen kétszer, három nap eltéréssel a kettő között), de a bőröm még mindig pocsékul néz ki, nem tudom, mit csináljak vele, mert amúgy olyan termékeket használok, amik gyakran még a hormonok miatt kialakuló pattanásokat is visszafogják (nem gátolják meg, de kevesebb lesz belőlük, és azok el is múlnak egy hét alatt).

Sajnálom, muszáj lepontoznom, pedig nagyon érdekes a koncepció, és tetszik a termék állaga is. Viszont a többi arcmaszkjukat (Cupcake, Mask of magnaminty /a sima verzió/ és Catastrophe cosmetic) továbbra is szívesen használom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Lina14

2019. február 2.

a felhelyezése tényleg kicsit nehézkes, de teljesen megéri a puha és táplált bőrért amit kapok utána. össze kell dörzsölni a kivett anyagot az ujjak között és akkor teljesen kenhető állagot ad, az illata erős, de nekem kifejezetten kellemes, frissítő élmény volt. nem éget, nem irritál, táplált, rugannyos bőrt hagy maga után. nekem nagyon megtetszett. amióta megvan, nagyon más maszkhoz nem is nyúltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

PetraM93

2019. február 1.

Nagyon szeretem ennek a kicsikének a hatását, táplál, puhít szép lesz utána a bőr. Az illata nagyon kellemes, friss és abszólút nem hivalkodó. A felkenés viszont valóban egy kis gyakorlást igényel (najó néha az idegbaj kerülgetett mikor nem akart úgy és akkor oda kenődni amikor és ahogy azt én akartam :D). De azért meg lehet szokni, én próbáltam picit gőz felett kicsit átmelegíteni (nem nagyon, hogy ne sérüljenek a hatóanyagok) és úgy azért könnyebb felkenni. Plusz én lemosás előtt egy kis vízzel átmasszírozom az arcomon és még így is rajta hagyom egy pár percet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Rozsaszinponilo

2018. november 8.

Tonizált, egységes és egészséges bőrképet kapok a használata után, tipikus Lush pakolás hatás - ez teljesen rendben van.
Nekem a felkenése egy dolog, a szorgos masszírozásában rejlik a titok, de levakarni még nehezebben tudom. :D Agyagos maszkokon szocializálódtam, nem kocsonyákon. :D

Értem én az innovatív elgondolást a termék mögött, de nem tudom, hogy miért pont gyurma-pakolást kellett kiagyalni... Hiszen nem gyerekek a termék vásárló közönsége.

Egy hatásában/hatóanyagaiban azonos krémes terméknek százszor jobban tapsolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Egy hatásában/hatóanyagaiban azonos krémes terméknek százszor jobban tapsolnék.

barb20

2018. november 3.

Imádtam az illatát, de nehéz felvinni és különösebb hatást sem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Imádtam az illatát, de nehéz felvinni és különösebb hatást sem vettem észre.

KatalinKelemen

2018. március 22.

A többi zselés arcpakoláshoz képest nehezebb eldolgozni, de nem rossz. Még az extém érzékeny bőröm sem bántotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2018. március 1.

Kb 2-3 hete használom, és nagyon jól működik... Alapból a lush termékekben nagyon megbízom, és ezt is úgy vettem, hogy szinte biztos voltam benne, hogy nem fogok cslódni. Az állaga nagyon különleges, könnyen fel lehet vinni az arcbőrre, és kellemes, frissítő illata van, nagyon szeretem. Hihetetlenül jól szárítja a pattanásaimat, egészen megdöbbentő volt számomra, valamint a bőröm zsírosságát is csökkentette már ezalatt a 2-3 hét alatt, mióta használom. Teljesen megéri az árát, nagyon ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 1.

Kremcica

2018. január 26.

Mintaként kaptam a vásárlásom mellé. Elég aprócska volt, de kétszeri alkalomra is elég volt. Az illata csodás, beazonosítani nem tudom de finom nem túl erős. Az állaga tényleg vacak, rendesen szétnyomni és felkenni nem lehet. Többször is az arcomról lepotyogott a cucc és nem is száradt meg. Anyagos maszk után tettem fel mindkétszer, szépen megnyugtatta a bőrömet és puha, sima lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

RitaL

2018. január 15.

A hatása jó, finom puha lesz tőle a bőröm és megnyugszik, és jó illata is van, jelen lévő, de nem túl hivalkodó. Az állagával nem vagyok elégedett: nem lehet homogénre dörgölni a tenyerem között, csomós marad, és így szerintem nem annyira gazdaságos; illetve a tégelyben "levet ereszt". Összeségében ajánlom, de ezek figyelembe vételével...
Update 15.01.2017: jogos, az tényleg kimaradt, hogy az állaga nem önmagában, hanem a Bunny Monnéhoz képest volt csalódás a számomra. Meg hát Lush, szóval szerencse kérdése is néha, hogy pont milyen állagúra sikerült terméket vesz az ember. De ennél a terméknél a brit Lush oldalon lévő kritikák is szinte mind említik az állag-problémát, amely alighanem a zselés maszkok közül csak erre érvényes. A többi teljesen jó, azóta mindet próbáltam, és csak ezzel az eggyel vagyok továbbra is elégedetlen, ami az állagát illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

norinori27

2018. január 7.

Az előző hozzászólótól kissé eltér a véleményem. A hatása, illata nekem is tetszik, viszont nekem nem ereszt semmifajta "levet", valamint bár nehezebb eldolgozni zselés állaga lévén, amin nem hiszem, hogy meg kéne lepődni, viszont nekem így is nagyon lassan fogy. Októberben vettem, akkortájt mikor megjelent a Lush boltokban itthon, mégis a fele megvan még (pedig sajnos lassan lejár), úgy, hogy hetente 1-2-szer használom általában, a Bunny Moon, ugyancsak zselés arcpakolás társával együtt (az is nagyon király amúgy). Ha elfogy, valószínűleg kipróbálom a többi zselés arcpakolást is, és azután döntök melyik marad állandóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.