Lush

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2016. december 2.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Mindazok a csodálatos alapanyagok ihlették, amelyek Afrikáról az eszünkbe jutnak. Ez a frangipáni illatú testkondícionáló pompásan puhítja a bőrt. Trópusi hidratálás, mangóval, puhító sheával, mandulával és moringával."

hzsvitamin

2018. április 1.

Amennyire szeretni tudom a test kondicionálókat, annyira szeretem ezt. Az illata nálam abszolút nyerő, parfümben is ilyen jellegűeket használók. Viszont nem szeretem a test kondicionálókat. miatt, hogy le kell mosni őket, a bőröm sosem lesz olyan hidratált mint egy testápolótól. Illetve nem hagyja túl vonzó állapotban a fürdőkádatl Így hogy ajándékba kaptam oké, de pénzt nem költenék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Annyira sajnálom, hogy megszűnt, mert az illata nagyon különleges volt és imádtam nagyon nagyon, csodákat művelt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

RitaL

2017. október 24.

Nekem simán csak éjszakai kézkrémként nagyon bejött, elmulasztotta a rémisztő piros-pikkelyes kiszáradást, amiről már kezdtem azt hinni, hogy valami gomba. Hát nem. Ajánlom érzékeny bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Kremcica

2017. április 8.

Kis kiszerelésben került hozzám akárcsak a Ro's argan-os testvére. Igazából a kettő nagyon hasonlít, mindkettő kicsit sűrű testes krém ami felkenve hagy a bőrön egy zsíros-olajos réteget. Felkenés után picit fennhagyom utána viszont alaposan leöblítem. Hogy a törölközőm milyen állapotban van az kérdéses... A hatása jó, de a pórusaimra (mellkas, váll) inkább nem kenem fel arca pláne. Máshol kellemesen puhít és nem is ragadok. Az illatát nem igazán tudom beazonosítani, kicsit fura de nem rossz a Ro's argan nekem jobban tetszik. A színe olyan mint a közepes árnyalatú alapozónak. :D Összességében jó termék, de engem zavar a zuhany utáni ragacs, mert elveszi a zuhanyzás adta friss érzetet. Az ára pedig irreálisan magas még akkor is ha a drogériás zuhanyzás közbeni testápolókhoz képest ez legalább hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

szilviakiralyno

2016. november 23.

Mintát kaptam a boltban, de ez valami nagyon szuper termék. Az illatába szerelmes vagyok. és a hatása is szuper. Szerintem be fogom szerezni nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

bobekecske

2016. szeptember 5.

Az illatát nagyon kedvelem, de sajnos nekem picit kellemetlen a réteg, ami leöblítés után a bőrön marad. Az olajos réteg utána megtapad a kádon, zuhanyon, egyszerű leöblítés nem segít -bele se akarok gondolni, hogy megtörölközéskor a törölközőre milyen rétegben kerül. Féláron vettem, de alig várom, hogy elfogyjon és utána biztosan nem veszem újra. Mivel nem szívesen használom, nagyon lassan fogy.
Sajnos picit irritál és mellkason-karon nekem eltömíti a pórusaimat, így elsősorban a lábszáramra próbálom elhasználni, mivel ott a legszárazabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

noncsi991

2016. május 7.

Kis kiszerelésben van meg nekünk, ajándék csomagban volt.Az illata csodálatos, az arcomra használom és nagyon jó érzést hagy maga után.Nem tudom mennyire használ, kicsit nehezen szívódik be, de az illata mindent megér.Teljes áron tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

judit.krasznai

2015. január 6.

Féláron vettük most, így abszolút megéri, mert nagyon kevés kell belőle, ezer évig elég lesz, a hatása pedig nagyon jó! :) Teljes áron irreálisan drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.