Lush

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. július 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Mondj "aloe"-t a hámlasztó bambusznak, puhító kakaóvajnak és a friss, hűsítő aloe verának."

mafalda

2021. december 28.

Brutál érdes....testre használtam, az arcomon nem bírtam volna elviselni annyira dörzsöl. Nekem nem nagyon jön be ez az új irányvonala a lush-nak, hogy ne legyen csomagolás, értem én a koncepciót, környezettudatos, zöld felfogást, de nem túl higienikus...a termék citrom illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Kaolin 0 0

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.