Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő tömb nyugtató rózsakivonattal és frissítő citrusfélékkel.

gothmarypoppins

2015. július 6.

Egyik első Lush termék volt, amit használtam, valahogy azóta sem vettem újra, pedig nem volt rossz!
Mint a legtöbb lush habfürdő, szépen habzik, és csodás illata van. Nála az az extra, hogy nem színezett, így könnyebb takarítani, de kimarad a oszladozó habok alól előbukkanó színes víz öröme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

bluebird

2012. július 12.

En sem ertek egyet az araval, de a legtobb Lush termek igen draga. Nekem ez volt az elso termekem toluk, az illatat nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

mankaa

2012. május 28.

Nekem nagy kedvencem, bár én fanyarabb illatra számítottam, ahhoz képest édesebb. A legnagyobb habot csinálja, amit habfürdőtől várható. Használat után nagyon sokáig érzem magamon az illatát. Szeretem. Az ára miatt viszont -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

tothdyna

2012. február 7.

Eddig ez a legkevésbé szimpi Lushos habfürdőm. Elég jó mennyiségű habot csinál de emellett semmi extrát nem nyújt. A víz sem túl illatos, a bőrömet pedig abszolút nem hidratálja. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Limonum Oil, Rosa Damascena (Rose) Extract, Citral, Geraniol, Citronellol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.