Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: menczobeata, az összetevőket feltöltötte: babolka, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Az Amazonas trópusi esőerdejéből származó, lágyító kupuazuvaj, a hidratáló murumuruvaj és a megnyugtató andirobaolaj intenzíven hidratálja az arcod. A nyílgyökérpor mattít és lágyít, tökéletes, művészi primer a smink felvitele előtt. A védelmező klorofill természetes zöld pigmentje semlegesítia bőrpírt, a citromfű és az ábécéfű összehúzza és tonizálja a bőrt."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

-.Nikii.-

2021. február 8.

Egyik kedvenc Lush cuccom. Imádom az illatát és nekem nagyon szereti a bőröm. Sima hidratálónak használom reggel/este és nagyon sok ideig elég, beszívódik, és ennél jobb, természetesebb illatú cuccom még sosem volt. Sajnos megszűnt, én viszont betáraztam előtte, plusz ajándékba is kaptam, mert a barátnőm tudta mennyire szeretem. Így egy kicsit sok felhalmozódott, van egy eladóm, ha valakit érdekel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

babolka

2020. március 6.

Kellemes érzetet hagy az arcon, melegebb időben önmagában használom. Idővel kicist megkeményedik és nehezebb használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Devy

2019. november 24.

Kettős érzelmeim vannak ezzel a primerrel kapcsolatban. Tény, hogy eddigi legjobb amit próbáltam a száraz arcbőrömre, egész nap komfortos érzésem van, más kevésbé ápolójellegű primerrel nap felénél már ég a bőröm, mosnám le az egészet, de ezzel teljesen rendben van, ráadásul szépen veszi fel az alapozót és beillik egy reggeli arckrémezésnek is a használata. Az viszont számomra egyáltalán nem praktikus, hogy szilárd formában árulják. Így télen nekem minden nap egy küzdelem amíg valamennyire sikerül felmelegíteni, mivel hidegek a kezeim. Plusz ha nem éri el a teljesen folyékony állapotot és úgy viszem fel, apró kemény szemcsék válnak le, és ezt próbálom belemasszírozni az arcomba, nem a legkellemesebb érzés. Viszont utólag ennek semmi hatása nincs, mert feloldódnak. De elég sokáig kitart ami valószínűleg a szilárd jellegének köszönhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

cheza

2019. április 20.

Bementem a Lushba, mondtam, hogy zsíros, tág pórusú bőröm van, és ezt rám sózták. Ó, hogy de megbántam. Az illata finom, de ahogy elkezdem felvinni az arcra a benne lévő olajok kiülnek az arcomra, és úgy nézek ki mint akit étolajjal bekentek. Póbáltam már nagyon keveset felvinni, az sem segített, próbáltam estére felvinni, hogy valahogy elhasználjam, de egész este zavart, hogy valami maszat van az arcomon. Méghogy mattítás! Most úgy próbálom elhasználni, hogy a dekoltázsomra kenek egy picit az illata miatt, hátha így elfogy. Tanulság: nem szabad az eladókban vakon bízni, bár én az arcbőrömre a testerből nem szívesen kenegetek, de a kezemen kipróbálhattam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Dipteryx Odorata Bean Extract, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance

Klorofillin, melyet zöld növényekből, főleg lucernából és csalánból nyerik ki, a kozmetikumokban elősorban természetes színezéékként használják.