Lush

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Elbűvölő vaníliás illat, egy csipetnyi eperrel

Ez az ínycsiklandó parfüm a delejező muskotályzsálya és a bársonyos benzoé illatával láncol magához. A visszafogottan virágos illatjegyek alatt az egyszerre megnyugtató és érzéki vanília hív új kalandokra.

aidanne

2020. október 4.

Tudtam, hogy letezett ez a parfum, de addig mig nem hoztak vissza addig minden mas formajaban ismertem meg. Rajongtam erte csak ugy mint a Rose Jam-ert. Ma a Rose Jammel egyutt felfujtam. Nosztalgiazni akartam, hogy mennyit vartam en erre az illatta. Tudtam, hogy visszajon. Jajj nem kellett volna igazan. Ez egy az egyben rettenet. Tudom, hogy fair trade parfum meg minden de a minoseg es az olajok minosegenek kivalasztasa nem nagyon megy... hagyjuk is. Soha tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

slytherclaw

2020. szeptember 24.

Nagyon régóta kívánságlistás volt nálam, mert az azonos nevű hajbalzsam illatáért odavagyok. Nem csalódtam a parfümben sem. Ugyanúgy, ahogy a balzsamnál, rajtam a muskotályzsálya dominál, erős vaníliás beütéssel. A nap folyamán egyre édesebb lesz az illat, de a muskotályzsálya végig jelen van. Az epret egyáltalán nem érzem, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Hasonlóan a többi általam használt Lush parfümhöz és testpermethez, ennek is fantasztikus a tartóssága. Aki kedveli az édes illatokat, annak ez egy jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Eszti12

2020. szeptember 2.

A tusfürdő változatot imádom, úgyhogy nagyon megörültem neki, mikor kiderült, parfüm is készült belőle. Mikor elmentem az üzletbe kipróbálni, nem egészen olyan volt, mint amilyenre számítottam. Számomra inkább púderes illata van. Kicsit érződik rajta az eper és a vanília, de leginkább púder. Nem tudtam akkor hova rakni, így nem vettem. Viszont közvetlen ezután találkoztam a párommal, aki érezte rajtam, mivel magamra fújtam a tesztert, és meg is jegyezte, hogy milyen jó illatom van. :D Aztán végül én is addig "szaglásztam" magamon, míg megszerettem és szülinapomra már ezt kértem ajándékba. :) Azóta is szeretem, nem mondom, hogy ez a legnagyobb kedvencem, de nekem kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

laracroft

2020. április 18.

A sok parfis oldalon levő vélemény alapján ismeretlenül rendeltem meg, de jól be is fürödtem vele. :)
Rajtam nyoma sincs epernek, marcipánnak, tutti-fruttinak...de még a fragin nem, de a csomagolásán emlegetett muskotályzsálya sincs sehol.
Krémes vanília, az van. És mellé egy fejfájdítóan kesernyés műanyag-szag. Valami furcsa szintetikum, éreztem én már ezt, de olyan leírhatatlan, megfoghatatlan...Vaníliás illatok kellemetlen mellékzöngéje szokott lenni, de itt nagyon erős. Most olvasom újra a fragis véleményeket, mindössze egy ember fogalmazta meg ugyanezt a körülbelül negyven véleményből, de ő is a "strong plastic smell" (=erős műanyag szag) -ra hivatkozik. Nem, ez nem gyógynövényes, nem gyümölcsös, nincs benne semmi természetes. Konkrétan műanyag tárgyak jutnak róla eszembe (frissen a kicsomagolt barbie-baba, az a jobb minőségű, gumis műanyag, például). Hajbalzsamnak mondjuk még el tudok képzelni egy ilyen illatot, de parfümnek? Aligha.
Nem is részletezem tovább, lehetetlen küldetés.
Azt viszont hozzáteszem, hogy nem büdös, tehát másokon érezve biztosan nem zavaró vagy kellemetlen, sőt, messziről még lehet, hogy utána is fordulnék, hogy mi ez az "érdekes" illat. De magamon nem tudom elviselni.
Óva intek mindenkit a vakvásártól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Nem is részletezem tovább, lehetetlen küldetés.
Óva intek mindenkit a vakvásártól.

via0408

2020. április 9.

Hűha, ez meglepett, nem erre számítottam. Én szintén nem találom benne az epret, sőt semmi gyümölcsöset sem. Rajtam ez eleinte marcipános szappan, aztán színtiszta marcipán illatú. Kifejezetten tetszik, de azt meg kell hagyni, hogy kifújás után nem ez a kedvenc illatom - az első 5 percben van benne valami bántóan szintetikus tuttifrutti akkord, ami menet közben eltűnik, kevésbé lesz szintetikus (gondolom, ez az eper). Nagyon édes illat, és könnyen mehet át fejfájdítóba. Biztos, hogy nem fújnám olyan napokon, amikor frontra számítok. Se nagyon melegben. Tavaszra vagy hűvösebb nyári napokra ideális. A tartóssága, sillage-a teljesen oké:) A kapcsolatunk még az ismerkedés fázisában van, szóval egyelőre nincs szerelem, de szeretem a marcipános illatokat, úgyhogy minden elképzelhető:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

andrea91

2019. június 10.

szerintem ez nem is vanilias es nem is epres. valami kremes illat kb ennyit tudok mondani, de semmire sem hasonlit, plane semmi eletszeru dologra. van ilyenem, de valamikor megéreztem a villamoson, kovetnem kellett egy lanyt es kb diszkreten korbeszagolnom hogy o ilyen illatu? vagy valahogy en vagyok az? szoval teljesen lehetetlen illat, de olyan amit kovetni akarsz...:D sajnos nem olyan jol teljesit mint mas lush illatok, es az enyem nem is igy nez ki hanem atlatszo matrica van rajta. de levonni csillagot nem tudok ezert, csodas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

aliz1105

2019. március 30.

Szerintem minden Lush fan ismeri ezt az illatot. Pont ugyanolyan mint az American Cream hajbalzsam. Ha nem ismered, nehéz lemondani, persze vaníliás, epres de egyáltalán nem úgy ahogy elgondolod. ☺️
Tartóságga egész jó, bár nem olyan intenzív mint a legtöbb Lush parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Tartóságga egész jó, bár nem olyan intenzív mint a legtöbb Lush parfüm.

babyface

2019. február 18.

számomra az american cream illata egyenlő magával a LUSH életérzéssel (tudom, hogy ez sokaknak számára a karma-ban testesül meg) :) annó 11 éve mikor megismerkedtem a márkával az első hajbalzsam volt, amit használtam emlékszem egyből lehengerelt a csodálatos illata. :) isteni balzsamos vanilia egy csipet gyümölcsösséggel. a hajkoronám pedig még napokkal hajmosás után is árasztotta magából ezt a csodás nektárt. :) sajnos (legfőképp anyagi megfontolásból) le kellett cserélnem a hajápoló termékeimet, de nincs olyan alkalom, hogy az üzletben ne szippantanék bele egy flakonba nosztalgiaképp. :) szerencsére mostmár bármikor élvezhetem ezt a csodás illatot anélkül hogy milliókat kéne költenem samponra és balzsamra. :) csodás komfortillat amitől azonnal jobb kedvem lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

További info az összetevőről a KM-blogon >>