Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Elbűvölő vaníliás illat, egy csipetnyi eperrel

Ez az ínycsiklandó parfüm a delejező muskotályzsálya és a bársonyos benzoé illatával láncol magához. A visszafogottan virágos illatjegyek alatt az egyszerre megnyugtató és érzéki vanília hív új kalandokra.

KERESEM!!! Lush American Cream Parfüm
Ár: megegyezés szerint , Eladó: gangix
Állapot: fújós vagy üveges, Helyszín: bárhol, fizetés: --
andrea91

2019. június 10.

szerintem ez nem is vanilias es nem is epres. valami kremes illat kb ennyit tudok mondani, de semmire sem hasonlit, plane semmi eletszeru dologra. van ilyenem, de valamikor megéreztem a villamoson, kovetnem kellett egy lanyt es kb diszkreten korbeszagolnom hogy o ilyen illatu? vagy valahogy en vagyok az? szoval teljesen lehetetlen illat, de olyan amit kovetni akarsz...:D sajnos nem olyan jol teljesit mint mas lush illatok, es az enyem nem is igy nez ki hanem atlatszo matrica van rajta. de levonni csillagot nem tudok ezert, csodas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

aliz1105

2019. március 30.

Szerintem minden Lush fan ismeri ezt az illatot. Pont ugyanolyan mint az American Cream hajbalzsam. Ha nem ismered, nehéz lemondani, persze vaníliás, epres de egyáltalán nem úgy ahogy elgondolod. ☺️
Tartóságga egész jó, bár nem olyan intenzív mint a legtöbb Lush parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Tartóságga egész jó, bár nem olyan intenzív mint a legtöbb Lush parfüm.

babyface

2019. február 18.

számomra az american cream illata egyenlő magával a LUSH életérzéssel (tudom, hogy ez sokaknak számára a karma-ban testesül meg) :) annó 11 éve mikor megismerkedtem a márkával az első hajbalzsam volt, amit használtam emlékszem egyből lehengerelt a csodálatos illata. :) isteni balzsamos vanilia egy csipet gyümölcsösséggel. a hajkoronám pedig még napokkal hajmosás után is árasztotta magából ezt a csodás nektárt. :) sajnos (legfőképp anyagi megfontolásból) le kellett cserélnem a hajápoló termékeimet, de nincs olyan alkalom, hogy az üzletben ne szippantanék bele egy flakonba nosztalgiaképp. :) szerencsére mostmár bármikor élvezhetem ezt a csodás illatot anélkül hogy milliókat kéne költenem samponra és balzsamra. :) csodás komfortillat amitől azonnal jobb kedvem lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

További info az összetevőről a KM-blogon >>