Lush

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Romanadvoratrelundar, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"A préselt kondicionáló a friss eper- és narancslé segítségével lágyítja és teszi ragyogóvá a bőrt, az agávészirup pedig segít megtartani a nedvességet. Természetesen a préselt változat sincs híján a vanília, a muskotályzsálya és a levendula ínycsiklandóan tejturmixos illatának, mely öblítés után is hosszan elkíséri a hajad. Mostantól nem jelent problémát, ha szeretnéd elvinni a kedvenc kondicionálód a konditerembe vagy a nyaralása...ahova csak akarod. Miután samponnal hajat mostál, nedves tenyeredben dörzsöld össze ezt a rózsaszín tömböt, majd az így keletkezett kondicionáló krémet vidd fel a hajadra. Ha még hatásosabb hidratálásra vágysz, dörzsöld a tömböt egyenesen a hajadra, majd öblítsd le és élvezd a lágy és puha ragyogásért."

Mesilla

2021. július 28.

A megszűnt (pedig bevált :( ) Jungle helyett vettem. Nekem a Jungle valamivel jobb volt, bár száraz a hajtípusom, de ennyi krémességet mégsem kíván. Nem nehezíti el a hajam, nem ragad tőle, de mégis a Jungletól jobbnak éreztem a tapintását. Mindenesetre ez marad, most ezt fogom használni. A használatával nincs gondom, mert nem húzogatom a hajamon, hanem fürdés előtt egy részt lereszelek belőle, kicsi meleg vízben feloldom és így viszem fel a hajamra. Jobban kontrollálható, hová jusson, és jobban kezelhető. A samponkoronggal egyébként ugyanezt teszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

szagik22

-sokáig elég
-csomagolás mentes
Negatívum:
-sokszor kell végighúzni a hajamon, hogy használjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

Pozitívum:
Negatívum:
-sokszor kell végighúzni a hajamon, hogy használjon

slytherclaw

2021. május 23.

Az American Cream illat az egyik kedvencem a Lushtól, úgyhogy amikor új balzsam után kellett néznem, nem is volt kérdés, hogy ez fog velem hazajönni. Használtam már előtte a flakonos American Cream kondicionálót, és imádtam, de a derékig érő dús hajamra sajnos nem egy olcsó mulatság kéthavonta újravenni.
Hatásában (és illatában) nem marad el a hagyományos testvérétől, nekem ugyanolyan szép és puha tőle a hajam. Február közepén vettem azt a tömböcskét, amit éppen használok és kb. a fele fogyott el ennyi idő alatt, heti háromszori használattal. Úgy szoktam felvinni, hogy kicsit bevizezem, forgatom a tenyeremben, mint egy szappant, és az így keletkezett "krémet" masszírozom bele a hajamba. A régebbi szilárd kondicionálókkal ellentétben ez tényleg működik úgy is, ha csak a hajamon húzgálom, de jobban látom, hogy mennyit használok, ha fent említett módszerrel viszem fel.
Csomagolásmentes, gazdaságos, isteni az illata - nekem a csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Csomagolásmentes, gazdaságos, isteni az illata - nekem a csodaszer kategória.

TamTam

2021. április 23.

Legjobb!!! Nem nagyon használtam eddig hajbalzsamot vagy kondicionálót, de ő mehozta a kedvem, próbálgattam klasszikus balzsamokat meg kondicionálókat de jobbat még nem találtam. Az illata nagyon finom, szép selymes puha hajat varázsol, és sokág tart. Meg ugye csomagolásmentes. Kissé fura, úgy tűnhet hogy nehezen oldódik de jól bele lehet dolgozni a hajba kis gyakorlás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

esiorsi

2021. április 19.

Update
Volt egy pillanat ami után már egyáltalán nem éreztem a hajam puhábbak, sőt inkább szarazabbnak. Az hogy 3 hónap helyett 2. hónapban kellett trimmelnem a véget elvette a kedvem. Az összetevőket is figyelhette volna mert ennél azért sokkal jobb olcsó és drága kategóriás balzsamok vannak. Ahogy tudom már ki is vezettek, lehet a folyékonyan verzió jobban beválni de már talaltam helyette sokkal hatasosabbat számomra

Ritkán van olyan termék amitől sírni tudnék olyan jó, de mióta használom, folyamatosan a hajam fogdosom. Egyszerűen olyan szinten puha és illatos, mindig oda dugom a párom orra alá hogy nézd meg a harmadik nap is milyen illatos :D Ő már biztos unja de én nem tudom
Először kicsit macerasnak tűnt, de hogy ovatosan a hajamba masszirozgatom már egyaltalan nem vesz igénybe sok időt

De hogy nehogy egyszerű legyen kivonják a forgalomból szóval kereshetnek megint mást.. Pedig tetszik ez a szilárd hajapolós dolog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Update

CzFru

2021. március 9.

A jungle megszűnése után vettem meg ezt. A hatása kiemelkedő, nagyon puha és hidratált utána a hajam, de nem nehezíti el. A használatát meg kell tanulni, ugyanúgy mint a többi szilárd balzsamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

sugarplum2

2021. január 17.

Ez az első szilárd balzsamom. Nagyon lassan fogy, és teszi is a dolgát, de nekem nagyon nehezen sikerül eloszlatni.

Update:
Ahogy fogyott darabokra is tört, ami teljesen használhatatlanná tette

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Update:
Ahogy fogyott darabokra is tört, ami teljesen használhatatlanná tette

tiamoitalia

2020. november 28.

Nekem sajnos nem vált be. Hajtott a kíváncsiság, ezért megvettem. Az illata először nem tetszett, vsgyis inkább úgy mondom, hogy sokkal jobbat vártam. Most, hogy sokat szaglászom és hozzászokott az orrom, tènyleg jó illata van, de nem neveznèm isteninek, simàn csak jó illat ( mint általában a hajkondicionálók 😅 ). Nâlam sajnos semilyen hatást nem vàlt ki, nem lett a hajam se puhább, se fényesebb tőle. Az illata 1-2 óráig érződik a hajamon, aztán elillan. ( pedig hosszú percekig dörzsölöm vele a hajamat ám 😂 )Tuti nem fogom újra venni, viszont pozitívumkènt megemlítendő, hogy valószínüleg nagyon sokàig elèg lesz, szinte semmi sem fogy belőle ès utazàsok alkalmàval praktikus lehet ( màr akinek beválik ) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

r080tc4t

2020. október 9.

Az én hajamat nagyon puhává varázsolja, és az illatát is imádom! A hatása és az illata is kitart 3-4 napig is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

klddr

2020. augusztus 14.

Annyira szerettem volna, hogy tetsszen, de nem jött össze:( az illata nagyon jó, ezért is nem egy csillag, de egyszerűen nem tudom rávenni sehogy, hogy működjön. A szilárd samponjuk tök jól bevált, zseniálisan habzott, így hasonló élményt vártam ettől is, de semmi. Hiába dörzsölöm. Semmi. Biztos én csinálok valamit rosszul, de így sajnos nem igazán tudom kiélvezni:((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten

További info az összetevőről a KM-blogon >>