Lush

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Romanadvoratrelundar, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"A préselt kondicionáló a friss eper- és narancslé segítségével lágyítja és teszi ragyogóvá a bőrt, az agávészirup pedig segít megtartani a nedvességet. Természetesen a préselt változat sincs híján a vanília, a muskotályzsálya és a levendula ínycsiklandóan tejturmixos illatának, mely öblítés után is hosszan elkíséri a hajad. Mostantól nem jelent problémát, ha szeretnéd elvinni a kedvenc kondicionálód a konditerembe vagy a nyaralása...ahova csak akarod. Miután samponnal hajat mostál, nedves tenyeredben dörzsöld össze ezt a rózsaszín tömböt, majd az így keletkezett kondicionáló krémet vidd fel a hajadra. Ha még hatásosabb hidratálásra vágysz, dörzsöld a tömböt egyenesen a hajadra, majd öblítsd le és élvezd a lágy és puha ragyogásért."

viewxy

2020. január 23.

Extra puha és könnyű tőle a hajam. A többi szilárd balzsam nem jött be, de ez úgy működik, mint a folyékony, talán még jobban is. Pedig eléggé igényli a hidratálást a göndör hajam. És csomagolás mentes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Bettina1984

2020. január 22.

Decemberben rendeltem.
Az illatát szeretem, de kicsit körülményes a felvitele.
Most vettem egy flakonos verziót, az mintha jobb lenne.
Emiatt, hogy bíbelődős vonok le 2 csillagot, meghagyom arra az esetre, ha repülős útra megyek, arra viszont tökéletes lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 22.

Decemberben rendeltem.
Az illatát szeretem, de kicsit körülményes a felvitele.
Most vettem egy flakonos verziót, az mintha jobb lenne.

eszti98

2020. január 12.

Eddig ez a legjobb balzsam a hajamnak, nem száll tőle össze-vissza, kellemes, puha tapintású lesz, sokáig megmarad az illata, és nagyon lassan fogy. Derékig érő hajam van, szeptember óta kevesebb, mint a fele fogyott el, tehát minimum fél évig biztos, hogy elég lesz, de tovább is. Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

TheTrinity

2019. október 2.

Az illata ugyanolyan mennyei mint folyékony társának. A tömb nagyon sokáig elég és a hatása is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

bettina.tarin

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem, puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajam, sokáig elég ez a kis tömb, és az illata is nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 28.

Már elég közel álltam hozzá, hogy lemondjak a csomagolásmentes kondicionálókról, úgyhogy nagyon örültem, amikor összetalálkoztam ezzel a csodával. Egyelőre a legjobb szilárd termék, amit eddig próbáltam a hosszú, egyenes, festés miatt száraz hajamon. Hatásában szerintem ez áll legközelebb a hagyományos balzsamokhoz, sokkal könnyebb a felvitele mint pl. a Jungelnek, kezelhetővé és érzetre abszolút hidratálttá teszi a hajamat. Az összetevői sajnos nem olyan szépek, és személy szerint a színével is nagyon kell barátkoznom, de amúgy tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten

További info az összetevőről a KM-blogon >>