Lush

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Romanadvoratrelundar, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"A préselt kondicionáló a friss eper- és narancslé segítségével lágyítja és teszi ragyogóvá a bőrt, az agávészirup pedig segít megtartani a nedvességet. Természetesen a préselt változat sincs híján a vanília, a muskotályzsálya és a levendula ínycsiklandóan tejturmixos illatának, mely öblítés után is hosszan elkíséri a hajad. Mostantól nem jelent problémát, ha szeretnéd elvinni a kedvenc kondicionálód a konditerembe vagy a nyaralása...ahova csak akarod. Miután samponnal hajat mostál, nedves tenyeredben dörzsöld össze ezt a rózsaszín tömböt, majd az így keletkezett kondicionáló krémet vidd fel a hajadra. Ha még hatásosabb hidratálásra vágysz, dörzsöld a tömböt egyenesen a hajadra, majd öblítsd le és élvezd a lágy és puha ragyogásért."

esiorsi

2020. július 20.

Ritkán van olyan termék amitől sírni tudnék olyan jó, de mióta használom, folyamatosan a hajam fogdosom. Egyszerűen olyan szinten puha és illatos, mindig oda dugom a párom orra alá hogy nézd meg a harmadik nap is milyen illatos :D Ő már biztos unja de én nem tudom
Először kicsit macerasnak tűnt, de hogy ovatosan a hajamba masszirozgatom már egyaltalan nem vesz igénybe sok időt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

cuki10

2020. május 27.

Rettenetes. Teljesen kiszárította a hajvégeket, ami nem meglepő hiszen alkoholt tartalmaz. Próbáltam környezettudatos lenni és nem műanyag flakonos sampont meg balzsamot venni, de így nem megy ha tönkreteszi a hajamat a termék. Azóta is próbálom helyre állítani a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

sugarplum2

2020. május 11.

Ez az első szilárd balzsamom. Nagyon lassan fogy, és teszi is a dolgát, de nekem nagyon nehezen sikerül eloszlatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Neira87

2020. április 23.

Ezt a balzsamot nagyon kedvelem. Nagyon finom illata van, könnyű használni, és egész jól hidratálja a hajam. Azért 4 csillag csak, mert sajnos ez is kevés az én hajamnak. Fogok mellé keresni még valami pakolást, és azzal együtt lesz az igazi. Szóval a "csak" 4 csillag ne tántorítson el. :) Ja, és az ára. Lehet, hogy sokan sokallják az árát, viszont sokkal tartósabb, mint a klasszikus, flakonos társai! Nekem hátközépig érő hajam van, a teljes hosszára használom 3 hónapja, és még mindig van belőle nagyjából 1 havi mennyiség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Andii017

2020. március 24.

Nagyon jó az illata, sokáig érzőidik és szép puha lesz a haj. Már lassan 3 hónapja használom és alig látszik meg, hogy használtam, sokáig elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

eszti98

2020. március 12.

Eddig ez a legjobb balzsam a hajamnak, nem száll tőle össze-vissza, kellemes, puha tapintású lesz, sokáig megmarad az illata, és nagyon lassan fogy. Derékig érő hajam van, szeptember óta kevesebb, mint a fele fogyott el, tehát minimum fél évig biztos, hogy elég lesz, de tovább is. Én nagyon szeretem :)

Update: szeptember elején vettem, február végéig tartott :) pont fél évig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Update: szeptember elején vettem, február végéig tartott :) pont fél évig

bubilany

2020. március 5.

Nagyon jó balzsam, én a NEW szilárd sampon mellé használom! Nem a kézben oszlatom el, hanem egyből a hajon húzom végig, így szerintem gyerekjáték a használata és szépen teszi a dolgát!! :)
Biztosan újraveszem!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Biztosan újraveszem!!!!

KataMayaNagy

2020. január 25.

a szilárd sampont már megszoktam használni, de ezt valahogy még nem sikerült. az illata isteni, az összetevők is nagyon jók. de nehezen oldódik, a kezemben, nehéz a hosszú hajamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

viewxy

2020. január 23.

Extra puha és könnyű tőle a hajam. A többi szilárd balzsam nem jött be, de ez úgy működik, mint a folyékony, talán még jobban is. Pedig eléggé igényli a hidratálást a göndör hajam. És csomagolás mentes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Bettina1984

2020. január 22.

Decemberben rendeltem.
Az illatát szeretem, de kicsit körülményes a felvitele.
Most vettem egy flakonos verziót, az mintha jobb lenne.
Emiatt, hogy bíbelődős vonok le 2 csillagot, meghagyom arra az esetre, ha repülős útra megyek, arra viszont tökéletes lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 22.

Decemberben rendeltem.
Az illatát szeretem, de kicsit körülményes a felvitele.
Most vettem egy flakonos verziót, az mintha jobb lenne.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten

További info az összetevőről a KM-blogon >>