Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: And1, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A gyengédség a legfontosabb. Ez az angyalian gyengéd szilárd sampon egyenesen az égből érkezett, hogy megnyugvást adjon az igazán finom törődést igénylő hajnak. Az aquafaba ragyogást és erőt ad a hajnak, a rózsavíz és a varázsmogyoró ápolja és nyugtatja a fejbőrt, az ylang ylang olaja tonizál és gyengéden stimulál. A szójalecitin segíti a nedvesség felszívódását, hogy igazán mennyei tincsekkel léphess ki az utcára."

Lanie

2020. április 24.

Akkor jövök felpontozni a terméket. Mert hogy éveken keresztül szenvedtem a viszkető fejbőrömmel és ez az egyetlen termék amitől semmi bajom nincs, tehát nálam esélye sincs mást kapni mint csillagos ötöst. Az hogy hajmosás után milyen, az nem nagyon érdekel mert én minden esetben használok kondicionálót, ahogy egyébként a legtöbb fodrász javasolja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

seasalt

2020. március 27.

Határozottan jobb mint a New, eddig nem bántotta a fejbőröm. Szépen tisztít, az illata nem rossz, de szagoltam már jobbat. A szilárd samponok nálam a csomagolás hiánya miatt azonnal előnnyel indulnak, és az az igazság, hogy ez ezen felül is jobb, mint bármelyik folyékony sampon, amit eddig próbáltam. A rózsa rajta teljesen fölösleges, hamar le is esett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

Banyika

2020. március 8.

Ajándékba kaptam. Előtte használtam az argánolajas verzióját, azt nagyon szerettem. Ez teljesen kiszárítja a hajamat, teljesen merev lesz tőlem. Utáltam használni. Kitartóan használtam ,mert az előző verziót, amit használtam szerettem, de miután elfogyott a fele kb, feladtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol