Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dyna, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ásványi anyagokban gazdag tengeri moszatot és kalamint tartalmazó arc- és testtisztító, amely magába fogadja az illóolajokat és tiszta bőrt hagy maga után. A kaolint és a kalamint az olaj elnyelésére és a bőr tisztítására, az aloe verát pedig a víztartalom helyreállítására használjuk. Az ír moszatból (a tengeri algák egyik fajtája) készült gél telis-tele van helyreállító hatású ásványokkal és vitaminokkal, és még egy kis tengeri sóval is megszórtuk, hogy a radírozás különösen gyengéd legyen.

edibo

2019. november 8.

Az illata nekem elsőre soknak tűnt, ahogy a fedőt levéve nagy lendülettel beleszippantottam a dobozba, azonban arcmosás közben egy finom, kalsszikusan szappanos illata van, amit még jó ideig finoman érzek az arcomon. :) Én a Youtube.ról művelődök, azaz ott néztem a Lush csatornán erről videót. Semmi extra, pici massza a tenyérbe, másik kéz vizes ujjával krémesre oldjuk, majd mehet az arcra, ahonnan langyos vízzel lemossuk. Nem marad semmi a bőrön, mint páran írták...
Az arcom egész nap friss érzetű tőle. A bőröm normál, de télen száraz inkább, mindezek mellé érzékeny. Ez az arcmosó nem irrtálja, puha, szép tapintása van tőle. Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Futureline

2019. október 2.

Ariel a kis hableany is ezt ajanlja! Ir moszattal es tengeri soval. Most a joval kezdem az pedig az illata. Isteni finom legszivesebben beleharapnek a tombbe. Itt vege is. Ez az agyagos trutyi lerakodott az arcboromon az osszes kremet ez szivta fel. Szepen megtisztitja az arcbort pattanast nem okoz es nem szarit. Viszont minnel tobbet hasznaltam annal jobban bevonta ez a puderszeru reteg az arcboromet. Es az arckremeket a borom helyett ez a reteg szivta be. Mindig lemostam vizzel de hiaba. 1 honap elteltevel elkezdtek megjelenni apro rancok a boromon amik elotte nem voltak. Szerintem ez a Calamine Powder ami lerakodik a boron, olyan hintoporszeru. Aki az ido elotti oregedesre vagyik az azonnal szaladjon le a legkozelebbi Lush boltba es vegyen belole maganak.
Ui. Hozzateszem azota eltelt par ev sokmindent kiprobaltam ez alatt es most nincsenek meg azok az apro rancok amiket akkoriban ez okozott. Szoval batran mondhatom hogy a Naturkozmetikumok hatasfoka kb. megegyezik egy Tv-joseval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

aalleexxaa

2019. szeptember 3.

Korábban ajándék volt valamelyik lush hajpakolásom mellé - és valami hihetetlen. Eléggé hisztis vagyok az arcomra kent dolgokkal kapcsolatban, gyűlölöm ha valami ragacsos érzetet ad,ha fénylik, ha izzadok egész nap nyáron... Ennek a használata után pedig azt éreztem, hogy minden számomra kellemetlen dolgot kiszed a bőrömből. Jól mattított. Éreztem,hogy a bőrömet is összehúzta..

Tényleg az volt az érzésem, hogy elnyeli a bőrömből a nem kívánatos dolgokat.. Én imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

HardCandy092

2019. július 15.

Napi kétszer használva nekem sok volt, szárította az arcom, így most napi egyszer használom, így viszont nagyon helyrerakja az arcom. Kombinált bőrre szerintem szuper, a zsíros részeket szépen tisztítja, a száraz részeket ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Putrus

2019. február 7.

Talán a legjobb termék, amit valaha az arcomra használtam. Az állaga masszív, de egy kis vízzel fel kell hígítani. A szaga az ammóniára emlékeztet. Esténként használom, egy csipetnyit a vizes arcomon elkenek és jól beledörzsölöm a bőrömbe. A kombinált bőrömre nagyon bevált, a száraz készeket hidratálja, a zsírosságot pedig eltünteti. Az alga darabkákkal kell egy kicsit küzdeni, hogy szétjöjjenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

annabanana

2018. november 20.

Megérdemli az 5 csillagot, mert tényleg mattra szárít, elképesztő! Mintát kértem belőle, mert jókat hallottam, de sajnos naívan nem olvastam utána, hogy ezt csak zsíros bőrre ajánlják. Nagyon tiszta és matt volt utána az arcom, de mivel inkább száraz, de inkább problémamentes bőröm van, ezért úgy húzta, hogy rögtön utána kellett bekennem gránátalma mag olajával. De teszi a dolgát, az fix!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

VarnagyZsofia

2018. október 20.

Zsíros, kombinált bőrűeknek való ez az arctisztító, nekünk csodaszer szerintem, a száraz bőrűeknek én biztosan más alternatívát választanék a lushból, vagy nem használnám minden nap. Az illata isteni, arcra felkenve azonnal eltűnik az alga illata, amibe be van tekerve és a hatása is tökéletes, a zsíros arcomat tökéletesen bemattítja, érzem, hogy ez bizony tisztít és csinál valamit, nem úgy, mint sok drogériás arclemosó, amiknél egy jó szappan is többet ér. Minden nap használom, van, hogy reggel is és este is és engem nem szárít ki, mint sok más. Szoktam mellette egy felsőbb kategóriás Yves rocheres arckrémet használni estére, mikor kicsit szárazabb a bőröm, jól működnek együtt. A lush ocean salt arcradírt és a mask of magnimity arcpakolást is használom heti 1x, ez egy nagyon jó összeállítás, szuperül kiegészítik egymást. Sajnos egy doboz rendszeres használat mellett szerintem 1,5 hónapig lesz elég, de ez van, ami jó az jó. Újra fogom venni azonnal, amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

mafalda

2018. július 10.

Oh de büdi gondoltam, míg el nem kezdtem használni...aztán megcsapott egy erős parfüm illat. Szárít picit, szappanos de krémmel orvosolható. Nincs benne radírozó szemcse, de mint lemosó jó. A rövid szavatosságot nagyon sajnálom, lehetetlen elhasználni annyi idő alatt.
Update! Jóval lejárat után is használtam mert nem akartam kidobni, semmi baja nem lett!!!! Így az egyik legjobb Lush arclemosó szerintem. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

majorcintia99

2018. június 20.

Kissé büdös, de nagyon jó állagú, használat közben kellemes érzést nyújt. Azonban nekem kissé szárította a bőröm, főként az orcák terültén. Próbáltam kisebb mennyiséggel is, a probléma ugyan az. Száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert túl feszes, viszkető bőrt eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

CsiccaG

2018. március 19.

Szépen tisztított, de utána valamit mindig igényelt a bőröm. Húzódott az arcmosás után és mindenütt alga maradványok voltak. De ezet leszámítva a dolgát jól tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Kaolin 0 0