Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dyna, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ásványi anyagokban gazdag tengeri moszatot és kalamint tartalmazó arc- és testtisztító, amely magába fogadja az illóolajokat és tiszta bőrt hagy maga után. A kaolint és a kalamint az olaj elnyelésére és a bőr tisztítására, az aloe verát pedig a víztartalom helyreállítására használjuk. Az ír moszatból (a tengeri algák egyik fajtája) készült gél telis-tele van helyreállító hatású ásványokkal és vitaminokkal, és még egy kis tengeri sóval is megszórtuk, hogy a radírozás különösen gyengéd legyen.

Putrus

2019. február 7.

Talán a legjobb termék, amit valaha az arcomra használtam. Az állaga masszív, de egy kis vízzel fel kell hígítani. A szaga az ammóniára emlékeztet. Esténként használom, egy csipetnyit a vizes arcomon elkenek és jól beledörzsölöm a bőrömbe. A kombinált bőrömre nagyon bevált, a száraz készeket hidratálja, a zsírosságot pedig eltünteti. Az alga darabkákkal kell egy kicsit küzdeni, hogy szétjöjjenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

annabanana

2018. november 20.

Megérdemli az 5 csillagot, mert tényleg mattra szárít, elképesztő! Mintát kértem belőle, mert jókat hallottam, de sajnos naívan nem olvastam utána, hogy ezt csak zsíros bőrre ajánlják. Nagyon tiszta és matt volt utána az arcom, de mivel inkább száraz, de inkább problémamentes bőröm van, ezért úgy húzta, hogy rögtön utána kellett bekennem gránátalma mag olajával. De teszi a dolgát, az fix!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

VarnagyZsofia

2018. október 20.

Zsíros, kombinált bőrűeknek való ez az arctisztító, nekünk csodaszer szerintem, a száraz bőrűeknek én biztosan más alternatívát választanék a lushból, vagy nem használnám minden nap. Az illata isteni, arcra felkenve azonnal eltűnik az alga illata, amibe be van tekerve és a hatása is tökéletes, a zsíros arcomat tökéletesen bemattítja, érzem, hogy ez bizony tisztít és csinál valamit, nem úgy, mint sok drogériás arclemosó, amiknél egy jó szappan is többet ér. Minden nap használom, van, hogy reggel is és este is és engem nem szárít ki, mint sok más. Szoktam mellette egy felsőbb kategóriás Yves rocheres arckrémet használni estére, mikor kicsit szárazabb a bőröm, jól működnek együtt. A lush ocean salt arcradírt és a mask of magnimity arcpakolást is használom heti 1x, ez egy nagyon jó összeállítás, szuperül kiegészítik egymást. Sajnos egy doboz rendszeres használat mellett szerintem 1,5 hónapig lesz elég, de ez van, ami jó az jó. Újra fogom venni azonnal, amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

mafalda

2018. július 10.

Oh de büdi gondoltam, míg el nem kezdtem használni...aztán megcsapott egy erős parfüm illat. Szárít picit, szappanos de krémmel orvosolható. Nincs benne radírozó szemcse, de mint lemosó jó. A rövid szavatosságot nagyon sajnálom, lehetetlen elhasználni annyi idő alatt.
Update! Jóval lejárat után is használtam mert nem akartam kidobni, semmi baja nem lett!!!! Így az egyik legjobb Lush arclemosó szerintem. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

majorcintia99

2018. június 20.

Kissé büdös, de nagyon jó állagú, használat közben kellemes érzést nyújt. Azonban nekem kissé szárította a bőröm, főként az orcák terültén. Próbáltam kisebb mennyiséggel is, a probléma ugyan az. Száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert túl feszes, viszkető bőrt eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

CsiccaG

2018. március 19.

Szépen tisztított, de utána valamit mindig igényelt a bőröm. Húzódott az arcmosás után és mindenütt alga maradványok voltak. De ezet leszámítva a dolgát jól tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

19zsofia90

2018. március 17.

Kellemetlen az illata, és való igaz hogy mindenhol alganyomot találok használat után a fürdőben, de az illat használat után nem érződik a hatása pedig kárpótol. Minden másnap használom, a napi szintűt én soknak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Monchhichi

2018. február 3.

Néhány hete használom, elsősorban amikor úgy érzem, hogy nagyon aláizzadtam a fényvédőmnek és ettől ilyen kellemetlen zsíros érzésem van. Az eddig próbált Lush arctisztítókhoz képest picit szárít, de ez inkább csak annyit jelent, hogy a Herbalism, vagy az Angels on bare skin után simán belefér egy kicsit hidratáló nélkül lenni, annyira nem szárítósak. De kicsit zsíros bőrre ez is tökéletesen bevált nálam, nem borítja meg a bőrömet, nagyon tetszik valamiért az illata is, jó kis mosakodó, újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Miposhka

2017. december 28.

A boltban megmutatta egy nagyon kedves eladólány, hogyan kell használni, de nekem nem ment olyan könnyen :D kivett egy kis darabot a kezébe, kevés vizet adott hozzá, és tök szépen szét tudta morzsolni a kezében, hogy azt aztán arcra fel tudja vinni. Na, nekem nem igazán morzsolódott szét, voltak túl nagy darabok benne, amiket nem lehetett morzsolni és ez megnehezítette a felvitelt. Meg hát eléggé szétkoszolta a csapot. Plusz egy kicsit mintha húzta volna a bőröm, ami nem olyan nagy baj, mert az utóbbi napokban elég zsírosnak éreztem, szóval ez a húzódás kicsit jól is esett. Majd meglátjuk, hogy hosszútávon milyen hatással lesz a bőrömre. A használat nehézkessége és a húzódás miatt csak 4 csillag, aztán majd meglátjuk, egyelőre nagyon bízom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bvera997

2017. december 13.

Az első termékem a Lush-tól és azóta is a kedvencem:) én személy szerint imádom az illatát, a tengerpartra emlékeztet. Szépen megnyugtatja a bőrömet, a pattanásaim is kevésbé pirosak a használata mellett - amik száma egyèbkènt minimális így. Kellemes kis termék, csinálja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Kaolin 0 0