Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A citrommirtusz és grapefruit citrusos illata vidám és frissítő táncot lejt az ylang ylanggal. A tömbbe süllyesztett élénk színű gömböcskéknek köszönhetően a pezsdítő hangulatú szappannak már a megjelenése is igazán jókedvű. Frissülj fel tetőtől talpig ezzel a játékos, stresszoldó, színpompás különlegességgel."

Florinda

2017. január 8.

Karácsonyra kaptam, nagyon bejön az illata. Maga a szappan semmi extra, jól tisztít, nem szárít, főleg az illata miatt venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

brigitta001

2016. november 18.

A karácsonyi „különkiadás” része. Illata kellemes frissítő, nagyon hasonló a Snowglobe-hoz. Sőt, elsőre azt hittem, hogy ez a Snowglobe csak színesben. Ezen kívül viszont semmi különösen nem lehet mondani róla. Korrekt szappan, bár szerintem van jobb is a Lushnál ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

viewxy

2016. január 19.

Nagyon citromos illata van, olyan citrom illó olaj. Kicsit extrábbra számítottam. Szépen tisztít, nem szárít, bár az én bőröm nem érzékeny az ilyenekre. Az átlátszó része puhább, mint a színes gömbök. Nem kopik gyorsan. Azért érdemes feldarabolni, úgy tovább elég. Rajtam sokáig érződik az illata fürdés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1