Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. október 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2020 Halloween limitált kiadás

"Engedd, hogy elvarázsoljon ez a fürdőbomba! Merülj el a sötét vizek sokszínű örvényében Halloween éjjelén, és tisztítsd meg az aurád a rozmaring és a zsálya varázsával."

Black Fairy

2021. január 7.

Az illata kellemes, a színe gyönyörű, a denevér cuki, a fürdés nagy élmény volt...
...a kádsúrolás nem...

Én nem voltam annyira kitartó, mint az előttem véleményező, de ott is maradt a sötét folt a kád alján, szal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

...a kádsúrolás nem...

Lanie

2020. december 26.

Nekem semmi gondom nem volt vele, bár az is tény, hog egy egészet nem vagyok hajlandó belerakni ilyen árért, ezért elfeleztem. Még így is vadítóan erős illat és szín, kellemes gyógynövényes boroszkányos, nekem benne van a szezonális kedvencek között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Saku28

2020. december 22.

...És ez az a termék, aminél én elvesztettem a hitem a márkában. Nem egy fürdőbombájukat használtam már, viszont sosem jártam még így velük. A vízben feloldódva csoda szép, kellemes illat, igazi kis galaxis élmény - kiszállva a kádból hagyott maga után egy kimoshatatlan foltot. Vicces módon nem a vízkövet fogta meg, ugyanis három óra sikálás után a vízkő gyönyörűen lejött, mellette a lilás-feketés foltok nem.Ez történt lassan két hónapja, a folt azóta sem jött le. Írtam a boltnak, hogy még is mit lehet ilyenkor tenni, nem voltak hajlandóak válaszolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Pajzs

2020. szeptember 28.

Teljesen elvarázsolt ez a (nem is olyan) kis denevér! Csak ránéztem, és már hallottam lelki füleimmel, ahogy csattognak sötétedéskor a denevérszárnyak. A már kiengedett víz tetejére helyeztem, és ott kék és sokféle lila árnyalatban habzott fel, majd tintalilára színezte a vizet, aminek felszínén aprócska, visszafogottan tündöklő csillámok úsztak. Teljesen feldobott, hogy ilyen színű vízben fürödhettem. Őszies, boszorkányos hangulatot teremtett a kádban. Az illata is imádnivalóan gyümölcsös, gyógynövényes és földes egyszerre, Szerelmem meg is jegyezte, mennnyire jó illat van, mikor kibontottam a papírtasakból, és jött szaglászni. Viszont szárít, sajnos, nem is kicsit, de még ezt is elnézem neki cserébe az élményért, amit a vele való fürdés jelentett. A testápoló meg segített rajtam. Pucolni nem kellett sokat utána.
Öt csillag a kis, illatos, fekete bőregérnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Öt csillag a kis, illatos, fekete bőregérnek!

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.