Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bojca, az összetevőket feltöltötte: Bangita, Módosítva: 2020. május 29.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult összetétel!

"Mindenkinek nagyon jót tesz, akinek érzékeny a bőre. Puhítja, hűsíti és nyugtatja a kipirosodott bőrt. A méz, a tengeri moszat és az aloe vera lágyít és nyugtat, miközben az olívaolaj táplálja a bőrt. A rózsakivonat és a friss rózsaszirmok csökkentik a bőrpírt, a rozmaringolaj pedig regenerál. Mindezt kaolin, darált mandula és kölespehely tarja össze – így amikor lemosod az arcpakolást, gyengéden át is radírozod a bőröd, és megszabadulsz az elhalt hámsejtektől."

cranberrriez

2021. február 6.

Szépen végzi a dolgát: tisztít és nyugtat, mindig üde tapintású utána bőröm. Viszont már kétszer is előfordult velem, hogy megromlott, mielőtt elhasználtam volna. Nem vagyok rendszeresen maszkot használó, de az érzés, amikor izgatottan kikapom a hűtőből, hogy most eljött a maszk ideje, és látom, hogy penészes szinte az egész felülete a kencének - nos, az elszomorító. Tanultam ebből a tapasztalatból, és legközelebb öntartósító maszkot szerzek be a márkából. Hosszabb távra praktikusabbnak tűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

EszterMA

2020. augusztus 18.

Be kell vallanom, hogy én ezzel a márkával nagyon elfogult vagyok a környezettudatosság miatt. :) Nekem nagyon tetszett és mindig újra veszem ha márkabolt közelében járok. Ennek a terméknek számomra tisztító, egyben hidratáló a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

lucisunderground

2019. május 21.

Nem rossz,tiszta és friss lett az arcbőröm,de azért nem csodaszer,Viszont vigyázni kell vele mert hamar romlik és szigorúan hűtőben legyen!Hajlamos penészedésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Fanki

2019. május 20.

Számomra nem ez a Lush legjobb arcpakolása. Az eladó hölgy ezt ajánlotta az érzékeny arcbőrömre, de nagyon nem vált be. Amíg az arcomon volt a pakolás bizsergetett, miután pedig lemostam azzal szembesültem, hogy égő vörös lett a bőröm. Maradok a Don't Look At Me-s pakolásuk mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Nileve

2019. május 12.

Már kétszer is kaptam ilyet ajándékba a lush-tól, pusztán azért, mert közelgett a lejárati dátum. Legelőször is így sikerült kipróbálnom. Nagyon kellemes csalódás volt, miután lemostam (azaz levakartam.. nagyon sokáig tart leszedni) hihetetlenül puha volt a bőröm. Különösen jó érzés, amikor felkenem a hűtőből kivett hideg pakolást, felfrissít. IMÁDTAM az elsőt elhasználni, kis csoda volt.

Aztán egy időben kettő 75 grammos kiszerelés is hozzám került, egyik szándékos rendelés volt, a másik pedig ajándékként. Nem tudom, hogy az intenzív (túl)használat lehet e az oka, de bőröm egészen rosszul reagált (előjött 1-2 patti), pedig eddig imádta ezt a maszkot. Tanácsosabb időről időre kúraszerűen alkalmazni, mint intenzíven minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Yeliz

2019. május 9.

Ez a termék kevésbé jött be, mint a zabos változat. Kicsit olyan érzésem van tőle, mintha szárítaná az arcomat, legalábbis nincs meg az a hidratált érzés, mint a zabos lemosása után. Nem mondom, hogy rossz, de nem érzem annyira hatékonynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

juditfoldesi

2019. március 16.

A visszavitt fekete tégelyekért kaptam ajándékba, a kombinált bőrömre ezt javasolta az egyik eladó lány. Tartottam az illatától, de meglepően kellemes, engem sushira emlékeztet. :) Szuper, hűsítő érzés felkenve és feltűnően szebb a bőröm a használata után. Az egyik kedvenc Lush termékem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

annabanana

2018. október 30.

Ez a termék nem jött be, pedig nagy Lush rajongó vagyok. Kellemes, különleges illata van, de hatását egyáltalán nem éreztem. Viszont nehéz felvinni az arcra, eloszlatni, és potyog. Nem vonok le sokat, mert alapvetően szárazabb a bőröm, így nem tudok beszámolni a mattító hatás előnyeiről, viszont én a hűsítő hatását sem éreztem átütőnek, és a pirosságom sem csökkentette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

zsofiab

2018. október 24.

Engem egyáltalán nem zavarnak az algadarabok, az sem, hogy sűrű, viszont nagyon rövid időn belül el kell használni, és szerintem 1 hónapon belül lehetetlen, hacsak nem használja minden nap az ember. De én nem kenem minden nap pakolással a fejem, max hetente egyszer vagy akkor ha eszembe jut és van rá időm. Szóval szerintem lehetetlen normálisan elhasználni az egész tégely tartalmát mindössze egy hónap alatt. Egyszer elfelejtettem betenni a hűtőbe és máris penészes lett a teteje, szóval tényleg friss alapanyagokból készülhet. Az illata is nekem már az eleje óta eléggé romlott, büdös volt, az is lehet, hogy azzal a termékkel, amit én vásároltam meg, már az eleje óta valami probléma volt. Különösebb hatást az arcomon nem tapasztaltam, inkább szárította az arcom. Inkább más vonalon fogok szerintem a továbbiakban nézelődni, pedig nagyon szeretem a természetes és az algás kozmetikumokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

poisonvert

2018. augusztus 5.

Ajándékba kaptam a mostani rendelésemhez. Először, amikor felbontottam, nagyon nem volt szimpatikus; az állaga túl sűrűnek és keménynek tűnt. Azonban nem hagyott nyugton a kíváncsáság az irányába és még aznap kipróbáltam. Nagyon könnyű volt a felvitele és kevés is elég volt belőle. Mivel semmit sem tudtam a krémről, az algadarabok megleptek benne - és ki is nevettem magam -.
Lemosás közben finoman radíroz, nálam abszolút könnyen lejött. Az orcámon állandóan jelen van két piros pont; a használata után nem csak, hogy eltűntek, de még másnap sem jöttek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Honey, Glycerin