Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Ha ezt az ehető aranycsillámba forgatott, káprázatos fogtablettát választod, úgy viselheted a mosolyod, mint a legdivatosabb kiegészítőt. Papain enzim a ragyogásért, brazil narancsolaj a frissességért, guaranamag-por az elsöprő energiáért! Villants egy mosolyt! Szikrázóan tiszta fogakat szeretnél? Semmi akadálya! Harapj szét egy fényes tablettát, majd alaposan sikáld meg fogaidat."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gingerbloo

2017. október 25.

Nekem nincs érzékeny fogam, de még így is felállt a szőr a hátamon, ahogy szét kellett rágni egy kemény tablettát porrá. Mint amikor valaki csikorgatja a körmét a táblán. Nem habzik és még az íze is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

TumblrGirl

2017. július 17.

Nagyon szeretem már most, ez az első Lush termékem:) TIsztává és ragyogóvá teszi a fogaim! Enyhén narancsos íze van .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

BlindedByLipstick

2017. június 30.

Nagyon szerettem használni, és napi többszöri használattal is 3 hónapig volt elég, meglepően sok tabletta volt abban a pici tégelyben. Az íze és a szaga nagyon furcsa volt, de hamar hozzászoktam és a végére már észre sem vettem. Ami nagyon tetszett, hogy nem hagyott maga után kellemetlen szájízt vagy leheletet, sőt, szinte semmilyet, ami reggel és napközben azért volt jó, mert ha fogmosás után ettem vagy ittam, nem keveredett össze, mint más fogkrémeknél, a mentol az étel/ital illatával. Fehérítő hatást nem vettem észre, amúgy sem hiszek ebben, de a fogaimat szépen tisztította, minden használat után kellemes volt a szám érzete. Nem tudom, hogy ezt vagy egy másik fogtablettát fogom legközelebb megvenni, de engem meggyőzött, ráadásul utazáshoz is nagyon praktikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

SzTellsIt

2016. december 14.

Én nem voltam annyira elragadtatva ettől a tablettától. Egy Lush rendelésem mellé kaptam mintaként pár darabot. Az arany bevonat engem is megijesztett, furcsa volt, de hát a kíváncsiság.... ami meglepett, hogy nagyon habzik. Ezt nem gondoltam volna. Konkrétan folyt ki a hab a számból :) Amivel nem békültem ki, az az íze. Nekem kicsit a gyógyszertári szerek ízvilágát juttatta eszembe. A fogaim simák lettek tőle, fehérítő hatást nem vettem észre (bár az én fogaim alapból sárgás színűek sajnos). Kellett utána a szájvíz, hogy teljesnek érezzem a fogtisztító műveletemet. Megmondom őszintén, hogy pénz nem adnék érte, pláne nem ennyit. Lehet tudok updatelni, miután elhasználtam az összeset. De addig marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

monika.t

2016. április 24.

Az üzletben segített kiválasztani egy kedves eladó lány a sokféle közül ami nekem éppen a legjobb lehet. Szerettem volna ha hatékonyan fehérít, de emellett az ínygyulladás megelőzésében is segíthet, így ezt ajánlotta. Igaza volt, minden elvárásomnak megfelel mert voltak ilyen jellegű problémáim is. Elsőre furcsa volt ez a tabletta forma, de mivel nincs rossz íze így nem jelent gondot szétrágni és tényleg nagyon jól habzik. Kellemes ízt és tiszta érzetet hagy maga után a szájban. A fogak pedig tisztán, fehéren csillogóak lesznek. Szerintem érdemes kipróbálni mert nemcsak jópofa hanem tényleg hatékony is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 24.

sziszus_

2016. február 15.

NAGYON furcsa volt először használni... Mindentől eltér, amit eddig használtam. Három szem mintát kaptam belőle. Amikor megláttam, hogy arany csillámok vannak rajta eléggé elment a kedvem attól, hogy kipróbáljam, de végül győzött a kíváncsiságom. A tablettát szét kell rágni, majd a fogkefével jól átsikálni a fogakat,öblíteni és meg is volnánk. Jobb volt használni mint gondoltam, mert nagyon jól habzott, nem volt erős íze sem. Kicsit furcsa, hogy nem tipikus fogkrém íze van, de ez a citrusos beütés akár kellemes is tud lenni.összességében ez egy teljesen működőképes,nem szokványos termék, amit jó volt kipróbálni, de nem hiszem, hogy megvásárolom, főleg az árcimkére tekintve. Akinek ez nem probléma, annak tudom ajánlani, ha egy kis változatosságra vágyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Hidratálók: Sorbitol

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Kaolin 0 0

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.