Lush

Ár:   1550Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1550Ft
Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Tiszta, finom citrom illóolaja kitisztítja a fejet, a bőrt, és felfrissíti a testet.

medea03

2018. március 27.

Nagy csalódás mivel bár jó az illata, de már lemosás után nem lehetett érezni belőle semmit. Ráadásul még csak nem is habzott rendesen és drága. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

mtina97

2018. február 23.

Az illata miatt vettem meg, bár sajnos nem érződik sokáig. A hatását különösebben nem éreztem, mivel szappan, nyilván szárít, de ennél többet nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

szilviakiralyno

2017. június 20.

Az illata jó, friss, citromos, a szappan mutatós is. Hatását tekintve csalódott vagyok. Valóban nem habzik, és ámbár tudom, hogy nem a hab tisztít, de mégis nekem hiányzik mindez, eléggé elfáraszt, mire macerásan sikerül magamra súrolnom belőle némi habszerűséget. Gyakorlatilag olyan, mintha a citromnak a héjával dörgölném magam. A bőröm emellett szárítja, szinte lisztes lesz tőle. Nem veszem újra. Lush rajongóként rengeteg szappanjuk közül válogathatok, van több kedvenc is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

yokkoa

2015. november 2.

Finom! Nagggyon citromos. Enyhén szárít, ezért száraz bőrre nem ajálom, kombináltra és zsírosra viszont ideaális, arcra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 2.

bogczi

2015. május 8.

A párommal még télen mentünk el a Lush-ba, és mivel egyikünk se szereti az ilyen rettentően ünnepi illatú (mézeskalis, fahájas izék) szappanokat, ez mellett döntöttünk. Totál unisex. :D
Nagyon finom, nem mű citrom illata van, olyan igazi citrom illóolaj illat, finom puhi lesz tőle a bőröm, lehoz minden szennyeződést. Egy ideje elkezdtem vele arcot is mosni, az extrémen problémás bőröm (egyszer zsíros, egyszer totál száraz, vagy hámlik mindenhol, vagy fénylik és úszik a zsírban) szereti. Csökkentette a zsírosodásra való hajlamot, nem száraz és nem hámlik az arcbőröm, ami nagy csoda.
Mellesleg a párom is imádja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Mellesleg a párom is imádja. :D

katacita

2014. január 20.

Tényleg alig habzik, de most látom, hogy nincs benne SLS, az meg jó. Az illata sajna nem érződik sokáig, ha magát a szappant megszagolom, erősebb, mint amikor fürdök vele, ez mondjuk fura. Azért szeretem, mert nagyon frissítő az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

molnardokigergely

2013. augusztus 6.

Ez talán a legjobb szappan a Lush-tól, legszívesebben beleharapnék. Nem raktak bele sem homokot, sem gabonamagvakat, sem hamut sem gémkapcsolat, így talán könnyebben rágható. Csodás, fantasztikus, balzsamos citromillat gyakorlatilag az egész fürdőszobát betölti. Habzani (habozni?) tényleg nem habzik úgy, mint hagyományos társai, de így is jut mindenhova, ahová csak szeretném. A bőrt nem szárítja, az illatát viszont még érzem egy jó darabig. Kiváló kiegészítője lehet számos klassz citromos parfümnek, nekem pölö az Eau Sauvage-hoz nagyon jól passzol. Mindenkinek korra és nemre való tekintet nélkül ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

kiskozmi

2012. szeptember 5.

Nem rossz,az illata kellemes,nagyon sokáig elég és hát ehhez képest nem drága.Az egyetlen bajom vele,hogy én szeretem ha egy szappan könnyen és jól habzik,inkább fogyjon gyorsabban.Na ez pont az ellenkezőjét teszi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Tytto

2012. június 4.

Ajándékcsomagban kaptam, az elején kicsit idegenkedtem a citrom illatától, szerintem belém lett nevelve, hogy ami citromos az wc spray szagú :D No, aztán mikor használtam, rájöttem, hogy mennyire frissítő, és ami a legjobb, nagyon krémes, és szappan létére egyáltalán nem szárítja a bőrömet. sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.