Lush

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

2019 Halloween limitált kiadás

"Töltsd szellemesen a halloweent ezzel a bambuszrügy-kivonattal teli fekete ektoplazmával. Ne ijesszen meg a színe ez a slime olyan illatot áraszt, mint a legédesebb rágógumi. A bambuszrügy-kivonat természetes hámlasztó, ezért ideális a hétköznapok szörnyűségeinek eltűntetésére és a bőr selymessé tételére."

Lanie

2020. április 24.

Nekem a világ legnagyobb csalódása volt ilyen név és szín mellett beleszagolni először, erősen arcba vágott a gyerekrágó illat. Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon nem erre számítottam. Két csillag csak azért mert nagyon jó ötlet és imádom a színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

kannus

2020. április 22.

Ez egy újabb fun termék a Lush-tól! Ajándékba kaptam szülinapomra, megvallom őszintén én ennyi pénzt nem adtam volna érte. Az illata igazi rágógumis, telitalálat! Az állaga, hát az nagyon érdekes, alapból is slime-nak hívják így hasonlóra számítottam, mégis azért néha kihívást jelent rendesen eloszlatni a bőrömön, amit viszont nem vártam! Szó szerint el kell vele szórakozni fürdés közben! :D Ha lehetne, 3 és fél csillagot adnék rá. Mínusz 1 csillag az ára miatt és - fél az állagból adódó "kellemetlenségek" miatt. De nem akarom 3-ra lehúzni, mert nem rossz termék, így legyen 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

mafalda

2020. március 7.

Tavaly vettem de most kezdtem el használni. Mikor kinyitottam szomorúan tapasztaltam hogy a tetején olyan kb 2-3cm-es letykó áll....(mikor vettem nem volt ilyen) sztem vmi kiválasztódott az anyagból vagy nem tudom. Szavatossága még bőven jó. Az illata mennyei, a színe kissé morbid, az állagával nem lenne bajom, de nem tudom mi történt normál hőfokon tároltam igaz nem hűtőben de hideg helységben volt. Szépen habzik max pontos lenne, de így hogy szétesett a zselés állaga levonok egy pontot...

(amugy olyasmi lett mint amikor a cukor kioldódik vmiből és le kéne önteni, de akkor meg totál elpazarolnám, összerázni nem lehet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Black Fairy

2019. október 9.

Viszolygok az ilyen állagú dolgoktól...de fekete, csillámos, kellemes az illata, és én igyekszem leküzdeni a szorongásaimat...
Hát nem is az állagával van gondom, az egész elviselhető, sőt idővel kimondottan szórakoztató...Szépen habzik, jól tisztít, bőröm ápolt lesz használata után, a csillámok sem tapadnak meg...

DE...én nem tudom mi van ezzel az illatcsaláddal, a Snow fairy tusfürdőhöz hasonlóan kaparja a torkomat...Rendesen öklendezek tőle a kabinban...Pedig az illata tetszik...és az illatcsalád minden fürdő és testápoló termékét kedvelem...viszont valamiért a zuhanyzóban használhatóktól majd megfulladok...(És nem az illata zavar, hanem a torkom mar...az illattal semmi bajom...nem értem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

NovakneViki

2019. szeptember 18.

Tömény golyórágógumi illata van, vízzel lemosva már kellemesebb. Kicsit csillámos, de a csillámokból a bőrön nem látszik semmi.
A vizet szürkére színezi. Az esti fürdés feldobására ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A vizet szürkére színezi. Az esti fürdés feldobására ideális.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol