Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Samponok

"Áraszd el brazil napsütéssel az életed a friss narancslé és az édes narancs olajának varázslatával, miközben a brazíliai esőerdőből származó andirobaolaj erősíti és kondicionálja a hajszálaid.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ducitrening

2018. február 8.

Nagyon szerettem, sajnos marcsak webshop-ban kapni. Arat kicsit sokallom, de ha uzletben ujra kaphato lenne es nem kene meg a szallitast is fizetni talan ismet hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. november 20.

Biztosan nem vagyok egyedül azzal a ténnyel, hogy sokszor évekig kutatjuk a hajunknak megfelelő márkát!
Mert mi a fontos? Hogy egészséges legyen, ne töredezzen, ne száradjon, vagy zsírosodjon és negfelelően tisztítson. Az sem árt, ha nem viszket utána a fejbőrünk.
Iszonyat sokáig kerestem a samponomat.
Egy ideje megtaláltam már! Kb.másfél éve használom a Lush szilárd korongjait erre a célra.
Ez alatt az idő alatt teljesen normalizálódott a fejbőröm. Olyan tisztára mos, hogy öblítésnél sercegve csúsznak hajszálaim és kezeim is.
És.....vessetek meg.....de elég egyszer hajat mosnom egy héten!😀
Hogy az illata kellemes az csak pont az i-re.
Megmaradok továbbra is a márkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 20.

Iszonyat sokáig kerestem a samponomat.
És.....vessetek meg.....de elég egyszer hajat mosnom egy héten!😀
Hogy az illata kellemes az csak pont az i-re.
Megmaradok továbbra is a márkánál.

brigitta001

2016. november 15.

2-3 éve kezdtem el szilárd samponokat használni. Hirtelen felindulásból vettem egyet (Lush-tól a Shine-t) és elsőre egyáltalán nem tetszett. Sprőd lett a hajam, a fejbőröm is furcsán viselte, de kidobni mégsem akartam. Utána olvastam és rájöttem, hogy a technikával volt a baj. Tényleg csak a habbal kell hajat mosni. A kísérlet annyira bejött, hogy azóta csak ilyet használok és több félét is kipróbáltam már. A hajam alapból nagyon zsíros, három nap után faggyú szaga van (vagy lenne, ha hagynám…). A Jumping Juniper pont ilyen hajra való. Illata alig van, de elég vele 3 naponta hajat mosnom. A Brazilliant nem zsíros hajra való, de a legjobb az illata. (Kb. 2-2,5 napot bír a hajam vele.) Ezért nincs szívem pontot levonni, főleg, hogy az üzletben figyelmeztettek, hogy nem lesz megfelelő a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Rozsaszinponilo

2016. április 15.

Tipikus 3*-os termék. Se nem rossz, se nem jó. Mellette szól, hogy tisztít, jó az illata, ellene pedig, hogy utána kell bőven balzsam, hogyha szeretnék még fésülködni. :D
Kíváncsiságból vettem meg, annyira tetszett az illata. De ennyi, nem hagyott nagy nyomot bennem. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

nobesz

2015. augusztus 7.

Hat az ossZetevoitol nem ajultam el...
Az illata isteni jo, konnyu hasznalni, nagyon sokaig eleg viszont sajnos nem hidratal valami jol olyan csikorgos lesz tole a hajam...(nem tudom mashogy mondani)... tobbet vartam tole :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Hat az ossZetevoitol nem ajultam el...

Yndre

2015. április 10.

Előtte a Jason and the argan oil szilárd sampont próbáltam, számomra az meggyőzőbb volt. Ettől kevésbé lesz fényes a hajam és nincs is olyan finom illata mint annak. Hogyha arra 4 csillagot adtam akkor ez számomra csak 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Benzoate, Farnesol, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Orange 4 / CI 15510

Színezék. Narancssárga.