Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. október 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Hagyd, hogy megbabonázzon ez a holdfényként világító fürdő, és add át magad a boszorkányos lime- és nerolibuborékok varázsának!"

Pajzs

2020. szeptember 28.

Sötétben fürdéshez a legjobb, ugyanis világít tőle a víz. Használat előtt az éjjeli lámpa alá tettem egy kis időre, vagy elővettem a fürdőszobai szekrényből, és kint hagytam kicsit világosban. Irtó jól néz ki, ahogy sejtelmesen dereng tőle a kádban a víz! Meg a testem, ahol hozzátapadnak a még fel nem oldódott, kád aljára ülepedett, porrá vált darabok (ezeket egy zuhanyzás hipp-hopp leviszi). Első használatkor a Double, double toil and trouble kezdetű, boszorkányok dalát hallgattam a Macbethből a Harry Potter-féle feldolgozásban, ismétlésre állítva. Egyébként egy könnyen oldódó, neroli- és tömjénillatú, igen kevés habot képző habfürdő, ami 5 alkalomra is elég, és nem kell suvickolni utána a kádat. Pindurkát szárított, de nem vészes, egy testápolózás helyrerakta a bőrömet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool