Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

"A kakaóvaj krémesen lággyá teszi a fürdőt, mely így remekül táplálja és védi a bőrt. A Butterbearnek ugyanolyan gyengéd vaníliaillata van, mint a Butterball fürdőgolyónak. Ez az édes illatú, cuki maci biztosan a kis (és nagy) gyerekek kedvence lesz!

Az összetevőket olyan beszállítóktól vásároljuk, akik nem végeznek állatkísérleteket!"

Black Fairy

2019. március 19.

A maci cuki, jó az illata, csak víz ne érje!

A vízben gyorsan elpezseg, és semmi színe nincs - ez rendben is van...Viszont semmi illata sincs, és ahelyett, hogy hidratálna, csak "rátapadt" a bőrömre (nem szívódott be)...Nem győztem leradírozni...és amikor azt hittem, hogy végre tiszta a levegő, és kiszálltam megtörölközni, megint olyan volt, mintha hámlana a bőröm (ahogy fürdőbomba maradványait ledörzsöltem)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

A maci cuki, jó az illata, csak víz ne érje!

naiyah

2019. február 27.

nagyon cuki, viszont olyan volt, mintha semmit sem tettünk volna a vízbe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nagyon cuki, viszont olyan volt, mintha semmit sem tettünk volna a vízbe

Mona29

2018. június 4.

Nagyon cuki a formája, az illata kellemes, jól hidratál, finom habot képez. A gyerekek imádták, remélem, hogy visszahozzák még valamelyik télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

vvivien

2018. március 9.

Karácsony után a leárazáson vettem. Most használtam el. Nagyon kellemes visszafogott illata van és ez a maci forma nagyon aranyos. 1 pillanat alatt feloldódik a vízben. A bőröm tényleg hidratált lett tőle bár látványban nem túl különleges és a vizet se színezi be. Ettől függetlenül tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

csomoviki

2017. november 20.

Barátomnak vettem gondoltam meglepem egy ilyen kis cuki macival...most a szavait idézem: "
ennek a medvének az olvadása nagyon brutális volt. Már majdnem megsajnáltam. Igazi halál tusa volt. És a víz is olyan semmilyen lett. Mintha csak baba szappant dobtam volna bele. De helyette egy fél arcú maci egy hatalmas daganattal a fején haldoklott a vízben XD "
Legközelebb nem veszek cuki olvadós dolgokat a kádba hanem maradunk az alaktalan fürdőbombáknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

saladhunter

2017. február 22.

Elég sok fürdőbombát kipróbáltam már tőlük. Nekem tetszett. Jó illata van. Szép lett tőle a víz. Puha lett a bőröm. Utána is megmarad az illata relative sokáig. Szerintem ezen kívül nem is kell többet nyújtania egy fürdőbombának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

pcsillu

2017. február 8.

Nagyon rossz. Amíg nem használod kellemes illata van, nagyon cuki is, de használat közben egy vicc. Se illata se színe, a bőrömről lufával kellett leszedni a sok zsírt, ragadt az egész, rátapadt, nem a kellemes lushos hidratáló érzés volt. Soha soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Lorna

2017. január 1.

Ez a vajas-jegesmaci sokkal jobban néz ki a vízparton, mint a kádamban. Olyan kis cukker kint, de a vízben tényleg nagyon semmi. Gyorsan vége lesz, ahogy leválnak belőle a barnás darabok az is elég lagymatag. Aki nem szereti a nagy csinnadrattás fürdőket annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Fruzsci

2016. november 1.

Nagyon kis cuki ez a maci. Semmi "látványos" pezsgés, semmi extra :D Viszont nagyon jól hidratálja a bőrt, és nem is szükséges utána a testápoló, de körülbelül ennyi. Egyszer kipróbáltam, de többször nem biztos, hogy újravenném, van ettől sokkal jobb fürdőbomba is!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

zsazsa

2016. október 24.

Cuki az alakja, tetszettek benne a kakaóvaj darabok, finom illata van, ami sajnos a vízben eléggé elveszik, kádból kiszállva viszont a bőrömön érezhető. Szerintem hidratál is, nem kell utána testápoló. Nem rossz, nem rossz, egyszer szerintem érdemes kipróbálni. Gyerekeknek például biztos nagyon tetszene az alakja miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.