Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. március 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2019-es karácsonyi limitált kiadás

"Mi az: piros, fehér és újrafelhasználható? Édesség, karácsonyfadísz, zokniból kilógó ajándék - a lehetőségek végtelenek. A bergamott és a szicíliai citrom olajai jókedvre derítenek, gyümölcsösen friss illatuk pedig nem enged ki a kádból. Tartsd folyó víz alá, ha frissítő habokra vágysz, de használat után ne felejtsd el félretenni, hogy megszáradjon a következő használatig."

RCC

2020. december 30.

Eddig 2-szer használtam, jelenleg úgy tűnik még 2-3 alkalomra elég lesz. Nagyon kellemes édes illata van, de nem tudom pontosan megmondani mihez hasonlít. Meleg folyóvíz alá tartva jól oldódik, tartós habot képez, a vizet szép pirosra színezi, szappantartóban gyorsan megszárad. Testápoló nem árt utána, mert kicsit szárít, de nem vészes, összességében jó termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

szeliger

2019. december 26.

Nem gondoltam, hogy a folyóvíz alá tartva használható csak, az egészet amúgy sem akartam összevizezni, mert utána macerásnak gondoltam szárítgatni. Szóval letörtem belőle egy darabot és beledobtam a vízbe. Még szerencse, hogy nem volt teli a kád vízzel, mert nemigen akart működni, alig oldódott és hiába zubogott a víz a csapból, hab sem képződött. Nem maradt más hátra, mint közvetlenül két ujjam közé csippentve a folyóvíz alá tartani, így már sikerült elővarázsolni a habfürdőt. A vizet enyhe téglapirosra festette, kb. egyharmadát használtam fel a pálcának és így közepes mennyiségű habot kaptam. A hab meglehetősen tartós, nem pattog szét, jól állja a sarat. Az illat jellegtelen, citrusos-cukros, természetesen sokkal kevésbé intenzív, mint a pálcát közelről megszagolva. A fürdő után a bőröm húzódott rendesen, a testápoló kihagyhatatlan utána.
Sok szeretettel kaptam ajándékba, úgyhogy én is nagyon szerettem volna, ha az összes csillagot kioszthatom neki, sajnos ez most nem sikerült. A forma valóban karácsonyi hangulatot idéz, de a tartalom nekem nem jött be annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

liljaa

2019. november 11.

Ez nagyon jópofa és tényleg több fürdésre elég, nem oldódik gyorsan. Ajándékba is veszek majd belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.