Lush

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darbarad, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajápolók

"Ha fényűzően egyenes hajra vágysz, ez a tonkával és kakaóval teli kondicionáló a tökéletes választás. A hidratáló kókusznak, kesudiónak és makadámtejnek (és persze a csodás dorseti esővíznek köszönhetően) legmerészebb álmaid is valóra váltja. Jól hallottad: bár általában óvjuk a hajunkat az esőtől, a Lush Greenhub tetején elhelyezett tárolókban gyűjtött esővíz segít lágyítani a tincseket, mivel nem tartalmaz dúsító hatású ásványokat. A makadámdió és brazildió olajának köszönhetően selymesen lágy és ragyogó lesz a végeredmény."

Ár: 2200 Ft , Eladó: Biankaa2123
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

EunBin

2020. október 13.

Nekem a 100g-os kiszerelés van meg, ami a boltban még nagyon kevésnek tűnt, de mikor használtam, akkor döbbentem rá, hogy milyen sokáig fog ez kitartani, mivel nagyon kevés kell belőle. Utána nagyon puha és fényes lesz a hajam, az illatába pedig teljesen beleszerettem. Egyedüli hátránya, hogy valószínűleg az egyik összetevőre irritálja a hiperérzékeny bőröm, mert sajnos a használata után csúnya pirosságok jelentek meg a nyakamon. Most igyekszem úgy használni, hogy a két samponozás között használom, remélem, így megszűnik a kellemetlen irritáció. Majd jövök vissza véleményezni ez ügyben, de egyenlőre a takarékossága, illata miatt és mert a hajmosást követően csillogó és puha lett a hajam, megelőlegezek neki 4 csillagot (-1 az irritáció miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

emeseee6

2020. július 10.

Az egyik legjobb balzsam,remekül hidratál,olyan puha tőle a hajam,mint a selyem! Egyenesítést nem tudom,amúgy is egyenes a hajam. Tényleg olyan eső szaga van,amit én utálok,de kit izgat,megéri :D Bravo Lush ,5+

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

OneDa

2020. május 7.

Különösebb egyenesítésről nem tudok beszámolni, de hosszantartó, karakteres illata van, rendesen hidratál, talán nekem egy kicsit sok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Lanie

2020. április 24.

A kókuszkrémet, a makadámot, a mandulát és minden létező magvat egyszerre lehet érezni benne a durván édes alap illat mellett. Megvettem a nagy kiszerelést mert nagyon kevés kell belőle, hogy hidratálja a csillió szőkítgetés után tönkrement fürtjeimet, szóval nekem abszolút bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Slushy

2020. február 6.

Sajnos nem vált be :( egyáltalán nem lett tőle egyenesebb a hajam ráadásul nagyon nehezen tudom csak kiöblíteni. Van hogy ki se jön a hajamból. Amikor ez van a hajamon az egész arcom viszketni kezd. Szerintem az iszonyú erős illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

LolitaLolly

2020. február 6.

Nagy elvárásokkal voltam felé, ami már rossz ómen szokott lenni. Semmivel sem különb, mint bármelyik balzsam, amit valaha használtam. Az illata eleinte nagyon ízlett, aztán meguntam, ahogy az összes többit. De legalább hosszú idő után sem undorodtam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

rokamokus

2020. február 2.

A boltban nem tetszett az illata de az ez eladó lány esküdött rá, hogy nagyon jó így beadtam a derekamat. Festett hajam van aminek a vége nagyon száraz a töve viszont zsíros, talán a legrosszabb kombináció. A hajam közepétől kenem és meglepően itthon jobb az illata - talán nem keveredik a sok másik bolti illlattal- és tényleg nagyon puha és hidratált lett tőle a hajam. Nekem bevált, szeretem, ajánlom. Egyenes nem lett de nekem nem is az volt a célom. Egyébként én is meg R&Ba-t használtam előtte a végére , most is egy picit rakok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

kiskacsa480

2020. január 9.

Először vettem a Lushba hajra való terméket. Az üzletben imádtam az illatát, de itthon használat közben azt éreztem, hogy mindjárt kidobom a taccsot! 🤢 Ez a fura füstölő mellék illata kikészít... Ezt félretéve a hajam valóban puha, fényes és ápolt lett de egyáltalán nem lett egyenes pedig éppen hogy kissé hullámosodik a hajam vége ami engem nem zavar, de azért vártam volna az egyenesítő hatást ha már azt ígérik. A füstös illat és a borsos ára miatt biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

heather

2019. december 29.

Csodaszer!

Brasil cacau- val egyenesített hajamra vettem.
Egyszerűen fantasztikusan egyenes lett tőle a hajam, az illata pedig az igazi Lush-illat, amit annyira imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Csodaszer!

Brasil cacau- val egyenesített hajamra vettem.

Scara

2019. november 27.

A leírás nem hazudik, tényleg egyenes hajat varázsol. :) A hajam alsó 10 centije brutálisan rossz állapotban van, ami még a tavalyi fodrászbaki maradéka, ezért azt a részt vasalnom kell (alacsony hőfokon), hogy kicsit rendezettebbnek tűnjön.
Ma reggel ezt a balzsamot használtam, majd hajszárítás után még félálomban automatikusan kapcsoltam is be a hajvasalót és addig kimentem a konyhába elkészíteni a kávém.
A kávé után nekiálltam fésülködni és ezzel végezve kikapcsoltam a hajvasalót és ekkor vettem észre, hogy fel sem tűnt, hogy nem is használtam :) :)
Az illata engem a TM Angel-re emlékeztet és sokáig meg is marad a hajban. Könnyen kimosható, nem puhítja túl az én vékony szálú hajamat, így az formázható marad. Határozottan tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.