Lush

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajápolók

"Ha fényűzően egyenes hajra vágysz, ez a tonkával és kakaóval teli kondicionáló a tökéletes választás. A hidratáló kókusznak, kesudiónak és makadámtejnek (és persze a csodás dorseti esővíznek köszönhetően) legmerészebb álmaid is valóra váltja. Jól hallottad: bár általában óvjuk a hajunkat az esőtől, a Lush Greenhub tetején elhelyezett tárolókban gyűjtött esővíz segít lágyítani a tincseket, mivel nem tartalmaz dúsító hatású ásványokat. A makadámdió és brazildió olajának köszönhetően selymesen lágy és ragyogó lesz a végeredmény."

Gyalogkakukk

2022. július 15.

Macskapisi szagot ugyan nem véltem felfedezni, de azt meg kell hagyni, hogy brutál erős. Már-már túlzás. Száradás után, több napig (akár a következő mosásig) is érezhető. Rajongok az illatokért, de ez még nekem is sok. Alapból nem vagyok oda a túl édes, émelyítő dolgokért. Ez még elhanyagolható is lenne, de a hatása!!! Valami elképesztően borzalmas! Le vagyok sújtva, hogy ennyi pénzt kidobtam :( Még szerencse, hogy a legkisebb kiszerelést vettem meg, ami persze ugyancsak nem volt olcsó. Javítsatok ki, ha nem jól használom, illetve szívesen veszem a tanácsokat is, mert sajnálnám kidobni. Samponozást követően nem csuron vizes hajra viszem fel (közepétől a végekig), hagyom kb. 4-5 perig, majd lemosom. Mit csinálhatnék másként? De komolyan? Olyan szinten száraz, sprőd lett tőle a hajam, hogy azt hittem, sírva fakadok. Az leggagyibb(nak hitt) balzsamom is jobban teljesített ettől... Sampont a honey korongot használom, ami szintén Lush termék (teljesítményét tekintve az legalább elmegy, de attól sem vagyok elájulva). A hajtípusom: vékony szálú, töveknél hamar zsírosodó, alul szárazabb, nem túl dús, váll alá ér. Az eddigi tapasztalataim alapján nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 15.

kunzsuzsi

2022. június 20.

Évek óta használom, ő a kedvenc kondícionálóm, nagyon kellemes az állaga, szerintem az illata is és a hatása is megfelelő. Festett, vékony száraz hajon használom, szóval van dolga rendesen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

slytherclaw

2022. január 6.

Nem tudom szépíteni a dolgot: ennek a balzsamnak macskapisi-szaga van, amint vízzel érintkezik. A flakonból és száradás után nincs vele semmi gond, de amíg a hajamon van, addig befogott orral kell léteznem.
A karácsony utáni leárazáson csaptam le egy kis flakonra, mert vágytam egy hagyományos balzsamra (elég hosszú ideje szilárd kondicionálókat használok) és megtetszett a neve. Sűrűbb, mint az átlagos balzsamok, és nagyon kevés is elég belőle egyszerre, pedig sok hajam van. Száradás után selymes és fényes lesz tőle a hajam, a szállongó babahajakat is elég jól visszafogja.
A szagán kívül nincs más gond vele, de emiatt nem valószínű, hogy meg fogom venni teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Tinkatinka

2021. december 30.

Nekem nagyon tetszik az illata és tényleg megfogja az amúgy göndörödésre hajlamos egyenes hajamat.
Eredetileg azért vettem mert alig nem tudtam kifésülni a hajamat, de aztán ujra vettem és megint. Azt hiszem addiktív hatással van rám az illata és a hatása sem utolsó.
Szóval elfogult vagyok kissé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Szóval elfogult vagyok kissé.

serfru

2021. szeptember 20.

Ez az első Lush balzsam ami mintha csinálna is valamit a hajammal :D ami nagy kár, mert mindnek annyira jó illata van, de csak ez illat miatt megvenni szerintem felesleges lenne.
Mondjuk az igaz, hogy kb "normál" hajam van. Nem töredezett, nem száraz, nem túl zsírosodó,stb....Deee azért egy kis extra selymességet és könnyen fésülhetőseget elvárok egy balzsamtól, ha már több 1000 ft-ot kiadok érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

kau

2021. július 9.

Ez a hajápoló egy csoda! Szeretem a Lush termékeit, így amikor új hajbalzsamot kerestem, körbenéztem a webshopjukon, és a KM véleményeket is hozzáolvastam. Akkor még ennél kevesebb vélemény volt róla itt, de azok mind jót írtak, így gondoltam beruházok a legkisebb kiszerelésbe. :)
Mindig át szoktam fésülni a hajam a zuhany alatt balzsammal, egy nagyobb fogú fésűvel, és már akkor éreztem, hogy ez minden eddigit felülmúl! Sokkal puhább volt már közben is a hajam tapintása. Nagyon szép, selymet hajat varázsol. Azóta újra is vettem már. Az illatával valóban telítődni lehet egy idő után, ezért én tartok a használatában hosszabb-rövidebb szüneteket. Viszont a legkisebb flakon is sokáig elég, pedig az én hajam elég hosszú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Lenaszandra

2021. július 4.

A Lush webshop annyira figyelmes h arcápoló rendeléshez arcápoló mintát,hajápoló kosárhoz hajápoló mintát küld,így kaptam ehy kis Candy Rain mintát.Na most az van,h a használata után minden eddig használt balzsamomat kikukáztam :) Száraz,vastagszálú hosszúszőkített hajam van. A fél evőkanálnyi minta csodát tett. Egy csoda a hajam! Fényes, puha, hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Colette221

2021. június 27.

A hatása miatt adnék neki 5 csillagot, de az illatával egyszerűen nem tudok megbarátkozni. Égett cukorra emlékeztet, ami brutál erőteljes. Szerencsére 5 alkalomra való terméket kaptam. Elhasználom, mert puha lesz tőle a hajam, de biztosan nem fogom megvenni teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

EunBin

2020. október 13.

Nekem a 100g-os kiszerelés van meg, ami a boltban még nagyon kevésnek tűnt, de mikor használtam, akkor döbbentem rá, hogy milyen sokáig fog ez kitartani, mivel nagyon kevés kell belőle. Utána nagyon puha és fényes lesz a hajam, az illatába pedig teljesen beleszerettem. Egyedüli hátránya, hogy valószínűleg az egyik összetevőre irritálja a hiperérzékeny bőröm, mert sajnos a használata után csúnya pirosságok jelentek meg a nyakamon. Most igyekszem úgy használni, hogy a két samponozás között használom, remélem, így megszűnik a kellemetlen irritáció. Majd jövök vissza véleményezni ez ügyben, de egyenlőre a takarékossága, illata miatt és mert a hajmosást követően csillogó és puha lett a hajam, megelőlegezek neki 4 csillagot (-1 az irritáció miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

emeseee6

2020. július 10.

Az egyik legjobb balzsam,remekül hidratál,olyan puha tőle a hajam,mint a selyem! Egyenesítést nem tudom,amúgy is egyenes a hajam. Tényleg olyan eső szaga van,amit én utálok,de kit izgat,megéri :D Bravo Lush ,5+

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.