Lush

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darbarad, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajápolók

"Ha fényűzően egyenes hajra vágysz, ez a tonkával és kakaóval teli kondicionáló a tökéletes választás. A hidratáló kókusznak, kesudiónak és makadámtejnek (és persze a csodás dorseti esővíznek köszönhetően) legmerészebb álmaid is valóra váltja. Jól hallottad: bár általában óvjuk a hajunkat az esőtől, a Lush Greenhub tetején elhelyezett tárolókban gyűjtött esővíz segít lágyítani a tincseket, mivel nem tartalmaz dúsító hatású ásványokat. A makadámdió és brazildió olajának köszönhetően selymesen lágy és ragyogó lesz a végeredmény."

aidanne

2019. szeptember 23.

Mar a nevet is imadom, aki kozel hozzam, tudja miert ❤️ Nagyon szeretem Lusht. Sosem csalodtam meg es talan azert nem, mert pontosan tudom mit hova tegyek veluk kapcsolatban. Nem gondolom, hogy a borapolas attyauristene es azt sem gondolom, hogy az arai mindenkepp megfeleloek, sok a tularazott cuccuk, de meg aosem omoztak csalodast. Olyan termekeket probaltam es hasznalok amitol viszont valoban nincs jobb. Nekem biztosan es mas is lehet igy vele. No, en azert is szeretem oket mert szo szerint a cuccukat barhova kenheted es nincs kobe vesve a hasznalati utasitasuk. Csak egy irany van, a tobbi rajtad all hogyan hasznalod, neked hogyan jo.
Bevallom a hajkondijukert nem vagyok oda, egyik sem hozta a vart vegeredmenyt, de ha illatositas volt a cel arra kivalo volt... es jott a Candy Rain. Es akkor itt toredelmesen be is vallom, hogy megis csak szerethetem az edes illatokat, mert ennek a kondinak az illata... ughhh,,,, nagyon utos a szamomra. Enyhen fustos tobkababos csodaszepseg. Es amit a hajammal muvel az hihetetlen. Egyik Lush sem hozta ezt a szintet. Puha, selymes illatozon lesz a hajambol a kovetkezo hajmosasig. Fantasztikus! Egyelore mintakat tesztelem mert kunyiztam par tegellyel, de tobbet nem kunyizok, mert annyira bevalt, hogy megyek es veszek egy flakonnal. Ja! Csak mellekesen megemlitem( es itt van az, hogy ha nem rendeltetes szeruen hasznalod a cuccot, akkor csincs semmi baj) multkor a tegelyrol ram tapadt egy kis krem es gondoltam ne vesszen karba magamra kentem mert amugy is bolondulok az illatarrt es lam: kremparfumnek is kivalo. Esku masnap reggelig ebben illatozam. Aztan meg kenegettem a nyakam masnap is. Nem okozott semmi problemat viszont igencsak finom illatom lett. Bravo Lush!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.