Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Limitált karácsonyi kiadású színezett ajakbalzsam arany csillámokkal, konyak, grapefruit és citrom ízzel.

Mariko

2012. november 17.

A színe nekem nem igazán tetszik tetszik, de ha "higítom" egy kis ajakápolóval nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 17.

Jade

2012. július 30.

Én nagyon szeretem, nagyon szép, különleges színe van, az arany csillámok pedig jópofák. :) Szárítani nem szárít, ápolni nem ápol, de nem is árt. Szolidabb sminkekhez szoktam használni. Az árával viszont nem voltam kibékülve, szerencsére olcsóbban vettem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Tytto

2012. június 12.

Imádom, nagyon szép színe van, én úgy használom, hogy belenyomom a cukrokat (vagy leeszem :D) és úgy már nem zavar. Vagy önmagában, vagy ajakápolóra szoktam tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

dorkisz

2012. február 3.

Színe, illata szuper, bár én inkább ajakszínezőnek mondanám. (nem véletlen lip tint)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

garamvolgyiflora

2011. december 29.

a tetején az arany csillámok picit zavaróak, de ha leszedi az ember szép színe van , finom illata, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

ur.isten.ne.mar

2011. december 22.

Tél típus vagyok, úgyhogy nekem az arany csillámok nem állnak jó, de egyébként szerintem nagyon szép és ünnepi a színe. Amúgy a hatását a Honey Trap-hez tudnám hasonlítani, amit itt nem szoktatok szeretni, de nekem nagyon bevált.
Az illata is isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

Az illata is isteni :)

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Nem szabványos INCI név. Jelentése arany csillámok.