Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag testápoló naranccsal, mandulaolajjal és lime-mal. A karácsony tiszteletésre egy öntet konyakot is adtunk hozzá, hogy elárasszon az ünnepi hangulat.

Aquariusgirl

2016. január 17.

Bár a gyümölcs illatú testápolókkal a világból ki lehet kergetni, valahogy ez mégis tetszik. Nekem mandarin illat. Ötvenedszer szagolva is :-) Nem lime és nem narancs. MANDARIN. Pont. Egyébként jó kis testápoló, gazdag, de nem fullasztó a bőrnek. Nyáron nekem sok lenne, de most szuperül teljesít. Én nem tudom miért van megjelölve, hogy nem gyártják már, alább sok friss értékelés van és én is most kaptam a Jézuskától?! A horror az ára, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Skiiin

2016. január 14.

A kedvenc testápolóm lett, a téli leárazás alkalmával vásároltam meg."Testes" krém, elég sűrű, jól kenhető, az illata zseniális!Én legfőképpen mandarin vagy narancs illatot érzek eleinte, majd bőrre felkenve már más fantasztikus illatjegyek is előjönnek. Remekül hidratálja a bőrömet, az illatát viszonylag sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Nessy

2016. január 9.

Finom narancsos illat, ideális télre, mintát kaptam belőle, nekem nincs különösebb szükségem testápolóra, de ez egy kellemes, könnyed darab. A száraz bőrűeknek talán kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Copacabana

2015. december 30.

Elsőre fura volt az illata, engem a mézes negróra emlékeztetett. De most hogy használom, nagyon megszerettem, olyan igazi narancsos keverve valami édes-mézes fűszeres illattal. Szerintem különleges. A hatása pedig valami eszméletlen, nekem ilyen jó testápolóm még soha nem volt, pedig nagyon sokfélét próbáltam már. Az állaga sűrű és testes, mégis hamar beszívódik a bőrbe és nagyon kevés is elég belőle, szóval sokáig fog tartani. A bőröm olyan puha és selymes lett tőle, hogy csak ámultam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Timpi

2015. február 5.

Nagyon jó, tápláló krém isteni illat... szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Nagyon jó, tápláló krém isteni illat... szeretem.

allebag2

2015. január 2.

Nagyon tápláló testápoló, gazdag citrusos illattal. Én emiatt tavaszra is el tudom képzelni, de télre is tökéletes. Gazdaságos, nem kell sok belőle. A karácsonyi leárazás alkalmával nagyon megérte beszerezni...Nekem ez 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

babyface

2015. január 1.

ha már betáraztam lush-os tusfürdőkből (flying fox és az új kedvenc rose jam) muszáj (?) voltam venni egy testápolót is hozzájuk. :) nagy örömömre ő az első tartósítószer mentes testápolójuk, az illata isteni, egyszerre frissítő, de szívet melengető is egyben. :) a lush egyik régi konyakos zselés szintén limitált fürdőzseléjének volt ilyen illata őt is nagyon imádtam. túlzás lenne állítani, hogy könnyen beszívódik, legalább 2-3 perc kell neki utána lehet öltözni és bebújni a jó meleg ágyikóba. :) használata után több nappal is feltölti, hidratálja a bőrt, könyök részen is! imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Yndre

2014. október 19.

Isteni karácsonyi és kissé citrusos illatú testápoló. Viszont nem a citrom kesernyés aromájára kell gondolni, hanem inkább a kandírozott narancshéj édes, fűszeres illatára. Rendkívül ünnepi hangulatú testápoló, akik nem szeretik az ilyen típusú illatokat azoknak kicsit tömény lehet. A boltban elég zsírosnak tűnt, de valójában viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe (2-3 perc) és már öltözhetek is, így nappalra is használható nemcsak este lefekvés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

horzso

2014. április 5.

Finom illatú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó testápoló, kellemesen hidratálja a bőrt. Szépek az összetevői is. Nekem bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 5.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!