Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Ne törd a kókuszod a nagy dolgokon; ez a fényűzően lágyító tusfürdőolaj megnyugtat, ha úgy tűnik, a világon mindenkinél elmentek otthonról. A hidratáló kókuszolaj és kókuszliszt indonéz regenerációs és konzervációs projektekből származik. A brazil narancsolaj, a kókuszkrém és a citromfűolaj napfényt és ragyogást hoz az életedbe - tutira megkívánsz egy pina coladát is! Említettük, hogy van benne kókusz is?"

browniee

2020. június 26.

Én szeretem, nagyon finom kókuszos illata van. Nem émelyítő. Használata után finom puha a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Cenguun

2020. március 12.

Kb 4x hasznaltam es a fele mar elfogyott, gyorsan olvad. Illata megsem tetszik a boromon. Apolhatna jobban is. Nem eri meg szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Emolliensek: Coriander Seed Oil

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.