Lush

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalozholgy, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Limitált kiadás

"Ha te sem tudsz ellenállni a csokoládé csábító illatának, pattanj a zuhany alá ezzel a nyuszis testradírral, hogy bőröd újra fénylő és lágy lehessen. A kristálycukor hámlaszt, az aloe vera-kivonat nyugtat és hűsít. Törj egy darabot, masszírozd a nedves bőrödbe és öblítsd le a harmatosan puha érzésért. A pompás fair trade kakóvaj a Communidad de Paz de San Jose de Apartado nevű északnyugat-kolumbiai szövetkezettől származik; a csoport célja a béke megteremtése a baloldali gerillák, a jobboldali félkatonai szervezetek és a hadsereg között."

Black Fairy

2019. április 21.

Az illata nagyon kellemes, nagyon aranyos formája van.

Eleinte voltak gondok a használatával, mivel nem igazán tudtam, mit kezdjek vele...(A végén levágtam belőle kis darabkákat, azokat felnedvesítettem a zuhanyban és úgy dörzsöltem át magam vele.)

Nagyon jól radíroz, de a cukorszemcsék elég durvák, így ha érzékeny bőrötök van, semmiképp nem javaslom, legelső használatnál nekem is sikerült úgy megkarcolnom magam vele, hogy még mindig ott a nyoma (pedig vagy három hete volt, egyébként pont ugyanolyan nyomot hagy, mint a valódi nyulam szokott, amikor valami "rosszat csinálok" - pl takarítok nála - és kénytelen megnevelni - magyarul, jó erősen belém marni, hogy hagyjam abba).
Egyébként bevált, javaslom, csak legyetek körültekintőek használat közben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Az illata nagyon kellemes, nagyon aranyos formája van.

Egyébként bevált, javaslom, csak legyetek körültekintőek használat közben...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kockacukor.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.