Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BigyiBogyo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Rázd meg a zselét, kitört a limbóláz! Ennek a bőrlágyító mandulatejjel teli édes zuhanycsodának nem állhatsz ellen. Nem kell megvárnod, amíg átbújhatsz a léc alatt: a ruganyos tusfürdőzselé csodásan habos hatását azonnal élvezheted. A fényesítő málnalé és a vaníliaabszolút édes illatjegyei remekül egészítik ki a mandulatej bőrhidratáló hatását."

pviviana

2021. június 28.

Az illata nagyon tetszett, ezért vettem meg, de nagyon nagy csalódás. Nagyon drága, ez az egyetlen ok, amiért még nem dobtam ki. Kellett idő, mire rájöttem, hogyan működik, eddig oké is, fura a tapintása és ha bevizezem kicsúszik a kezemből. Próbáltam ketté tépni, hogy kisebb darabbal könnyebben tudjak bánni, így még nagyjából működött is, viszont ahogy egyre többször használtam, elkezdtek leválni róla kis darabkák, amiket képtelenség kiszedni a fürdővízből, tehát egy része biztosan lemegy a lefolyón.
Az illata nem tartós, törülközés után már nem érzem magamon, illetve engem irritál is, mert apró pattanások jelentek meg tőle a vállamon, karomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 28.

Bella_h

2020. október 27.

Ajándékba kaptam, imádom! Nagyon tetszik a zselés állaga és isteni illata van. Tartós, sokáig elég. Minusz egy csillag az ára miatt, magamtól nem venném meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

MaDalma

2020. október 12.

Nekem az erős édes illata tetszik, az első pár használat teljesen oké, de amikor elkezd szétesni, sokkal nehezebbé válik a használata. Egyébként jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

cattitude

2020. július 19.

mókás cucc :) olyan, mint egy szappan, csak... zselé? én simán végigkenem vele a testem, mert nem használok habosító pamacsot vagy ilyesmit.
az illata nem tetszik, de nem is marad meg sokáig. a bőröm nem szárítja. nem hiszem, hogy újraveszem (ezt is ajándékba kaptam), de örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Lanie

2020. május 6.

Tipp: nem a fürdőzselét kell kenegetni a testedre hanem fel kell "habosítani" a kezedben vagy egy fürdőpamacson és azzal mosakodni, sokkal de sokkal egyszerűbb így.
Ezek alapján nekem nem az állagával, inkább a mű cukorkásan édes illatával van bajom. Nekem ez a nagyon nem kategória, de én amúgy sem szeretem a cukorkás illatokat, sajnos ez sem lett az üdítő kivétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Tinkatinka

2020. február 13.

Nagyon sajnálom, hogy én vagyok az első kommentelő, és egy lush termékre 1 csillagot kell adjak, dehát ez van.
Elég gyerekes jellem vagyok, hogy fél áron kipróbáljam, és valóban szórakoztató élmény használni, de ez a vicces hatás max. első alkalommal érvényesül, a mindennapokban csak nyűg. Évek óta nem estem el a fürdőkádban, hát a Congával sikerült. :D Amúgy jó illata van, kellemes tapintatú utána a bőröm, de unom kergetni.
Elhasználom, de soha nem veszem újra. Esetleg a gyerekemnek. Ha nagyon szeretné. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.