Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BigyiBogyo, Módosítva: 2019. december 17.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Rázd meg a zselét, kitört a limbóláz! Ennek a bőrlágyító mandulatejjel teli édes zuhanycsodának nem állhatsz ellen. Nem kell megvárnod, amíg átbújhatsz a léc alatt: a ruganyos tusfürdőzselé csodásan habos hatását azonnal élvezheted. A fényesítő málnalé és a vaníliaabszolút édes illatjegyei remekül egészítik ki a mandulatej bőrhidratáló hatását."

Tinkatinka

2020. február 13.

Nagyon sajnálom, hogy én vagyok az első kommentelő, és egy lush termékre 1 csillagot kell adjak, dehát ez van.
Elég gyerekes jellem vagyok, hogy fél áron kipróbáljam, és valóban szórakoztató élmény használni, de ez a vicces hatás max. első alkalommal érvényesül, a mindennapokban csak nyűg. Évek óta nem estem el a fürdőkádban, hát a Congával sikerült. :D Amúgy jó illata van, kellemes tapintatú utána a bőröm, de unom kergetni.
Elhasználom, de soha nem veszem újra. Esetleg a gyerekemnek. Ha nagyon szeretné. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.