Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BigyiBogyo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Rázd meg a zselét, kitört a limbóláz! Ennek a bőrlágyító mandulatejjel teli édes zuhanycsodának nem állhatsz ellen. Nem kell megvárnod, amíg átbújhatsz a léc alatt: a ruganyos tusfürdőzselé csodásan habos hatását azonnal élvezheted. A fényesítő málnalé és a vaníliaabszolút édes illatjegyei remekül egészítik ki a mandulatej bőrhidratáló hatását."

cattitude

2020. július 19.

mókás cucc :) olyan, mint egy szappan, csak... zselé? én simán végigkenem vele a testem, mert nem használok habosító pamacsot vagy ilyesmit.
az illata nem tetszik, de nem is marad meg sokáig. a bőröm nem szárítja. nem hiszem, hogy újraveszem (ezt is ajándékba kaptam), de örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Lanie

2020. május 6.

Tipp: nem a fürdőzselét kell kenegetni a testedre hanem fel kell "habosítani" a kezedben vagy egy fürdőpamacson és azzal mosakodni, sokkal de sokkal egyszerűbb így.
Ezek alapján nekem nem az állagával, inkább a mű cukorkásan édes illatával van bajom. Nekem ez a nagyon nem kategória, de én amúgy sem szeretem a cukorkás illatokat, sajnos ez sem lett az üdítő kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Tinkatinka

2020. február 13.

Nagyon sajnálom, hogy én vagyok az első kommentelő, és egy lush termékre 1 csillagot kell adjak, dehát ez van.
Elég gyerekes jellem vagyok, hogy fél áron kipróbáljam, és valóban szórakoztató élmény használni, de ez a vicces hatás max. első alkalommal érvényesül, a mindennapokban csak nyűg. Évek óta nem estem el a fürdőkádban, hát a Congával sikerült. :D Amúgy jó illata van, kellemes tapintatú utána a bőröm, de unom kergetni.
Elhasználom, de soha nem veszem újra. Esetleg a gyerekemnek. Ha nagyon szeretné. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.