Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Fekete viasz külsővel, és mentolos középpel. Bizsergető, frissítő borsmenta, stimuláló fodormenta, és felemelő szegfűszeg olaj "hidegrázósan" frissíti fel az agyat és a testet. Az organikus savak (mint például a frissen facsart alma leve), csodás ébresztői, kisimítói az éjszaka által összegyűrt embereknek.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

A Lush egyik legjobb szappanja volt, imádtam az isteni, frissítő illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

A Lush egyik legjobb szappanja volt, imádtam az isteni, frissítő illatát.

drzoerose

2015. május 16.

imádtam
először az After Eight jutott eszembe róla,mikor megvettem
amikor rossz kedvem volt,ezzel arcot mostam és kicsit jobb lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

imádtam
először az After Eight jutott eszembe róla,mikor megvettem
amikor rossz kedvem volt,ezzel arcot mostam és kicsit jobb lett :)

v.szilvia789

2014. február 7.

Számomra a Lush legjobban sikerült szappana volt. Azóta is siratom, hogy megszűnt. Olyan kombinációban tartalmazta a mentát, hogy nem a fogkrém jutott róla eszembe és valóban annyira jól felfrissített egy fárasztó nap után, hogy ha tudtam, nehéz időszak jön, vettem belőle. Szó szerint tisztább fejjel jöttem ki a zuhany alól. Ezt eddig egyetlen más fürdőtermék sem tudta utána csinálni. Remélem ez is kapható lesz újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

HBrigi

2012. június 13.

Tetszik az illata, nyáron jól jön egy kis frissítő menta, bár tarthatna tovább is a bőrömön. Az enyém viszont egyáltalán nem így néz ki. Fura barnászöldes, nem áttetsző és levéldarabkák vannak benne.... nem a szépségéért fogom szeretni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 13.

Odil

2012. május 29.

Bár általában a fűszeresebb édes illatokat szeretem, ez túl különleges volt ahhoz, hogy ne próbáljam ki. Nem éreztem, hogy hidratálna, ám ezt nem is várom feltétlenül egy szappantól. Nem szárított, ez pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

kiskozmi

2012. március 1.

Engem a fogkrémre emlékeztet az illata,nem különösebben kedvelem,viszont egyáltalán nem rossz.Csak az én ízlésem más,de ez nem a szappan hibája.Fürdés után egy ideig még érzek némi bizsergést a bőrömön,de az illatát sajnos nem.Egyébként jó krémes habja van,lassan fogy és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

ur.isten.ne.mar

2012. január 11.

Szerintem is nagyon kellemes és frissítő az illata, jól habzik és jól tisztít, és talán valamennyire hidratál is. Persze lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de az biztos, hogy a legtöbb szappannal ellentétben nem szárít.
Lush-viszonylatban szerintem az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Lush-viszonylatban szerintem az ára is nagyon kedvező.

cirmok

2011. december 28.

A férjem évek óta ezt használja borotválkozáshoz, ez az abszolút kedvence. Friss, mentás, fűszeres illat, én is nagyon szeretem rajta. Nem szárítja a bőrét, és viszonylag sokáig elég egy szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

Szinezőanyag Acid kék