Lush

Ár:   14 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2018. december 25.

Ár:   14 490 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Studlad város közelében található egy hatalmas, rejtélyes szikla, melyet Agglestone-nak vagy Devil’s Nightcapnek, azaz az ördög hálósipkájának neveznek. Az 1866-ban feljegyzett néphagyomány szerint a sziklát az ördög hajította át a tengeren, hogy lerombolja vele a Corfe kastélyt. A szikláról először Borlase tett említést 1058-ban, aki „az emberek hatalmas kövének” nevezte, és a druidák vallási tevékenységével hozta összefüggésbe. A varázslat megragadására tölgyfazuzmót, zsályát és ilang-ilangot használtak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rhya

2021. március 8.

A Karma volt az első parfümöm a Lushtól, amikor elkezdtem keresni az első CF parfümömet. Nagyon sok véleményt olvastam róla, kapott mindent, hideget és meleget, de úgy döntöttem, bevállalom, ennek már jópár éve. És azóta is velem van.
Időközben megismerkedtem a Lush többi parfümjével is, és valahogy egy nagy csalódás kivételével mindegyiknek meglett a helye az életemben.
A Karma: jóban-rosszban velem volt az elmúlt években, amikor az életem úgy döntött hogy mennyire buli, ha a forgatókönyv kicsit olyan lesz, mint a hullámvasút, nehogy unatkozzak. Ő az én softrock énem, Pat Benatar és Journey, pozitív energia onnantól kezdve, hogy magamra fújom reggel.
Rajtam elég narancsosan bontakozik, míg végül kellemes kicsit fűszeres illatá szelidül, hogy aztán egész nap körülöleljen.
A Devil's nightcap: a boszis énem. Kincsként őrzöm, amióta megszűnt, majd bár most újra lehet kapni, de mellbevágó áron. Egyszer összespórom rá a pénzt, hogy ne fájjon az az összeg, addig viszont ez a rajtam kezdetben elég maszkulin, fás illat később finom zsályás, púderessé szelidülve akkor jön le a polcról, amikor úgy érzem, ideje egy kis "boszizásnak".
A Smuggler's Soul: a sportos énem, ált. most ő és a What would love do a napi kísérőim, hangulattól függően. Vele bújik elő a lustaságból a futni vágyó énem, ilyenkor előfordúlnak azok a csodák is, hogy nem én fáradok ki kutyasétáltatás közben, hanem az ördögfiókáim. Sajnos már nem lehet kapni.
A What would love do: a bújós énem, rajtam valahogy nagyon kellemes púderes lesz, a levendulát pl. egyáltalán nem is érzem benne. Az otthonmaradós, kandalló előtt ülős, olvasós illat, előveszek egy könyvet, és hagyom, hogy elvarázsoljon egy másik világ.
A Goddess: a minden egyben, az alkalmi parfümöm. Ő a kis feketém, a korlátlan pozitív energia, a nem mindennapi, tökéletes sminkes, Díva-énem. Nem igazán tudtam még teljesen megfogni, hogyn működik a bőrömön, mert szinte minden alkallommal másképpen viselkedik, hol inkább a szantált érezni, hol picit a rózsát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

kvin

2021. március 3.

Becéloztam tesztelésre a Lusht, úgy 4-5 mintával, ő az első, már csak a neve miatt is, a rejtélyesség és a druidás vonal... hmm, jaj de behúzott a csőbe! Szerintem ez egy nagyon bátortalan kis illat, és nem is érzem túl különlegesnek.
Nekem ez csupán tölgyfa, tölgy oldalán tanyázó kis moha, tölgy árnyékában némi réti zsálya. Hogy egy óra múlva bármi is előjönne? Nos, egy óra múlva rajtam alig érződik, másnak is megmutatva, úgy kell belefúrni az orrot, hogy bármit is fel lehessen fedezni, és az a vajmi kevéske is eltűnik egy kézmosással.
Hármason gondolkoztam, mert nem rossz, de nem is nyűgözött le, viszont a tartóssága miatt határozottan levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

bettina.tarin

2018. december 3.

Különleges illat, a tölgyfa zúzmó elég erőteljes benne amitől földes lesz nagyon az elején, de úgy egy óra múlva már előjön a citrusos oldala is.
Update: kap még egy csillagot mert időközben megszerettem a Smell of Weather Turning-et, ami hasonló illatú, illetve lehet ismét kapni a Lush honlapján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.