Lush

Ár:   3690 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   3690 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Illatcsalád: aromás-friss

Ajánlott: unisex

Illatjegyek: fodormenta, tárkony, kakukkfű, levendula, neroli, tölgymoha, szantálfa

Kiszerelés:

• 30ml Eau de Parfum (20% parfüm tartalommal)
  • 10ml Eau de Parfum (15% parfüm tartalommal)
  • 12g Solid Perfume (krémparfüm - 10% parfüm tartalommal)
  • Body Spray - (kevesebb, mint 10% parfüm tartalommal)

Anett0721

2018. június 6.

Annyira más illataim vannak...Angel, LVEB, Sí, Chloé, stb. De ma egy teljesen új parfümös oldalamat ismerhettem meg általa..mint amikor mindig mainstream szépfiúk tetszenek meg, de egyik nap felfigyelsz egy olyanra akinek nem kék a szeme hanem barna, nem 190 cm csak 175 és azzal fog meg, hogy jófej, vagány, humoros és érdekes amit mond. Aztán hozzámész 17 évvel később ;)
No, most hasonlóan érzem magam, mint akkor. Annyi különbséggel, hogy a többi kedvencke itt megmarad továbbra is, csak csatlakozik hozzájuk egy kilógó egyéniség, aki sokkal szórakoztatóbb és melengetőbb. Ugyanolyan helyes, de teljesen máshogy.

Szóval ő mentás, friss, és NAPTEJES rajtam, uhh, átstrandolt nap után frissen bekenve a napozás utáni testápolóval befekszem a friss-ropogós ágyneműbe a nyaralóban, kellemesen elfáradva az összes aznapi élménytől. Pont ilyen az illat, ezt éreztem éveken át nyaranta. Isteni, hogy most hazahozhatom és magamra fújhatom!
Holnap visszamegyek megvenni! :)

Upd.: megvettem másnap, imádnivaló. Egy dolog lepett meg: rajtam pár óra és már csak icipici illatfoszlány van meg. A bőröm konkrétan megette :) De így is egy tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Holnap visszamegyek megvenni! :)

brti

2018. január 23.

Karakterikus illata van, nem is tudom mihez hasonlítani, de imádom! 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Karakterikus illata van, nem is tudom mihez hasonlítani, de imádom! 💙

hydroponic

2016. november 21.

4 éve használom a 100ml-s body spray-t (előtte párszor a 30ml-s EdP verziót vettem).
Napi 1-3 fújás mellett 8-10 hónapig kitart a 100ml (6.000 Ft). Reggel használom, este is érzem (amúgy sztem a body spray az EdT).
De ha drágább lenne/ gyorsabban fogyna is megvenném.
Imádom, nincsenek szavak... tiszta, különleges, extravagáns.
Én nő vagyok, bár ezt az illatot unisex-nek írják.
Másik kedvenceim az Imogen Rose, a Kerbside Violet (régebben hasonló volt a TucaTuca, de azt már nem gyártják) és a Karma. Ezek mondjuk homlokegyenest más illatok és csak néha, kis kiszerelésben vásárolom őket. Közös nevezőjük a Dirty-vel talán a mélységük és a különlegesség, egzotikum. Tény, szinte egyik Lush parfüm sem az a kommersz kategória.
Örök szerelem. Kisebb afférok jönnek-mennek, a Dirty marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

De ha drágább lenne/ gyorsabban fogyna is megvenném.
Imádom, nincsenek szavak... tiszta, különleges, extravagáns.
Én nő vagyok, bár ezt az illatot unisex-nek írják.
Örök szerelem. Kisebb afférok jönnek-mennek, a Dirty marad.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. augusztus 5.

Rajtam olyan rosszfajta, olcsó aftershave illata van, a férjemnek akartam ajándékba venni, de a kezemen annyira kellemetlennek éreztem, hogy letettem róla. Amit el kell ismerni, hogy nagyon tartós. Férfibőrön lehet hogy jobb, de uniszexnek egyáltalán nem nevezném, pedig én szeretem a zöld illatokat.
A sok pozitív véleményt összevetve a sajátommal szerintem ez nem egy vakon megvevős anyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

DirtyTester

2015. január 5.

Nem így néz ki, amit vettem, olyasmi a flakon, mint egy ablaktisztító, testpermet.
Nem rossz az illata, de nincs is az összetevők között felsorolva a fodormenta, pedig a honlapon a leírásban fodormentásnak írják.
Lehet, én vagyok hülye, de nem érzem mentásnak. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Lehet, én vagyok hülye, de nem érzem mentásnak. :D

Frillies

2014. július 26.

Nagyon egyedi, különleges illata van! Elsőre megfogott a mentolos frissessége! Egész nap kitart az illata!
Az üzletben kibróbáltam a karomon és nem tudtam otthagyni!
Aztán ugyanaz történt, mint minden esetben, amikor nem adok egy illatnak időt a kibontakozásra és sajnos később jövök rá, h nem fogjuk tudni megszeretni egymást!
Nem tudom magamon elviselni, pedig, amikor megszimatolom csak a fújókáját, már megint szeretném, de nem megy.
Már az egyedisége és a tartóssága miatt is jár a maximum pont, csak sajnos Nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

Frillies

2014. július 25.

Az üzletben kibróbáltam a karomon és nem tudtam otthagyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

molnardokigergely

2013. szeptember 25.

Jó, jó jó! Fűszeres, klassz, könnyed zöld illat. Szerettem volna valami hasonlót találni a Go Green-hez, amit szerintem túlságosan hamar nyugdíjaztak a Lushnál. Ezt ajánlották nekem a boltban és magamra is fújhattam egy adagot a testpermetből. Meglepően tartósnak bizonyult, úgyhogy munka után meg is fogom venni, sőt lehet a szappant is magamévá teszem-bár a legkevésbé sem hiányzik sem anyagilag, sem más téren egy n plusz egyedik parfüm, dehát ilyen a szerelem. Férfiaknak nőknek, időseknek, kisdedeknek egyaránt ajánlom. Időtlen, igényes, populáris, könnyen szerethető és mégis különleges Lush termék. Elégedett vagyok!

Ápdét: Már nálam van, egy kicsit soknak tartom a fűszerességét, fanyarságát, de azért még mindig igen kellemes. Mint kiderült azért Dirty, mert ha esetleg kihagynál egy fürdést, akkor ezt magadra fújva senki sem fogja megérezni rajtad a tisztátalanságot. Ezt nevezem én frappáns magyarázatnak! :)

Ápdét2: Meglepően tartós, rajtam kb 6-8 óra! Szerintem nem testpermet, hanem EDT kategória, még akkor is, ha a hatósugara nem túl nagy. Ötezer párszázért 180gramm szerintem igencsak jó ár/érték arány. Remélem a Lushnak hamarosan lesznek más illatban is hasonló cuccai.

Ápdét 3: 5 csillag ez van. A koncepció a megközelítés az ár/érték arány (testpermet). Tökéletes!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

encimokus

2013. február 1.

Krémparfüm változatban vettem meg a féláras akció keretében. Nekem túl fanyar, ami érthető, hiszen unisex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

Laci

2013. január 19.

Tegnap megvettem a 30ml-es kiszerelést. Mit is mondhatnék? Ha létezik frissítő, reggeli ébresztő illat, akkor megvan a győztes. Olyan szinten beindítja a napot, hogy hihetetlen. Egy fújás kell csak belőle és végigkísér az illata estig, eközben mindenki tudni akarja, mit használtál, mert szexi, pimasz, utánozhatatlan és irtózatosan finom!!! Próbáltam otthon kikeverni (LOL), de kevés sikerrel, ez a parfüm egy művészet. :-) A krémparfűmjét persze még mindig imádom, az is toplistás. Egyetlen negatívum, hogy teljes áron iszonyatosan drága a parfűm változat, a Body Spray sokkal jobban megéri hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.