Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Egy fogmosásnyira a szikrázó fogaktól és a fodormentásan friss lehellettől! Használd a kaolinport, narancsvirágot és a fodormentaolajat tartalmazó tablettákat fogkrém helyett és érezd magad hűvösnek, akármerre jársz. Ha piszkosul kell egy kis felfrissülés, harapdálj el egy tablettát és máris kezdődhet a fogmosás."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Wikkencs91

2020. november 22.

Szépen tisztít és kellemesen habzik, ízre is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Szépen tisztít és kellemesen habzik, ízre is rendben van.

pzsu

2020. március 11.

Sokadik fogtabletta, amit kipróbáltam, azonban ez az a termék amit eddig kerestem.
Tökéletesen habzik, nagyon kellemes az íze és szépen tisztít! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Tökéletesen habzik, nagyon kellemes az íze és szépen tisztít! :)

domanybeatrix

2020. március 2.

Ezt a terméket már többször újravettük, tetszik az íze, a tisztító hatása is rendben van. Ki fogunk még próbálni más fogtablettákat is a márkától, de ha nem válnak be jobban, visszatérünk ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Mesilla

2019. szeptember 2.

Teljesen jó, habzik, tisztít, jóízű. Nem olvastam végig, csak megpillantottam, hogy valaki írta, hogy többen is írták, hogy elég fél. Csak megerősíteni tudom, ez tényleg így van, így hosszú ideig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

cattitude

2019. március 12.

szerintem korrekt fogtabletta, utazáshoz vettem, de már itthon is kipróbáltam, ne majd a reptéren rángatózzak, ha esetleg nem jön be az íze. szerencsére arra nincs panasz, én eléggé kiérzem belőle a nerolit. nincs problémám a habzódással sem. amúgy szerintem piszkosul drága, mint a Lush termákek nagy része, így 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Amyle

2019. március 10.

Szeretem nagyon jól tisztít, jobban mint a korábban használt Mile of Smiles. Nekem kicsit túl erősen mentolos ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

annabanana

2018. június 8.

Először csak mintát próbáltam, de ma megvettem, mert kifogyott az első Lushos fogtabim (Miles of Smiles). Én már csak ezeket akarom használni, nem szeretnék több olyan fogkrémet, aminek az összetevői vagy a csomagolása a környeztet szennyezik. A Miles of Smileshoz képest kicsit fűszeresebb, extrább illat, de ez is mentolos és nagyon habzik, egy fél tabi is elég belőle. Szerintem mindennapos használatra is tökéletes, egyáltalán nem dörzsöl, hiába por állagú. Repüléshez pedig extrán jó! Nekem egy doboz kitart több, mint 4 hónapig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

nemethdiana

2018. február 20.

Hat nekem eloszor nagyon durcsa volt a kompozicio, hogy egy szilard szaraz valami amit ha elragok felfog habosodni. Na most ha barmi folyedek hozzaadasa nelkul egy elragom a tablettat az nagyon szornyu ugy, hogy en egy par csepp vizzel a szamba szeretem bevenni. Hosszu tavon folyamatosan nem hasznalom csak neha inkabb csak utazasok alkalmaval mert par szemet egyszerubb szallitani mint egy tubust. Ilyen felhasznalasra teljesen megfelel. Nekem biztos, hogy eleg sokaig kifog tartani az 50g-os kiszereles. Egynek jo bizonyos esetekben de nem gyozott meg annyira, hogy a hetkoznapok alkalmaval is mindenaron ezt hasznaljam. Egy ajanlas alapjan dontottem ugy, hogy megveszem es meghozza a mentolosat mert azt hallottam masoktol, hogy a tobbinek annyira nincs jo ize es, hogy meg a mentolosnak a legnormalisabb. Na hat nekem ennek is kicsit bizar az ize. Egy probat meger hatha valakinek meg pont ez a formula tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

mafalda

2017. február 11.

Nos...kellemes, tiszta érzést hagy a szájban, és szépen políroz. Kipróbálni érdemes, hosszú távon nem használnám...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

hemettidia0

2017. január 26.

Nekem teljesen jol bevalt. Tokeletesen habzik a tisztitasi kepessegeivel sincs problemam es nekem kifejezetten szimpatikus, hogy mindenfele nagyon cifra adalektol mentesseget kapott. Nem tervezek valtani szerintem ujrafogom vasarolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Kaolin 0 0