Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Nena, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Szia, mizu, ne legyél már olyan szégyenlős! Láttam, hogy a sűrű, bőrradírozós textúrámat nézed… Nem semmi, ugye? Tele van bőrtápláló murumuruvajjal. Ne tagadd, hogy megakadt a szemed a darált rizsszemeimen is. És ha tudnád, még mennyi minden jót tartogatok a számodra! Sok-sok pezsdítő citromlével tonizálom, a tunéziai nerolival pedig ragyogóvá teszem a bőröd. A selymes tofu azért van nálam, hogy minden porcikád finom puha legyen. A rizsszirup és a grapefruitolaj gondoskodik róla, hogy újra és újra kedved legyen ehhez a dörzsis, puhító hatású, bőrápoló kényeztetéshez."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

estagnus

2021. március 5.

A nagyon bejött és azóta sajnos forgalomból kivont Brazened Honey helyett ezt ajánlották az ütletben kipróbálásra. Az illata friss, egyszerre citromos, mentolos/fogkrémes. Ami már az első felvitelkor nem tetszett, hogy mennyire durva ez az őrölt rizses megoldás, borzasztóan karistol, lemosáskor kifejezetten vigyázni kell vele. A különböző olajok réteget hagynak a bőrön, utána számomra elengedhetetlen egy gyengéd lemosó használata. Hatását tekintve nem vettem észre semmit. Összességében csalódás ez a termék, "színes-szagos", félek, hogy inkább ártok vele az érzékeny bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

EunBin

2020. október 13.

Nekem szerette a bőröm, utána mindig puhácska lett az arcom (általában este szoktam felvinni fürdés után). De jobban szeretném, ha nem lenne benne darált rizs, mivel akármilyen óvatosan is mostam le, egy-két helyen mindig felsértette a nagyon érzékeny bőrömet... Egy ideig együtt használtam a Cupcake maszkkal, de a karantén ideje alatt leálltam velük, ekkor tudatosult bennem, hogy nagyon jól megvagyok nélkülük. Nem fogom újra venni, de időszakos használatra szerintem egy jó választás, ha valaki szereti a dörzsölős maszkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

anneshirley

2020. október 1.

Ajándékba kaptam tesó 5 db üres Lush tégelyének boltba való visszaviteléért. Nagyon jópofa a színe meg az állaga, amely félúton van a krém és a gumi között, de én csak a talpamra használgatom radírként. Ilyen durva dörzsit leginkább rinocéroszbőrre ajánlanék, arra viszont minek. A friss arcpakolások kiszerélését át kellene gondolni, mert az 1 hónapos (!) szavatossági idő alatt normál használattal szinte lehetetlen a végükre érni. Az illata erős (mert Lush), állítólag citrusos, de számomra inkább beazonosíthatatlan. Elismerésre méltó a Lush azon törekvése, hogy minél kevesebb csomagolási hulladék képződjön (és azt a keveset is hasznosítsuk újra), de sajnos nem jönnek be a túlillatosított, "jár nekem egy kis kényeztetés!" típusú termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

juhanoemiii

2020. április 25.

Első lush termék amit megvásároltam. Friss érzete volt a bőrömnek használat után az egyetlen gond , hogy nagyon hamar megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Liliwm

2019. november 24.

Nem szerette a bőröm, túl ragacsos volt. A bőröm kiborult tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Nem szerette a bőröm, túl ragacsos volt. A bőröm kiborult tőle :(

KataMayaNagy

2019. november 10.

Nem volt rossz, de a Rose sokkal jobb nekem. Kellemes az illata, jó az állaga, vicces a színe, de a hatását a többi Lush pakolásnak jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Closet

2019. november 6.

Legjobb Lush arcpakolás, abszolút kedvencem. A színe és illata abszolút megnyerő. A rizsszemek finoman radíroznak, puhává teszik a bőröm kifényesedés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Nicy011

2019. szeptember 27.

Az üzletben mintát kértem belőle, mert nagyon tetszett az illata és felért egy aromaterápiával. 3 alkalommal használtam. A hatása jó volt, felfrissítette az arcom, némileg radírozott. Problémát nem okozott. Tartanék belőle itthon szívesen az illata miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

gretahegedus1991

2019. szeptember 3.

Elhasználom, mert LUSH, de nekem túlzottan kifehéríti az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Elhasználom, mert LUSH, de nekem túlzottan kifehéríti az arcbőrömet.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

A párom választotta magának mert odavan a citrusos illatokért. Az úriember bőréről; mivel nem egy nagy skincare guru nem csinál vele különösebben semmit csak használgatja néha az én arcápolási rutinom, hajlamos zsírosodni a bőre plusz pattanások és egyéb szépségek is megfordulnak nála, kipirosodásra is hajlamos. A pórusai eléggé láthatóak. Ez a maszk mindet megszünteti miután használja, pihe puha baba bőre lesz és láthatóan frissebb tisztább. Én is kipróbáltam kifejezetten jól esett az enyhe radirozo hatása és szintén pihe puha friss pofim lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Kaolin 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.