Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Nena, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Szia, mizu, ne legyél már olyan szégyenlős! Láttam, hogy a sűrű, bőrradírozós textúrámat nézed… Nem semmi, ugye? Tele van bőrtápláló murumuruvajjal. Ne tagadd, hogy megakadt a szemed a darált rizsszemeimen is. És ha tudnád, még mennyi minden jót tartogatok a számodra! Sok-sok pezsdítő citromlével tonizálom, a tunéziai nerolival pedig ragyogóvá teszem a bőröd. A selymes tofu azért van nálam, hogy minden porcikád finom puha legyen. A rizsszirup és a grapefruitolaj gondoskodik róla, hogy újra és újra kedved legyen ehhez a dörzsis, puhító hatású, bőrápoló kényeztetéshez."

Ár: 2000 , Eladó: Bugesz
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Liliwm

2019. november 24.

Nem szerette a bőröm, túl ragacsos volt. A bőröm kiborult tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Nem szerette a bőröm, túl ragacsos volt. A bőröm kiborult tőle :(

KataMayaNagy

2019. november 10.

Nem volt rossz, de a Rose sokkal jobb nekem. Kellemes az illata, jó az állaga, vicces a színe, de a hatását a többi Lush pakolásnak jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Closet

2019. november 6.

Legjobb Lush arcpakolás, abszolút kedvencem. A színe és illata abszolút megnyerő. A rizsszemek finoman radíroznak, puhává teszik a bőröm kifényesedés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Nicy011

2019. szeptember 27.

Az üzletben mintát kértem belőle, mert nagyon tetszett az illata és felért egy aromaterápiával. 3 alkalommal használtam. A hatása jó volt, felfrissítette az arcom, némileg radírozott. Problémát nem okozott. Tartanék belőle itthon szívesen az illata miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

gretahegedus1991

2019. szeptember 3.

Elhasználom, mert LUSH, de nekem túlzottan kifehéríti az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Elhasználom, mert LUSH, de nekem túlzottan kifehéríti az arcbőrömet.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

A párom választotta magának mert odavan a citrusos illatokért. Az úriember bőréről; mivel nem egy nagy skincare guru nem csinál vele különösebben semmit csak használgatja néha az én arcápolási rutinom, hajlamos zsírosodni a bőre plusz pattanások és egyéb szépségek is megfordulnak nála, kipirosodásra is hajlamos. A pórusai eléggé láthatóak. Ez a maszk mindet megszünteti miután használja, pihe puha baba bőre lesz és láthatóan frissebb tisztább. Én is kipróbáltam kifejezetten jól esett az enyhe radirozo hatása és szintén pihe puha friss pofim lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lanie

2019. június 1.

Nem egy erős radírozó termék, szóval aki ezt várja tőle az csalódni fog. De szuper friss illata van, kevésbé száraz bőrön, vagy esetleg nyáron használva bőven elég lehet. Én egyenlőre egy négyest előlegezek meg neki, majd ápdételek még.
Update: Le kell hogy pontozzam, mintát próbáltam csak de a vége felé olyan szinten büdösnek és nem sokat használhatónak éreztem a terméket, hogy biztos nem veszem újra, főleg nem nagy kiszerelésben. Ez a Lush termék tetszik eddig a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Aquariusgirl

2019. május 20.

Kipróbáltam, tényleg jó kis cucc ez, de ezt is - ahogy a márka többi termékét is - indokolatlanul túlárazottnak tartom. Szerintem sem radír, inkább maszk, némi radírozó hatással. Tényleg felfrissíti a bőrt és táplálja, nekem sem kellett utána semmi a bőrömre, nyárra tuti választás.
De ezt a - finoman szólva túltolt marketing dumát -, hogy "kellemesen hűsít" azért nehezen viselem!! Pont annyira, mint egyéb más ha beteszem a hűtőbe!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Fanki

2019. május 20.

A használata után sokkal szebb és puhább lett a bőröm. Viszont, mivel ez egy friss arcpakolás, hamar el kell használni, amit viszont egyedül - legalábbis számomra - képtelenség. Nem bánnám, ha lenne egy kisebb kiszerelés is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Nileve

2019. március 18.

Nekem nagyon tetszett. Mind az állaga, mind az illata nagyon szuper. Nem radíroz őrültek módjára, kíméletes a bőrhöz. Lemosás után friss és puha a bőr. Szerintem újravevős termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Kaolin 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.