Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A kamilla és a levendula olajai hatásos álomcsalogatók, a gyömbér, a szantálfa és a jázmin pedig csodálatos illatával beburkol a kellemes közérzet ködébe.

EvaCs

2015. május 27.

En imadom a kadban aztatni magam es szeretem a furdos termekeket. Jo valasztas, biztosan ujra fogom venni, kellemesen nyugtato levendula illata van, es felbe lehet torni, 2 furdesre is eleg. Kis viragdarabkak jonnek le rola ahogy elolvad, ezeket en is kihalasztam hogy ne ragadjanak a hajamba. Ha van egy szabad felorad a kadban, probald ki, nem kell hidratalni utanna, a novenyi olajak megteszik a hatasukat. Nagyon jooooooo..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

soakau

2014. március 1.

Nekem nagyon tetszett, tényleg nyújt egy kis luxus érzetet. Tavaly januárban vettem féláron, és csak most használtam fel, ezért tartottam egy kicsit tőle, hogy már nem lesz az igazi. Szerencsére nagyon szépen oldódott, az illata nem volt túl intenzív, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy hosszú ideig várt a sorára.
Nem a vízbe dobtam, hanem, mivel nincs benne pezsgőanyag, a kádban szépen magamra kenegettem, és a bőrömről oldódott bele a vízbe. Nem egészen tejfehér, átlátszatlan, illatos vizet eredményezett, jól esett benne ejtőzni. A bőröm finom puha volt utána, de nem olajos-érzetű.
Kioldódott belőle néhány virág, szerintem ezek nem nyújtanak igazán szép látványt, ezért hamar kihalásztam mindet.
Az ára miatt nem adok 5 pontot, fél áron megérte, de szerintem teljes árat, ahogy más fürdőgolyóra sem, erre sem fogok kiadni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Jasmine Absolute, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!