Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszita, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ha az ember este felnéz a csillagokra, sokféle kívánság futhat át az agyán. De ha történetesen az a kívánságod, hogy éjjeli álmod nyugodt és pihentető legyen, akkor ez könnyen valóra válhat, ha felszerelkeztél Dream Wash krémszappannal. Csak csípj le belőle egy kicsit és fürödj meg vele tetőtől talpig. A bőrnyugtató aloe vera és kalamin lágy keveréke a kamillával és rózsakivonattal együtt hűsíti, hidratálja és lágyítja a bőrt, a finom, levendulás illat pedig megnyugtat és ráhangol a pihenésre."

viewxy

2017. január 17.

Finom az illata de kb ennyi. Nem habzik, nem csúszik a bőrön, szinte akadozik használat közben. Egy réteget hagy maga után a bőrön, ami törölközésnél kis darabkákban leválik. Nekem eléggé szét is esett, nem maradt egyben, bár ez lehet inkább azért volt, mert a végéből kaptam egy darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.