Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darbarad, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

"A cseresznyemagolaj és a davana jóvoltából ajkad olyan finom és csábító lesz, mint egy hamvas gyümölcs. Simogasd át vele ajkaidat, majd nyalogasd le és élvezd, hogy a jojobaolaj és a sheavaj puhává, rugalmassá és őszibarackízűvé varázsolta a szád."

mafalda

2019. augusztus 25.

Imádom, mint minden lush ajakradírt 🤩😘😍
Olyan pihe puha lesz a szám h csak csuda!
Jah és tényleg puhább szemcsés ahogy már előttem is írták csak nem tudom még feljebb pontozni.😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Imádom, mint minden lush ajakradírt 🤩😘😍
Olyan pihe puha lesz a szám h csak csuda!

darbarad

2019. április 12.

A szintén Lush márkájú Bubblegum nevű ajakradíromat váltottam le erre a limitált, Valentin napi kiadásra. Az illata valami elképesztően finom, az íze pedig még annál is jobb, néha csak kinyitom és eszegetek belőle egy kicsit. Persze a számra is szoktam használni, hiszem elsősorban azért vettem. Az állaga picit más, mint elődeié, egészen apró szemcsés, nincsenek közte nagy darabok, kicsit a homokra emlékeztet. Szeretem a durva szemcséjű radírokat és azt hittem, nagyon mellényúltam most ezzel a termékkel, de tévedtem. Sokkal jobban tetszik mint a durvább Bubblegum. Könnyű vele dolgozni, alaposan megdörzsölöm a számat vele, (lenyaldosom), aztán vízzel lemosom ami marad. Utána egy picit piros marad a szám és a körülötte lévő területek, de nem azért, mert véresre marta volna a termék, csak befogta a színe, elmúlik. Használata után ne maradjon ki a hidratálás! Általában hetente kétszer használom (és hetente háromszor eszek belőle), leginkább ha nagyon száraznak érzem az ajkaimat, vagy rúzsozni készülök, akkor kerül elő. Mivel nem használtam még más ajakradírokat, így nem igazán van összehasonlítási alapom, lehet, hogy vannak ebben az árkategoriában sokkal jobb termékek is, de azokról nem tudok, szóval egyelőre nekem ő az igazi. A tégelye picike, de nagyon lassan fogy, hosszútávra tervez, aminek azért is örülök, mert már nem nagyon lesz lehetőségem bevásárolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.