Lush

Ár:   3450 Ft, 6890 Ft, 11690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   110g, 300g, 600g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   3450 Ft, 6890 Ft, 11690 Ft
Kiszerelés:   110g, 300g, 600g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Ha olyan területen élsz, ahol kemény a víz, akkor a vízben levő kalcium lerakódhat és károsodást okozhat a hajszálakon. Ez a sampon a kemény vízhez igazodó, tökéletesen kiegyensúlyozott összetételével remekül puhítja és tisztítja a hajat. A méz a legtöbb hajtípushoz illik, ezért ez egy nagyszerű, hidratáló sampon, szinte mindenki számára.

reikaa

2020. június 26.

Up.: Jöttem lepontozni :( Sajnos mint olyan sok más termék esetében, így ennél is a következőket tapasztaltam: az első 5-10 alkalommal tökéletesen teljesítenek és utána valamiért nagyon passzív-agresszív lesz a kapcsolatunk :D Amennyire az elején tetszett a kis flakon végére alig vártam hogy elfogyjon. Ennyi pénzért ezt nagyon sajnálom :(

Nekem eddig ez a legjobb samponok között van azok közül, amiket valaha használtam. Nagyon kevés kell belőle, szépen habzik. A hajam a töveknél nagyon zsíros a vége elég száraz és sprőd, na ezt sikerült tökéletesen balanszba hoznia. Eddig sajnos naponta mostam hajat de ezzel 2. nap is simán vállalható, sőt volt hogy felkötve még a 3. napot is bevállaltam hajmosás nélkül, na ez nálam hatalmas előrelépés :D Nincs szükség olajokra, balzsamra vagy pakolásra a használata után. Ami még külön nagyon pozitív az a meseszép természetes csillogás, amit ad a hajamnak. Olyannak látom a hajkoronámat, mint ami fellélegzett :) Kicsit félek attól, amit páran írtak, miszerint x. alkalommal jön ki a szárító hatása... Egyelőre mindenképp megelőlegezem az 5 csillagot és ha nagy változás történne akkor jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

LolitaLolly

2020. február 6.

Nem a legjobb sampon, amit valaha használtam sajnos. Viszket tőle a fejbőröm és hagy is maga után egy réteget.. tehát ettől viszket. Az illata nem rossz, de az állaga érdekes.. a tisztító hatása viszonylag jó, de még így sem vagyok kibékülve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Annyira szeretem, csak drága. Szerintem ünnepekre ezt fogom kérni, bármilyen furán fog hangzani, hogy egy sampont szeretnék😂. De esküszöm nagyon szeretem, de hasonló dolgokat tud, mint a The Body Shop-nak a banános samponja. Viszont mindenkinek ajánlom ezt a drágaságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

bebimosomedve

2019. augusztus 14.

Érzékeny plusz korpára hajlamos fejbőrömmel eddig jót tett. A hajam gyönyörű fényes, puha és tiszta a használata után. A hajvégeim se szárazak. Az illata mézes virágos de nem marad meg mosás után sajnos főleg ha mást is használsz utána. A nagyobb kiszerelés valószínűleg rengeteg ideig elég lesz főleg a méz öntartósító tulajdonsága miatt. Majd ha a doboz felénél járok update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Lanie

2019. július 13.

Mintát kaptam belőle, azt szívesen elhasználtam de nem az a típus ami megvett első használatra. Egyszer ki fogom próbálni nagyobb verzióban, de első használatra egy átlagos sampon volt szuper illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

sannabella

2018. szeptember 30.

Valamiert hetek ota elkezdett nagyon gyorsan zsirosodni a hajam, csunyan allt, pedig nem valtoztattam semmit a rutinomon. Mar odaig is eljutottam, hogy vettem egy szarazsampont, mikor kiprobaltam a Fairly Traded Honey-t.
Nem hasznaltam melle semmilyen kondicionalot vagy egyeb hajpakolast, aminek altalaban az az eredmenye, hogy osszeall, durva tapintasu, kifesulhetetlen lesz a hajam, viszont ennel eleg volt egy kisebb adag (egy fel vagy kevesebb mokkaskanalnyi nagyjabol), hogy csodat tegyen. Levegon szaritottam meg a hajam, kifesules elott meg ugyanolyannak tunt, mint barmikor maskor, de kifesules utan maga volt a csoda. Nagyjabol olyan lett a hajam, mint ez a most nagyon meno keratinos apolas utan a lanyoknak: puha, csillogo, konnyu! Egyetlen dolog, ami hosszu tavon lehet zavaro, hogy nincs nagyon tartasa a hajamnak, nem lapul, de nem az a hercegnos lokni.
Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Imadom!

bojt01

2018. április 10.

Azért ezt vettem,mert extrém érzékeny a fejbőröm is,sima sampontól korpás száraz a fejem,és/vagy egyből zsírosodik,ezt pedig kifejezetten a száraz fejbőrre ajánlották. Erős,vadvirágméz illatú,talán ragad is kicsit. A hajam puha lett,más extrát nem éreztem. viszont 3naponta mosok hajat,ezzel esti mosás mellett reggelre lelöttyedt teljesen a hajam,pedig nem lett zsíros,egyszerűen rátapadt a fejemre. Olyan mintha olyan puhává tenné a szálakat,hogy gyakorlatilag azoknak semmi tartása nincs,akárhogy szárítom.Nagyon fura. 2szer mostam hajat eddig vele,az első után mondjuk egy fél nappal másodszorra,akkor a fejbőröm a szokásos mindenmentes intimlemosóval(ezt bírja csak a fejbőröm,nevetséges :D ) most kevésbé gáz,de nem ezért vettem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata egész jó, olyan mintha mézet szagolgatnék. Az tény hogy puha és fényes volt a hajam tőle, viszont már másnap nem volt frissen mosott érzete a hajamnak. Nekem gyorsabban zsírosodott tőle. A legkisebb flakont vettem, azt elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

leila0803

2018. március 16.

Szuper illatu es jol tisztit. Talan kicsit gyorsabban zsirosodik a hajam tole, mint egy vegyszeres sampontol, de a kimelo es apolo hatasa miatt favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

mafalda

2018. február 10.

Szépen tisztít, puhít, az illata először nem tetszett, majd megszoktam. Olyan rezes szőkés fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Honey

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.