Lush

Ár:   3450 Ft, 6890 Ft, 11690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   110g, 300g, 600g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   3450 Ft, 6890 Ft, 11690 Ft
Kiszerelés:   110g, 300g, 600g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Ha olyan területen élsz, ahol kemény a víz, akkor a vízben levő kalcium lerakódhat és károsodást okozhat a hajszálakon. Ez a sampon a kemény vízhez igazodó, tökéletesen kiegyensúlyozott összetételével remekül puhítja és tisztítja a hajat. A méz a legtöbb hajtípushoz illik, ezért ez egy nagyszerű, hidratáló sampon, szinte mindenki számára.

Ár: 4500 Ft , Eladó: ninahf
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Annyira szeretem, csak drága. Szerintem ünnepekre ezt fogom kérni, bármilyen furán fog hangzani, hogy egy sampont szeretnék😂. De esküszöm nagyon szeretem, de hasonló dolgokat tud, mint a The Body Shop-nak a banános samponja. Viszont mindenkinek ajánlom ezt a drágaságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

bebimosomedve

2019. augusztus 14.

Érzékeny plusz korpára hajlamos fejbőrömmel eddig jót tett. A hajam gyönyörű fényes, puha és tiszta a használata után. A hajvégeim se szárazak. Az illata mézes virágos de nem marad meg mosás után sajnos főleg ha mást is használsz utána. A nagyobb kiszerelés valószínűleg rengeteg ideig elég lesz főleg a méz öntartósító tulajdonsága miatt. Majd ha a doboz felénél járok update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Lanie

2019. július 13.

Mintát kaptam belőle, azt szívesen elhasználtam de nem az a típus ami megvett első használatra. Egyszer ki fogom próbálni nagyobb verzióban, de első használatra egy átlagos sampon volt szuper illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

sannabella

2018. szeptember 30.

Valamiert hetek ota elkezdett nagyon gyorsan zsirosodni a hajam, csunyan allt, pedig nem valtoztattam semmit a rutinomon. Mar odaig is eljutottam, hogy vettem egy szarazsampont, mikor kiprobaltam a Fairly Traded Honey-t.
Nem hasznaltam melle semmilyen kondicionalot vagy egyeb hajpakolast, aminek altalaban az az eredmenye, hogy osszeall, durva tapintasu, kifesulhetetlen lesz a hajam, viszont ennel eleg volt egy kisebb adag (egy fel vagy kevesebb mokkaskanalnyi nagyjabol), hogy csodat tegyen. Levegon szaritottam meg a hajam, kifesules elott meg ugyanolyannak tunt, mint barmikor maskor, de kifesules utan maga volt a csoda. Nagyjabol olyan lett a hajam, mint ez a most nagyon meno keratinos apolas utan a lanyoknak: puha, csillogo, konnyu! Egyetlen dolog, ami hosszu tavon lehet zavaro, hogy nincs nagyon tartasa a hajamnak, nem lapul, de nem az a hercegnos lokni.
Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Imadom!

bojt01

2018. április 10.

Azért ezt vettem,mert extrém érzékeny a fejbőröm is,sima sampontól korpás száraz a fejem,és/vagy egyből zsírosodik,ezt pedig kifejezetten a száraz fejbőrre ajánlották. Erős,vadvirágméz illatú,talán ragad is kicsit. A hajam puha lett,más extrát nem éreztem. viszont 3naponta mosok hajat,ezzel esti mosás mellett reggelre lelöttyedt teljesen a hajam,pedig nem lett zsíros,egyszerűen rátapadt a fejemre. Olyan mintha olyan puhává tenné a szálakat,hogy gyakorlatilag azoknak semmi tartása nincs,akárhogy szárítom.Nagyon fura. 2szer mostam hajat eddig vele,az első után mondjuk egy fél nappal másodszorra,akkor a fejbőröm a szokásos mindenmentes intimlemosóval(ezt bírja csak a fejbőröm,nevetséges :D ) most kevésbé gáz,de nem ezért vettem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata egész jó, olyan mintha mézet szagolgatnék. Az tény hogy puha és fényes volt a hajam tőle, viszont már másnap nem volt frissen mosott érzete a hajamnak. Nekem gyorsabban zsírosodott tőle. A legkisebb flakont vettem, azt elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

leila0803

2018. március 16.

Szuper illatu es jol tisztit. Talan kicsit gyorsabban zsirosodik a hajam tole, mint egy vegyszeres sampontol, de a kimelo es apolo hatasa miatt favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

mafalda

2018. február 10.

Szépen tisztít, puhít, az illata először nem tetszett, majd megszoktam. Olyan rezes szőkés fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hatshepsut

2017. május 30.

Nagyon szeretem ezt a sampont mert a seboreás fejbőrömmel csodát tesz, ráadásul a gyorsan zsírosodó hajamat is alaposan tisztítja, így 2 napon át is hordhatom kiengedve a hajamat. Az illata nagyon mézes és télen kicsit száll tőle a hajam, de engem ezek nem zavarnak. Jó kis termék, főleg kényes fejbőrűeknek és könnyen zsírosodó hajúaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

kdviki

2017. március 14.

Én is tesztet kaptam belőle, első alkalommal szuperül bevált. Következő alkalommal sajnos már másnap lelapult tőle a vékony szálú hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Honey

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.