Lush

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ilang ilang, narancsvirág illatosítja a bőrödet, a benne lévő fügemagok szelíden radíroznak és tisztítanak.

domanybeatrix

2019. június 20.

A párom teljesen meglepődött, hogy mennyire klasszul habzik, ami fura, mert ő a tusfürdőkhöz van szokva.
Az illata kellemes, lágy, krémes, de olyan földesen natúr, sajnos tusolás után az én bőrömön nem érezhető sokáig.
A bőrömet egyáltalán nem szárítja. A leoldódó levelekkel meg kell barátkozni, volt, hogy a térdemre tapadt. :)
Viszont a fügemagok nem olyan szelíden radíroznak azért, néha inkább csikarnak, ezért a pontlevonás.

Más szappanokat is rendeltem ezzel együtt, kíváncsi vagyok azokra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Más szappanokat is rendeltem ezzel együtt, kíváncsi vagyok azokra is.

mona82

2018. szeptember 11.

Ajándék volt egy rendelésem mellé, már a zárt kartonból is éreztem az isteni finom illatát. Virágos, púderes, megnyugtató illat, kitűnő habzás, enyhe radírozó hatás. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Adnilem

2016. február 9.

Az angol tanáromnál éreztem meg az illatát a fürdőben. Kérdeztem tőle, hogy milyen illatosítót használ, mert ez nagyon fini. Engem az orgonára emlékeztet. :) Vettem is belőle egy kis darabot, nagyon sokáig kitartott és az illata betöltötte a fürdőt. Imádtam! Finom krémes habja van és tetszettek benne a magok is. Engem nem szárított, tusolásra használtam (arcra nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

drzoerose

2015. május 16.

még kis tini voltam,mikor megkaptam őt,akkor még csak a Momban volt Lush
akkor azt gondoltam,hogy problémás a bőröm és kell valami masszív arcradír. szerencsére az eladólány köztes megoldásnak ajánlotta ezt.
nekem nagyon tetszett,de főként a hátamra használtam nyáron,erre kiváló
arcra kicsit túl durva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

még kis tini voltam,mikor megkaptam őt,akkor még csak a Momban volt Lush
nekem nagyon tetszett,de főként a hátamra használtam nyáron,erre kiváló
arcra kicsit túl durva

aliz1105

2013. december 28.

az elso lush szappan volt, ami nem jott be. Az illata nem fogott meg annyira. A vége felé olyan szemcsés lett,gondolom a fuge magok miatt, hogy egyáltalán nem habzott már, és nem is lehetet vele furodni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Earl Grey

2013. január 20.

Nekem nagyon tetszik a természetközeli, avarra emlékeztető illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Nekem nagyon tetszik a természetközeli, avarra emlékeztető illata :)

swenson

2012. augusztus 24.

Az illata tetszik, de a használata iszonyú kellemetlen, a magok brutál módon karcolnak. Nem szeretem! Többet nem veszek, az tuti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 24.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 18.

Én is csak Lush szappanokat használtam évekig, de a tavalyi karácsonyi telistele Lush ajándékcsomagom nagy csalódás volt szinte minden téren :( Nagyon szárít, szinte égető érzésem volt a fürdés után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 18.

Tytto

2012. június 4.

Kb fél éve szemeztem ezzel a szappannal, és nekem is csalódás volt. Illata, radírozó képessége remek, de issssszonyatosan szárítja a bőrömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

morning_glory

2012. március 17.

Régen, mikor bejött a Lush Magyarországra, ez volt az egyik kedvencem. De mikor tavaly vettem, rettenetesen kiszárította a bőröm. Ennek is belenyúltak az összetevőibe, és nem jobb, hanem rosszabb lett sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract