Lush

Ár:   1050 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   1050 ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Remek kilátás nyílik a Rwenzori-hegységre abból a gazdaságból, ahol a világ első igazoltan fair trade vaníliáját termesztik. Minden egyes Floating Island tömböcskéből egy vaníliarúd kandikál ki, pont úgy, ahogyan a pálmafák nőnek a szigeteken. Relaxálj a kádban a csodás fürdőolajokkal és hagyd, hogy a képzelet elsodorjon saját, édes illatú lakatlan szigetedre, miközben a bio sheavaj selymesen lággyá varázsolja a bőröd."

viewxy

2019. május 18.

Ajándékba kaptam én is, csodálkoztam rajta hogy egy egészet küldtek termékmintának. Az illata nagyon jó volt szárazon is, bár magamtól sose a vaníliás édes illatokat választom, de alig vártam hogy használhassam.
Szépen elolvastam a véleményeket, hogy érdemes használni. Ketté is vágtam, hogy a felével majd jól bekenem magam a kádban és jó lesz. Imádtam! A maradékot bedobtam a vízbe hagy olvadjon. Téli hangulat, melegség.

Én hozzá vagyok szokva, hogy olajjal ápolom a bőröm, ez is olyan volt hatásban. Igazából ez egy illatos kakaó és shea vaj tömb, ezért így is viselkedik és úszik a víz tetején meg bevonja a kád szélét XD hát ez van, de szerintem nem olyan nehéz letakarítani, csak vigyázni kell, ne csússzunk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

mafalda

2018. május 13.

Számomra ez egy értelmezhetetlen termék.... ajándékba kaptam rendelésem mellé így gondoltam elhasználom. Magamtól sosem vennék ilyen vagy ehhez hasonló terméket. Zuhanyozni szoktam így hát lábfürdetőként akartam elhasználni. Gondoltam elég lesz vagy 5 alkalomra...hát nagyon nem. Az egészet bele tettem, de a zsíros rétegen kívül más igy se látszott a lavorba. Az illata egy leheletnyi vanília. Hatása semmi illetve de moshattam újra lábat, sikálhattam ki a lavort és a kádat amibe beleöntöttem a lavor tartalmát mert úgy nézett ki mint amibe belehánytak... jah és csak remélem hogy a zsírfoltok kijönnek mosással a törölközömből. Ezek után senkinek sem ajánlom, ha lenne 0 csillag azt adnék de mert nincs így egy nagy 1-es!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

fannus9

2018. február 26.

Hat..szerintem nagyon olcso termek a tobbihez kepest. Nem szoktam azonnal velemenyt irni de errol alig vartam. Mar egy ideje tartogatom par honapja vettem. Eloszor mikor beleraktam olyan zsiros erzetet hagyott, inkabb ki is vettem mondom legkozelebb elhasznalom. Most beteg voltam mondom jol esne egy kis kenyeztetes. Hat... a vizzel semmit se csinalt csak a tetejen hagyott egy zsirreteget ami razapadt a boromre es ragacsos nagyon zsiros erzetet hagy ami le se jon. Ezen kivul semmit se hidratal csak ragadok tole. A vaniliarud szepen szetmalott es ramtapadt plusz a kadra is..nekem hatalmas csalodas. Mintha napraforgoolajban hemperegtem volna. Egy csillag jar neki mert kedvezo az ara szerintem a Lush-hoz kepest. Szivaccsal kellett furdes utan vakarnom magamrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Lettiyy

2018. február 26.

Nekem picit csalódás volt ez a termék. Nagy reményekkel vettem meg, és nagyon tetszett az illata + állaga is.
Nagyon száraz volt már a bőröm, ezért az egészet elhasználtam egy alkalommal, és nem mondanám, hogy kevés időt töltöttem a fürdőolajos vízben.
Nagyon kellemes volt, ahogy olvadt, és néha bele is masszíroztam a bőrömbe.
Sajnos azonban nekem nem lett nagyon puha a bőröm utána, és több helyen is maradtak száraz részek, így a jó öreg testápolót is igénybe kellett vennem.

Alapvetően jó kis termék, viszont nekem alulmaradt a hatás tekintetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Nagyon kellemes volt, ahogy olvadt, és néha bele is masszíroztam a bőrömbe.

Alapvetően jó kis termék, viszont nekem alulmaradt a hatás tekintetében.

kzsa1

2018. február 9.

Nagyon finom az illata. Én fél szoktam vágni kisebb darabokra, így 4-5 alkalomra is elég. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az árat egy picit soknak tartom, így cska 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

RitaL

2017. október 24.

Nekem is az egyik kedvencem a Lushtól. Én nem szoktam kibírni, és elfürdöm egyszerre az egészet. Igen, hátránya, hogy csakis és kizárólag kádtakarítás előtt közvetlenül érdemes alkalmazni, mert összeolajozza az egész kádat, és ki kell súrolni. Nekem megéri, mert jó puha, ekcéma-és kiszáradásmentes a bőröm utána, és nekem is napokig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Peppertree

2017. szeptember 17.

Hát valami csúcs! Ez most a kedvenc Lush termékem! Imádom a vaníliát, szuper ötlet volt beletenni. Hamar felolvad a vízben, és a bőröm csak úgy szívja magába az olajat. A fürdőkádból kiszállva nem is törölközök meg, csak hagyom, hogy beivódjon. Ja, és elfelezve használom, mert egy egész nagyon sok! Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

qwertzuiop

2017. július 2.

Nagyon jó illata van, a bőrömön is sokáig éreztem, kifejezetten puhává tette. Ami a legjobb benne, hogy miután megtörölköztem, nem hagyott zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

missmarple

2017. május 19.

Az egészet nincs szívem a fürdővízbe dobni, így máshogy használom. Vizes bőrön végighúzom néhányszor, majd a kezemmel belemasszírozom. Ugyanaz a hatás, sokkla gazdaságosabban. Az illata órákig érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Anaksunamun93

2017. április 17.

Szeretem! Puhává és bársonyossá varázsolja bőrömet! 2-3 napig érezhető a hatása!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 17.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.